"Блюзнірство і несмак": Наряд Ані Лорак на "Золотому грамофоні" викликав запеклі суперечки (фото)

Ані Лорак.

Фото: Instagram

співачка Ані Лорак вразила глядачів "Золотого грамофона" епатажним вбранням. На премії в Москві Ані з'явилася у сукні з трояндами. Поділ був настільки важким, що пересуватися артистці допомагали танцюристи. "Все добре, тільки ось білі сперматозоїди картину псують", "В такій сукні тільки стояти!", "Кошмар. Уже не знає що придумати", - відзначили передплатники. На сторінці в Instagram Кароліна в золотій короні похвалилася черговий російської нагородою.

Як повідомили російські ЗМІ, наряд Лорак складався з живих троянд . Футболка співачки було всипане сотнями квітів. Користувачі розкритикували Ані за блюзнірство: "Шкода троянди", "Таке, напевно, ніхто собі не дозволить. Блюзнірство і несмак", "Жах кошмар", "Кіркоров нервово курить збоку", " Леді Гага жива "," Сидить воно на ній жахливо ".

Знайшлися й ті, хто захистив артистку: "Троянди були не справжні, вони були зроблені з красиво складеної червоної тканини", "Кароліна експериментує і у неї це виходить. Вона вміє бути різною, вона виділяється, вона викладається. Безглуздим цей наряд робив би той факт, якщо б Кароліна їхала з Олімпійського на метро ".

Фото: Instagram

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні