Освіта за кордоном - Навчання за кордоном - Навчання в Європі - BEC Дніпропетровськ, Київ


Актуальні новини BEC Dnepropetrovsk

 • Актуальні новини BEC Dnepropetrovsk  Тест-драйв канадської школи Trinity College School | 8 лютого, Дніпро, Менора  8 лютого 2017 року Jon Holmes, представник канадської школи Trinity College School, проводить тест-драйв школи
 • Тест-драйв канадської школи Trinity College School | 8 лютого, Дніпро, Менора

  8 лютого 2017 року Jon Holmes, представник канадської школи Trinity College School, проводить тест-драйв школи. Можна відразу в школу вступити! Реєструйтеся!

  Читати далі

 • 20 січня 2017 о 16:00 Презентація 'Як гарантовано вступити до вузів Чехії?'

  Олена Назареко проведе презентацію для школярів, майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

  А додатковим бонусом буде представлена презентація літнього табору для підлітків +13 років з вивченням англійської, чеського та німецького мов.

  Реєструйтеся зараз >>

  Читати далі

 • 19 січня о 16:00 Презентація виставки '' Що робити в Європейський Університет Кіпру? ''

  Обов'язкове і довгоочікувана подія в Дніпропетровську! Офіційний представник Європейського Університету Кіпру Antonios Vanezis проведе презентацію і відповість на всі Ваші питання щодо надходження. І ще одним бонусом буде представлена презентація Літнього Табору для дітей і підлітків з вивченням англійської мови English Quest Сamp (Кіпр).

  Читати далі

 • Перший день в мовній школі за кордоном

  Як проходить перший орієнтаційний день в зарубіжній мовній школі? Вся важлива інформація, яку повинні знати студенти перед від'їздом на навчання за кордон.

  Читати далі

Навчання за кордоном, перш за все, потрібна для того, щоб сформувати зрілу, самостійну, відповідальну і рішучу особистість. Природно, на порожньому місці такі якості в людині не розвиваються. Тільки той, хто чітко позначив свою життєву позицію, коло інтересів, мети, плани і перспективи на майбутнє, здатний витягти користь і задоволення, отримуючи освіту за кордоном.

Чим раніше людині приходить це усвідомлення, тим раніше він здатний почати плідну роботу над своїм майбутнім. Але, незалежно від того, на якому життєвому етапі навчання за кордоном стало для Вас не просто словосполученням, а справжньою метою, є щось, що потрібно знати. Неважливо, чи прагнете Ви просто здобути освіту за кордоном, чи бажаєте Ви залишитися в тій країні, куди поїхали, повернутися додому або поїздити по світу, такі правила стануть в нагоді Вам скрізь і завжди.

1) Час - це найбільша цінність. Чи не витрачайте його даремно. Не чекайте підходящого моменту, потрібного пропозиції, кращих обставин. Дійте! Якщо Ви хочете отримати освіту в Європі - рухайтеся в цьому напрямку. Якщо навчання за кордоном ще не має на увазі конкретну країну - визначтеся і вперед!

2) Не робіть пауз. Якщо Ви стали на дорогу, пройдіть її до кінця. Отримайте результат, навіть якщо це не те, що Ви очікуєте. Удача супроводжує діячам, а не мрійникам.

3) Спілкуйтеся. Головна цінність після часу - зв'язку. Вони корисні при будь-яких обставинах, в будь-яких ситуаціях, в будь-яких місцях перебування. Навчання в Європі допоможе налагодити потужну мережу міжнародних контактів, тільки в тому випадку, якщо Ви будете підтримувати хороші відносини з іноземцями.

4) Намагайтеся користуватися чужим досвідом. Звичайно, шишки, набиті власноруч, завжди красномовніше і зрозуміліше. Але якщо хтось вже настав перед Вами на граблі, то Ви в змозі їх побачити і обійти. Побережіть свій час і нерви - вчіться на досвіді інших.

5) Будьте простіше. Планети Сонячної системи не обертаються навколо Вас, навіть якщо Вам так хочеться або здається. Не має значення, де Ви народилися: Дніпропетровськ, Київ, Запоріжжя, Донецьк, Павлоград, Кривий Ріг або який-небудь інший місто. Не має значення, хто Ваші батьки, друзі та знайомі. Поважайте інших людей, слухайте поради, мислите розважливо, аналізуйте і обгрунтовуйте свою цінність для суспільства.

6) Живіть в тій країні, в яку приїхали, а не з якої Ви родом. Співвітчизники - гарне оточення на Батьківщині, але не в подорож. Навчання в Європі має на увазі не тільки вивчення іноземної мови, а й знайомство з європейською культурою, історією, спадщиною. Дотримуйтесь наміченим планом. Буде, що розповісти, по приїзду додому.

7) Будьте в дорозі. Відвідуйте екскурсії по визначних пам'ятках, гуляйте по містах, їздите в села. Нові місця, нові люди - це завжди нові можливості.

8) Немає нічого неможливого! Ця банальна істина дуже часто забувається. Яка б метою не було перед Вами: будь-то навчання за кордоном або курси іноземної мови на батьківщині цієї мови - сміливо йдіть до цієї мети!

9) Для того, щоб досягти мети, спочатку потрібно цю мету позначити. Істина, що випливає з попереднього правила.

10) тому, хто самовдосконалюється! Розвивайтеся! Зростайте! Не чекайте, поки хто-небудь помістить в Вашу голову запилену мудрість століть. Працюйте над собою самостійно.

Права на матеріали даної статті належать ТОВ «БЕК Дніпропетровськ». Авторство підтверджено Google.

Всіх студентів, що бажають отримати освіту за кордоном, запрошуємо на індивідуальні консультації в офіси компанії «BEC Dnepropetrovsk»:

м Дніпропетровськ, вул. Шевченко, 39