Собчак: "Бійку Кіркорова з Яблоковою вигадав Ернст"

Ксенія Собчак. фото tochka.net

"Я як людина телевізійний озвучу закулісну версію подій. Так вийшло, що я вела цей" Золотий грамофон "і в Москві, і в Пітері. Версія, яка серед професіоналів вважається основною, така: насправді ніякого конфлікту не було, а все придумав мудрий і всемогутній Костянтин Львович Ернст, щоб розкрутити "Золотий грамофон". до нього дійшли чутки, що Кіркоров з кимось пособачілся за лаштунками, - і ось! до речі, ми потім все разом летіли до Пітера, з Яблоковою в тому числі. Вона спокійно відвела там весь концерт ", - розповіла Собчак.

"Кіркоров прекрасно співав. Ніхто ні з ким не сварився - все спокійно було. Але Ернст зрозумів, що скоро ефір і треба якось піарити" Золотий грамофон "новаторськими методами. Далі Першим каналом була затіяна вся ця історія , Щоб створити движуху навколо видихати програми ", - підбила підсумок епатажна телеведуча.

Якщо це правда, Ернсту піар-хід виразно вдався. Були задіяні і ізраїльська клініка, і правоохоронні органи, і новинні стрічки всього рунету. А треба було всього-то умовити Кіркорова виступити в непривабливій ролі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram