Робота і вакансії в Польщі без посередників для українців, білорусів і росіян в 2019 році

 1. Робота і вакансії в Польщі без посередників для українців, білорусів і росіян в 2019 році Робота...
 2. Пошук роботи
 3. Затребувані вакансії в Польщі
 4. Особливості працевлаштування в Польщі
 5. Запрошення на роботу
 6. Дозвіл на роботу
 7. Сезонна робота
 8. Робота для студентів
 9. Можливі складності працевлаштування
 10. Робота і вакансії в Польщі без посередників для українців, білорусів і росіян в 2019 році
 11. Переваги та недоліки роботи в Польщі
 12. Пошук роботи
 13. Затребувані вакансії в Польщі
 14. Особливості працевлаштування в Польщі
 15. Запрошення на роботу
 16. Дозвіл на роботу
 17. Сезонна робота
 18. Робота для студентів
 19. Можливі складності працевлаштування

Робота і вакансії в Польщі без посередників для українців, білорусів і росіян в 2019 році


Робота в Польщі для українців, білорусів і росіян може бути надана на багатьох заводах і фабриках. Західні країни одночасно потребують низької кваліфікованої силі і висококласних фахівцях. Щорічно місцевий уряд видає понад 300 тисяч дозволів на трудову діяльність.

Щорічно місцевий уряд видає понад 300 тисяч дозволів на трудову діяльність

Центральна площа в Кракові

У 2019 очікується збільшення трудових іммігрантів завдяки високому рівню законодавчої бази, яка гарантує офіційну діяльність і якісне соціальне забезпечення.

За статистикою близько 85% іноземців, що працюють в Польщі - це вихідці з різних областей України. Пристрій на офіційну роботу - це відмінна можливість для еміграції та переїзду на постійне місце проживання до Польщі з України .

Переваги та недоліки роботи в Польщі

Працевлаштування в Польщі приваблює білорусів і українців масу переваг:

 • Висока заробітна плата в порівнянні з її рівнем в рідній країні;
 • Гарне соціальне забезпечення іноземців, включаючи базову медичне обслуговування;
 • Шанс для еміграції;
 • Робота за кордоном допоможе вивчити іноземну мову, а також збагатити внутрішній світ;
 • Невисокі витрати на квитки в Польщу;
 • Багаті можливості для працевлаштування. На ринку представлені вакансії для людей з різним рівнем кваліфікації.

  Завод по збірці пластикових вікон в Польщі

Безумовно, робота за кордоном таїть в собі і недоліки:

 1. Велика залежність від роботодавця. Це характерно для трудових мігрантів в будь-якій країні. При виникненні фінансових труднощів під скорочення потрапляють іноземні співробітники.
 2. Дискомфорт і хвилювання через перебування в чужій країні з іншими нормами і правилами.

Пошук роботи

Пошук роботи можна умовно розділити на безкоштовний і платний за допомогою посередників. Вакансії в Польщі можна переглядати на спеціалізованих сайтах з пошуку роботи, але знадобиться мінімальне знання польської мови.

В поле «Шукаю» необхідно ввести бажану спеціальність для відображення актуальних результатів. Також слід розмістити докладний резюме, щоб менеджери по персоналу компаній могли його вивчати.

Компанії-посередники допомагають мінімізувати час з пошуку роботи. Але за їх послуги доведеться заплатити 100-300 євро.

Але за їх послуги доведеться заплатити 100-300 євро

Робота на польському м'ясокомбінаті

Перед зверненням до них варто вивчити відгуки про роботу, не всі виконують умови договору якісно.

Посередники не несуть відповідальності за умови праці та проживання, а також не гарантують успішне працевлаштування навіть при внесенні передоплати.

Затребувані вакансії в Польщі

В останні роки Польща масово втрачає працівників. Вони їдуть в інші країни Євросоюзу, де за аналогічну роботу отримують велику зарплату. Іноземцям доступні ті вакансії, які не цікавлять місцевих жителів.

У 2019 року в Польщі затребувані наступні спеціальності:

 1. Будівельники. Їх набирають готовими бригадами. Кожен третій будівельник приїжджає до Польщі для роботи зварювальником.
 2. Офіціанти.
 3. Посудомойщики.
 4. Водії.
 5. Програмісти.
 6. Медики (стоматологи, терапевти, педіатри, нейрохірурги).
 7. Торгові фахівці.

