Оформити страховку на виїзд за кордон

 1. Оформити страховку на виїзд за кордон
 2. Оформити страховку на виїзд за кордон

Оформити страховку на виїзд за кордон

Навіщо мені медичне страхування за кордоном?

Збираючись у подорож, ми завжди намагаємося все передбачити і спланувати, будь це поїздка з сім'єю на відпочинок або бізнес відрядження. Поліс медичного страхування для виїжджаючих за кордон, який часто називають просто «тревел», це запорука Вашого спокою і фінансового захисту де б Ви не знаходилися.

На жаль, не всі знають про те, наскільки важлива туристична страховка і який механізм її дії. Тому багато хто вирішує просто купити поліс для виїжджаючих біля стін посольства тільки для візи або разом з путівкою на відпочинок навіть не замислюючись про те, навіщо це потрібно.

І як результат - медична допомога за кордоном не виявляється в повному обсязі, і обходиться дуже дорого. Слідом за цим страхова компанія отримує негативні відгуки, навіть не підозрюючи про це.

Як забезпечити медичний захист за кордоном?

Туристична страховка потрібна перш за все для Вас, а не просто для оформлення шенгенської або робочої візи і подачі в посольство. При гострій необхідності асистуюча компанія може в дуже стислі терміни організувати для Вас якісну медичну допомогу на території будь-якої держави.

Тому туристична страховка при будь-якій поїздці необхідна майже так само, як закордонний паспорт. Особливо це важливо для тих, хто в процесі подорожі займається спортом і планує активний відпочинок, пов'язаний з ризиками травматизму, а так же виїжджає з метою роботи.

Навіщо мені страховка, якщо я їду на роботу?

Відкриваючи робочу візу, дуже важливо не забути оформити страховку в Польщу, яка є невід'ємною частиною пакету документів для подачі в консульство або візовий центр. Польща входить в шенгенську зону і підпорядковується загальноприйнятим правилам прийому іноземних громадян на своїй території. Страховий поліс, згідно з цими умовами, є обов'язковим елементом. Наявність цього документа необхідно для українців вже більше десяти років, і у 2017 року все залишилося без змін. Зроблені за всіма правилами страхові документи дадуть Вам упевненість і відносну надійність.

На вимогу консульства в Польщі, медичний страховий поліс повинен відповідати наступним вимогам:

 • зона покриття - Європа, Шенген або весь світ, сума покриття на особу - 30000 €, сума франшизи не повинна перевищувати 150 €;
 • страховий поліс повинен бути виключно надрукований машинописом;
 • всі дані заявника в страховому полісі повинні бути правильними (ПІБ, повна домашня адреса проживання, номер і серія дійсного закордонного паспорта і дата народження);
 • У страховому полісі обов'язково повинна бути вказана інформація про те, що «Страховий захист надається згідно з« Рішенням Ради ЄС 2004/17 / EG щодо медичного страхування подорожуючих за кордон »
  страховий поліс повинен покривати мінімум 30 днів перебування.
 • У випадку одноразової поїздки - все дні запланованого перебування

Як укласти договір і вибрати умови страхування?

Оформити страховку в офісі нашої компанії ви зможете за 5 хвилин. Якщо для подачі в посольство необхідний оригінал договору з мокрою печаткою - ви отримаєте його прямо в руки. Умови страхування для подорожуючих в основному, стандартні. Для укладення договору Вам необхідно підготувати відповіді на наступні питання:

 • Ваше ім'я та вік;
 • Країни якого регіону Ви будете отримувати фінансову - тільки Європи, або всього світу;
 • Період перебування;
 • Мета поїздки (туризм, бізнес або робота).

Від Ваших відповідей залежить ціна поліса і його умови. Зверніть увагу, що Ви можете укласти договір тільки до 65 років.

Якщо у Вас немає можливості бути присутнім в офісі особисто, ви можете оформити страховий поліс по телефону, а копії запитуваних документів вислати на електронну адресу нашої компанії. Оригінал поліса ми відправимо Вам поштою (або будь-яким іншим способом, який Ви вкажете).

Що робити, якщо стався страховий випадок?

Якщо сталася страхова подія, перш за все потрібно не хвилюватися і взяти поліс медичного страхування. На останній сторінці Ви побачите номери цілодобової асистуючої компанії. Телефонуйте, і асистанс Вам швидко і якісно організовує невідкладну медичну допомогу без Вашого матеріального участі, де б Ви не знаходилися. Вам достатньо просто дотримуватися алгоритму дій, продиктованих співробітником асистансу, і тоді ніяких незручностей з виплатами і отриманням допомоги не виникне.

Оформити страховку на виїзд за кордон
Необхідні документи для оформлення СТРАХОВОГО ПОЛІСУ:
 • закордонний. паспорт
 • український паспорт
 • ідентифікаційний код

Якщо у Вас виникли питання або Ви бажаєте отримати більше інформації щодо оформлення страхового поліса. Телефонуйте в наш головний офіс в м Миколаїв:

+38 063 228 57 45, +38 066 573 62 88, +38 067 510 63 31

Як забезпечити медичний захист за кордоном?
Навіщо мені страховка, якщо я їду на роботу?
Що робити, якщо стався страховий випадок?