РОБОТА І ВАКАНСІЇ В ДУБАЇ

 1. Специфіка трудової міграції в Дубай
 2. Як влаштуватися на роботу в Дубаї
 3. Умови отримання робочої карти в Дубай
 4. Як знайти роботу в Дубаї. Пошук вакансії.
 5. Пошук вакансії в Дубаї
 6. Популярні сайти з пошуку роботи в Дубаї
 7. Вакансії і зарплата в Дубаї в 2019 році

Дубай - це найбільше місто в Об'єднаних Арабських Еміратах, розташований на березі Перської затоки. Найважливіший економічний і фінансовий центр держави і всього близькосхідного регіону в цілому. Робота в Дубаї для росіян, українців, білорусів, казахів та інших російськомовних здобувачів в 2019 році доступна в багатьох галузях економіки, включаючи туризм, торгівлю, будівництво, інформаційні технології і фінансовий сектор. Рівень концентрації міжнародної робочої сили в місті вражає.

За деякими оцінками, 2,5-мільйонне населення емірату Дубай більш ніж на 80% складається з іноземців і в основному мова йде про трудових мігрантів. У денний час доби кількість жителів збільшується ще на 1 млн. Багато фахівців проживають в сусідніх містах і приїжджають в Дубай виключно працювати. Переважна більшість трудових мігрантів (понад 70%) вихідці з азійських країн - Індії, Пакистану, Бангладеш. Європейці представлені в меншій мірі, але на більш висококваліфікованих позиціях.

Специфіка трудової міграції в Дубай

Дубай вважається одним з найбільш швидкозростаючих міст в світі. Очікується, що протягом наступних 3 років населення міста поповниться мінімум на 300 тисяч чоловік, а до 2030 року перевищить 3,4 млн.

Стабільна політична ситуація, процвітаюча економіка і гнучкий ринок праці залучають в Дубай тисячі іноземних фахівців самих різних професій. Тільки за рахунок грандіозного за масштабами заходи - Всесвітньої виставки Експо-2020 року, місцева влада планую створити не менше 270 тисяч додаткових робочих місць.

Працевлаштування в Дубаї і проживання в ОАЕ тривалий період вимагає від іноземців певної підготовки. Наприклад, в місті дуже жаркий клімат з невеликою кількістю опадів протягом року. Влітку температура повітря досягає 45-50 градусів Цельсія в тіні.

Благо більшість готелів, ресторанів, торгових центрів, офісів і громадський транспорт максимально оснащені кондиціонерами. Домінуюча релігія в країні - іслам. Потрібно поважати культуру та звичаї місцевого народу.

Жити в Дубаї дуже дорого. Оренда квартири, продукти харчування, товари першої необхідності і інші послуги займають вагому частину зарплати. До речі, на відміну від більшості країн Близького Сходу, в деяких районах ОАЕ дозволений продаж нерухомості і земельних ділянок іноземцям.

Насправді Дубай приголомшливо красиве місто з дуже ліберальними по мусульманським мірками законами, доброзичливими жителями і прекрасною архітектурою. На жаль, сьогодні влаштуватися на роботу в Дубаї досить складно. Перш за все, потрібно зрозуміти сам механізм трудової міграції.

Як влаштуватися на роботу в Дубаї

У більшості випадків для переїзду в Дубай з метою працевлаштування необхідно заздалегідь знайти роботодавця, який виступить в якості так званого спонсора іноземця. Іншими словами, місцева компанія повністю бере на себе відповідальність за оформлення візи на проживання і робочої карти.

Більш того, приймає інші зобов'язання перед місцевими службами, пов'язані з наймом зарубіжного фахівця. Включаючи фінансові витрати і паперову тяганину. Здобувач же повинен виконувати вказівки роботодавця і вчасно пересилати необхідні документи.

На першому етапі оформляється віза на проживання, яка дозволяє безперервно перебувати і працювати в Дубаї максимум 2-3 роки, після чого документ підлягає продовженню. Одним з головних умов для отримання є проходження повного медичного обстеження в місцевій клініці.

Перевіряється наявність або відсутність таких захворювань, як ВІЛ, туберкульоз, проказа і робиться рентген грудної клітини. У разі виявлення хвороби слід негайна депортація з країни. Крім того, віза анулюється якщо іноземець покидає територію ОАЕ на термін більше 6 місяців.

На другому етапі оформляється робоча карта, що дає право на повноцінне працевлаштування в Дубаї. Видає документ Головне управління резиденції і закордонних справ ОАЕ. Термін дії - до 3 років з подальшим продовженням на аналогічний період.