Фабрики з виробництва меблів і текстилю в Польщі потребують фасувальники, монтери, шпалерників. Фабрики з виробництва меблів і текстилю в Польщі потребують фасувальники, монтери, шпалерників Компанії з виробництва кондитерських виробів готові прийняти пакувальників та різноробочих на конвеєрну лінію.

Для жінок знайти кваліфіковану роботу буде непросто. Місцеві роботодавці практично не потребують економістів і фінансистів.

Особливості працевлаштування в Польщі

Робота в Польщі для чоловіків можлива на різних вакансіях. Вони цілком можуть влаштуватися водіями тракторів, далекобійниками, зварниками, вантажниками, РАЗДЕЛЬЩИК м'яса, сантехниками, електриками. Співробітники в більшості випадків повинні мати необхідної кваліфікацією і відповідною освітою.

Наприклад, для роботи водієм необхідно підтвердити права відповідно до європейських стандартів.

Праця робочих спеціальностей у Варшаві та інших регіонах оплачується по годинах. Спеціальності, що вимагають високий рівень кваліфікації, передбачають оклад і додаткові премії.

Запрошення на роботу

Запрошення на роботу іноземному поданою в Польщі оформляє компанія. Без нього виїхати на заробітки не вдасться. У документі повинна бути вказана персональна інформація іноземця, термін і мета перебування, назву компанії. також знадобиться оформити робочу візу в Польщу .

Дозвіл на роботу

Легальна робота для іноземців в Польщі підтверджується спеціальним дозволом. Для громадян України, Росії, Білорусі та Молдови передбачена спрощена процедура працевлаштування.

У 2019 при роботі на польській території протягом більше півроку необхідно надати оригінал контракту і довідку про сплату державного мита. Збір за видачу дозволу становить близько 440 злотих.

Сезонна робота

Літо вважається мертвим сезоном для роботи в багатьох країнах. Польські працівники відправляються на заслужений відпочинок, і на їх місце роботодавці підшукують заміну.

Польські працівники відправляються на заслужений відпочинок, і на їх місце роботодавці підшукують заміну

Сезонна робота в Польщі по збору ягід

У галузях сфери обслуговування навмисно розширюють штат у зв'язку зі збільшенням потоку туристів. Для жінок надані вакансії - офіціанток, екскурсоводів, покоївок, прибиральниць; для чоловіків - вантажників, рятувальників на пляжах, охоронців і т. д.

Одночасно літо - це ідеальний час для сезонної роботи. Іноземних підданих запрошують на збір овочів і фруктів. Прийом на таку роботу починається в березні - квітні. Крім збору актуальні вакансії по сортуванню шампіньйонів. Оплата праці відрядна, фіксованих зарплат немає. Досить часто дохід виходить менше, ніж очікувався.

Збір полуниці в Польщі - найпопулярніший напрям сезонної роботи. Оплата в більшості випадків нараховується по днях в залежності від кількості зібраних кошиків.

В середньому за таку роботу можна заробити 1700-2300 злотих в місяць.

Тривалість збору від 1 до 3 місяців. Тривалість збору від 1 до 3 місяців Сільськогосподарські роботи підходять для чоловіків і жінок. Але слід правильно розраховувати свої сили. Робота на фермі вимагає великої фізичної праці і подібні навантаження здатні витримати не всі. Багато хто після 1-2 тижнів повертаються додому ні з чим.

Робота для студентів

Робота для студентів в Польщі - це відмінна можливість виїхати з рідної країни і підзаробити чималу суму під час канікул. Але на офіційне працевлаштування розраховувати не варто.

Знайти роботодавця вони можуть як самостійно, так і через фірми. Для студентів багато компаній подібного роду надають послуги з пошуку безкоштовно.

У 2019 робота на фермі для студентів оплачується в розмірі 700-1000 доларів на місяць. Проживання та харчування зазвичай за рахунок роботодавця. Також можливе проходження стажування на фабриках великих фірм.

Також можливе проходження стажування на фабриках великих фірм

Доїння корів на польській фермі

Місцеві кафе та ресторани завжди раді прийняти в свої ряди студентів. Вони пропонують роботу барменом, офіціантом, помічником кухаря, підсобним робітником, хостес і інші.

Але для роботи в сфері громадського харчування знадобиться медична книжка, яка підтверджує проходження обстеження і здача ряду аналізів. Оплата, як правило, погодинна і залежить від географічного розташування. Робота бармена в Кракові оплачується 8-12 злотих за годину, а в невеликому містечку не більше 7.

Доброю нагодою заробити є репетиторство. У соціальних мережах можна без проблем знайти людей з Польщі, які бажають підтягнути знання іноземних мов. Доброю нагодою заробити є репетиторство Також студенти можуть влаштуватися на сезонний збір фруктів або овочів. Як показує практика, подібна робота молодих людей не особливо цікавить. Компанії світового значення пропонують пройти платну практику або стажування, але відбір досить жорсткий. Талановитих людей департаменти по персоналу включають в резерв і після закінчення університету приймають їх на повноцінну роботу.

У 2019 польський уряд спростив працевлаштування студентів. При навчанні на стаціонарній формі в місцевому університеті отримувати спеціальний дозвіл на роботу більш не потрібно.

Можливі складності працевлаштування

Трудові мігранти стикаються з безліччю труднощів щороку. Слід заздалегідь уточнювати про надання роботодавцем харчування і проживання. В іншому випадку доведеться оплачувати за них самостійно.

Сезонна робота в Польщі більш ризикована. У більшості випадків очікування не виправдовуються. Вивчивши перед від'їздом відгуки про роботодавця, можливі неприємності можна звести до мінімуму. При пошуку вакансії без допомоги посередників вся відповідальність лягає на власні плечі. Якщо роботодавець не готовий надати підтверджуючі документи, від пропозиції варто відмовитися.

На сезонних роботах при невихід на роботу без поважної причини загрожує штраф в розмірі 10-20 злотих.

У більшості випадків робочий день триває 10-12 годин. При наявності захворювань краще відкласти поїздку. Такий графік роботи важкий. Для жінок він може обернутися серйозними наслідками для здоров'я.

Графік зростання прожиткового мінімуму в Польщі по роках

У цьому відео розповідається особистий досвід і скільки можна заробити без знання мови в Польщі і скільки отримують ті, хто знає польську.

У 2019 компанії-посередники пропонують великий список вакансій, що дозволяють іноземним підданим виїхати за кордон на заробітки. Кожен бажаючий зможе підібрати для себе оптимальний варіант працевлаштування. Робота в Польщі допоможе розширити коло спілкування і навіть знайти собі пару.

Робота і вакансії в Польщі без посередників для українців, білорусів і росіян в 2019 році


Робота в Польщі для українців, білорусів і росіян може бути надана на багатьох заводах і фабриках. Західні країни одночасно потребують низької кваліфікованої силі і висококласних фахівцях. Щорічно місцевий уряд видає понад 300 тисяч дозволів на трудову діяльність.

Щорічно місцевий уряд видає понад 300 тисяч дозволів на трудову діяльність

Центральна площа в Кракові

У 2019 очікується збільшення трудових іммігрантів завдяки високому рівню законодавчої бази, яка гарантує офіційну діяльність і якісне соціальне забезпечення.

За статистикою близько 85% іноземців, що працюють в Польщі - це вихідці з різних областей України. Пристрій на офіційну роботу - це відмінна можливість для еміграції та переїзду на постійне місце проживання до Польщі з України .

Переваги та недоліки роботи в Польщі

Працевлаштування в Польщі приваблює білорусів і українців масу переваг:

 • Висока заробітна плата в порівнянні з її рівнем в рідній країні;
 • Гарне соціальне забезпечення іноземців, включаючи базову медичне обслуговування;
 • Шанс для еміграції;
 • Робота за кордоном допоможе вивчити іноземну мову, а також збагатити внутрішній світ;
 • Невисокі витрати на квитки в Польщу;
 • Багаті можливості для працевлаштування. На ринку представлені вакансії для людей з різним рівнем кваліфікації.