Робоча карта повинна бути надана здобувачеві не пізніше 60 днів після переїзду. В іншому випадку роботодавець заплатить великий штраф. Про нелегальній роботі в Дубаї не йдеться в принципі.

Умови отримання робочої карти в Дубай
 • Вік від 18 до 60 років.

 • Дійсний закордонний паспорт.

 • Наявність професії і кваліфікації, в якій потребує економіка ОАЕ і конкретна компанія в Дубаї.

 • Віза на проживання в ОАЕ.

Рішення про видачу робочої карти в Дубай приймається протягом 10 днів. Всі бланки та документи повинні бути складені або переведені на арабську мову. Трудовий договір укладається в 3 примірниках (англійською та арабською мовою): для працівника, роботодавця і Департаменту праці ОАЕ.

Як знайти роботу в Дубаї. Пошук вакансії.

Ще 10 років тому, тобто до світової економічної кризи, величезна кількість транснаціональних корпорацій відкривали в Дубаї представництва і успішно вели в країні бізнес. Сьогодні інтерес зарубіжних інвесторів набирає нових обертів.

У місті постійно проводяться міжнародні виставки, конференції і важливі економічні заходи. Все це сприяє створенню нових робочих місць в Дубаї для кваліфікованих іноземних фахівців.

Все це сприяє створенню нових робочих місць в Дубаї для кваліфікованих іноземних фахівців

У зв'язку з введенням деяких обмежувальних заходів щодо найму трудових мігрантів, місцеві компанії прагнуть приймати на роботу в ОАЕ переважно власних громадян. Тому радимо націлитися на пошук роботи в Дубаї саме в міжнародних компаніях.

Складіть грамотне резюме та супровідний лист. Виділіть найбільш значущі переваги - освіту, досвід, унікальні навички, додаткові сертифікати, що підтверджують кваліфікацію, знання мов. Пишіть великим роботодавцям пропозиції про працевлаштування безпосередньо через офіційні сайти.

Робота в Дубаї для російськомовних в 2019 році досить обмежена. Зовсім необов'язково володіти арабською (хоча це величезний плюс), але навички англійської напевно знадобляться. Додаткові мови - французька, італійська, німецька - тільки збільшать шанси на працевлаштування.

У 99% випадків робота в Дубаї без знання англійської мови недоступна. Для пошуку вакансії використовуйте будь-які джерела - від груп в соціальних мережах до оголошень в місцевих газетах. Аналізуйте інформацію в інтернеті, а ще краще відвідайте Емірати в якості туриста.

Пошук вакансії в Дубаї

Вільні економічні зони в ОАЕ (Дубаї) - uaefreezones.com

Англомовний форум для пошуку роботи в Дубаї - dubaiforums.com

Професійна соціальна мережа - linkedin.com

Популярні сайти з пошуку роботи в Дубаї

jobsindubai.com

dubaijobs.net

dubai.dubizzle.com

bayt.com

totaljobs.com

Якщо знайти роботу в Дубаї без посередників не вийде, зверніться в зареєстроване кадрове агентство. Врахуйте, що професійні компанії не вимагають від претендентів ніяких попередніх внесків, тільки в разі успішного працевлаштування. У пошуку допоможе ресурс yellowpages.ae .

Вакансії і зарплата в Дубаї в 2019 році

Вакансії і зарплата в Дубаї в 2019 році

Всупереч поширеній думці, нафта не є основою економіки Дубая. Тому професія нафтовика тут не вважається популярною. Сьогодні місто успішно розвивається завдяки сферам туризму, будівництва, авіації, фінансових і банківських послуг, нерухомості і торгівлі. Саме в цих напрямках варто шукати вакансії в Дубаї для росіян, українців, білорусів і казахів в 2019 році.

Робота в Дубаї для дівчат доступна в галузі туризму - адміністратори, хостес. Торгові мережі потребують продавців-консультантів. Чоловіки можуть влаштуватися програмістами, інженерами та будівельниками. В незалежності від статі можна знайти робочі місця, пов'язані з телекомунікаціями і медициною. В основному в Дубаї потрібні кваліфіковані працівники. Знайти вакансію няні, офіціантки, водія або вантажника практично нереально. Конкуренція величезна.

Істотний плюс працевлаштування в Дубаї полягає у відсутності прибуткового податку. Фактично весь заробіток залишається у претендента. Офіційною мінімальної зарплати в ОАЕ немає. Орієнтовний рівень доходу залежить від багатьох факторів, включаючи кваліфікацію, досвід, освіту, національність і конкретну компанію. Середня зарплата в Дубаї в 2019 році близько 4000-5000 доларів на місяць. При цьому покоївка або няня може отримувати 200-800 доларів, а пілот повітряного судна 8000-13000.