  Завод по збірці пластикових вікон в Польщі

Безумовно, робота за кордоном таїть в собі і недоліки:

 1. Велика залежність від роботодавця. Це характерно для трудових мігрантів в будь-якій країні. При виникненні фінансових труднощів під скорочення потрапляють іноземні співробітники.
 2. Дискомфорт і хвилювання через перебування в чужій країні з іншими нормами і правилами.

Пошук роботи

Пошук роботи можна умовно розділити на безкоштовний і платний за допомогою посередників. Вакансії в Польщі можна переглядати на спеціалізованих сайтах з пошуку роботи, але знадобиться мінімальне знання польської мови.

В поле «Шукаю» необхідно ввести бажану спеціальність для відображення актуальних результатів. Також слід розмістити докладний резюме, щоб менеджери по персоналу компаній могли його вивчати.

Компанії-посередники допомагають мінімізувати час з пошуку роботи. Але за їх послуги доведеться заплатити 100-300 євро.

Але за їх послуги доведеться заплатити 100-300 євро

Робота на польському м'ясокомбінаті

Перед зверненням до них варто вивчити відгуки про роботу, не всі виконують умови договору якісно.

Посередники не несуть відповідальності за умови праці та проживання, а також не гарантують успішне працевлаштування навіть при внесенні передоплати.

Затребувані вакансії в Польщі

В останні роки Польща масово втрачає працівників. Вони їдуть в інші країни Євросоюзу, де за аналогічну роботу отримують велику зарплату. Іноземцям доступні ті вакансії, які не цікавлять місцевих жителів.

У 2019 року в Польщі затребувані наступні спеціальності:

 1. Будівельники. Їх набирають готовими бригадами. Кожен третій будівельник приїжджає до Польщі для роботи зварювальником.
 2. Офіціанти.
 3. Посудомойщики.
 4. Водії.
 5. Програмісти.
 6. Медики (стоматологи, терапевти, педіатри, нейрохірурги).
 7. Торгові фахівці.

Фабрики з виробництва меблів і текстилю в Польщі потребують фасувальники, монтери, шпалерників. Фабрики з виробництва меблів і текстилю в Польщі потребують фасувальники, монтери, шпалерників Компанії з виробництва кондитерських виробів готові прийняти пакувальників та різноробочих на конвеєрну лінію.

Для жінок знайти кваліфіковану роботу буде непросто. Місцеві роботодавці практично не потребують економістів і фінансистів.

Особливості працевлаштування в Польщі

Робота в Польщі для чоловіків можлива на різних вакансіях. Вони цілком можуть влаштуватися водіями тракторів, далекобійниками, зварниками, вантажниками, РАЗДЕЛЬЩИК м'яса, сантехниками, електриками. Співробітники в більшості випадків повинні мати необхідної кваліфікацією і відповідною освітою.

Наприклад, для роботи водієм необхідно підтвердити права відповідно до європейських стандартів.

Праця робочих спеціальностей у Варшаві та інших регіонах оплачується по годинах. Спеціальності, що вимагають високий рівень кваліфікації, передбачають оклад і додаткові премії.

Запрошення на роботу

Запрошення на роботу іноземному поданою в Польщі оформляє компанія. Без нього виїхати на заробітки не вдасться. У документі повинна бути вказана персональна інформація іноземця, термін і мета перебування, назву компанії. також знадобиться оформити робочу візу в Польщу .

Дозвіл на роботу

Легальна робота для іноземців в Польщі підтверджується спеціальним дозволом. Для громадян України, Росії, Білорусі та Молдови передбачена спрощена процедура працевлаштування.

У 2019 при роботі на польській території протягом більше півроку необхідно надати оригінал контракту і довідку про сплату державного мита. Збір за видачу дозволу становить близько 440 злотих.

Сезонна робота

Літо вважається мертвим сезоном для роботи в багатьох країнах. Польські працівники відправляються на заслужений відпочинок, і на їх місце роботодавці підшукують заміну.

Польські працівники відправляються на заслужений відпочинок, і на їх місце роботодавці підшукують заміну

Сезонна робота в Польщі по збору ягід

У галузях сфери обслуговування навмисно розширюють штат у зв'язку зі збільшенням потоку туристів. Для жінок надані вакансії - офіціанток, екскурсоводів, покоївок, прибиральниць; для чоловіків - вантажників, рятувальників на пляжах, охоронців і т. д.

Одночасно літо - це ідеальний час для сезонної роботи. Іноземних підданих запрошують на збір овочів і фруктів. Прийом на таку роботу починається в березні - квітні. Крім збору актуальні вакансії по сортуванню шампіньйонів. Оплата праці відрядна, фіксованих зарплат немає. Досить часто дохід виходить менше, ніж очікувався.

Збір полуниці в Польщі - найпопулярніший напрям сезонної роботи. Оплата в більшості випадків нараховується по днях в залежності від кількості зібраних кошиків.

В середньому за таку роботу можна заробити 1700-2300 злотих в місяць.

Тривалість збору від 1 до 3 місяців. Тривалість збору від 1 до 3 місяців Сільськогосподарські роботи підходять для чоловіків і жінок. Але слід правильно розраховувати свої сили. Робота на фермі вимагає великої фізичної праці і подібні навантаження здатні витримати не всі. Багато хто після 1-2 тижнів повертаються додому ні з чим.

Робота для студентів

Робота для студентів в Польщі - це відмінна можливість виїхати з рідної країни і підзаробити чималу суму під час канікул. Але на офіційне працевлаштування розраховувати не варто.

Знайти роботодавця вони можуть як самостійно, так і через фірми. Для студентів багато компаній подібного роду надають послуги з пошуку безкоштовно.

У 2019 робота на фермі для студентів оплачується в розмірі 700-1000 доларів на місяць. Проживання та харчування зазвичай за рахунок роботодавця. Також можливе проходження стажування на фабриках великих фірм.

Також можливе проходження стажування на фабриках великих фірм

Доїння корів на польській фермі

Місцеві кафе та ресторани завжди раді прийняти в свої ряди студентів. Вони пропонують роботу барменом, офіціантом, помічником кухаря, підсобним робітником, хостес і інші.

Але для роботи в сфері громадського харчування знадобиться медична книжка, яка підтверджує проходження обстеження і здача ряду аналізів. Оплата, як правило, погодинна і залежить від географічного розташування. Робота бармена в Кракові оплачується 8-12 злотих за годину, а в невеликому містечку не більше 7.

Доброю нагодою заробити є репетиторство. У соціальних мережах можна без проблем знайти людей з Польщі, які бажають підтягнути знання іноземних мов. Доброю нагодою заробити є репетиторство Також студенти можуть влаштуватися на сезонний збір фруктів або овочів. Як показує практика, подібна робота молодих людей не особливо цікавить. Компанії світового значення пропонують пройти платну практику або стажування, але відбір досить жорсткий. Талановитих людей департаменти по персоналу включають в резерв і після закінчення університету приймають їх на повноцінну роботу.

У 2019 польський уряд спростив працевлаштування студентів. При навчанні на стаціонарній формі в місцевому університеті отримувати спеціальний дозвіл на роботу більш не потрібно.

Можливі складності працевлаштування

Трудові мігранти стикаються з безліччю труднощів щороку. Слід заздалегідь уточнювати про надання роботодавцем харчування і проживання. В іншому випадку доведеться оплачувати за них самостійно.

Сезонна робота в Польщі більш ризикована. У більшості випадків очікування не виправдовуються. Вивчивши перед від'їздом відгуки про роботодавця, можливі неприємності можна звести до мінімуму. При пошуку вакансії без допомоги посередників вся відповідальність лягає на власні плечі. Якщо роботодавець не готовий надати підтверджуючі документи, від пропозиції варто відмовитися.

На сезонних роботах при невихід на роботу без поважної причини загрожує штраф в розмірі 10-20 злотих.

У більшості випадків робочий день триває 10-12 годин. При наявності захворювань краще відкласти поїздку. Такий графік роботи важкий. Для жінок він може обернутися серйозними наслідками для здоров'я.

Графік зростання прожиткового мінімуму в Польщі по роках

У цьому відео розповідається особистий досвід і скільки можна заробити без знання мови в Польщі і скільки отримують ті, хто знає польську.

У 2019 компанії-посередники пропонують великий список вакансій, що дозволяють іноземним підданим виїхати за кордон на заробітки. Кожен бажаючий зможе підібрати для себе оптимальний варіант працевлаштування. Робота в Польщі допоможе розширити коло спілкування і навіть знайти собі пару.