На ринку вантажоперевезень в Україні з'явився свій Uber

Онлайн-сервіс з доставки вантажів

Онлайн-сервіс Uber на ринку пасажирських перевезень доповнився в Україні ще одним аналогічним - тільки вже для доставки вантажів. Він отримав назву A2B.Direct. Це онлайн-платформа, безпосередньо зв'язує власників вантажу з перевізниками. Ніяких посередників немає. Для доставки вантажу з пункту А в пункт В потрібно зареєструватися на відповідному сайті. Потім вибрати оптимального підрядника і оформити угоду.

Транспорт відстежується за маршрутом в режимі онлайн - відзначимо, що трекінг на автомобіль є офіційним умовою реєстрації.

Важливо, що грузообладатель може оцінити рівень сервісу, наданого перевізником, і залишити відгук на сайті.

До переваг вантажного аналога Uber можна також віднести прямий документообіг. Крім того, надається професійний юридичний супровід угоди і страхування вантажу.

Читайте також:

A2B.Direct

Потрібно сказати, що ще до A2B.Direct в Україні на початку 2016 роки з'явився також аналог Uber для вантажоперевізників. Онлайн-сервіс називається Transportika. Він дозволяє розмістити замовлення в системі, із зазначенням параметрів вантажу. Замовлення доступний в мобільному додатку перевізників, що мають відповідний транспорт.

Читайте також:

У міру виконання замовлення, перевізник відзначається в пунктах навантаження і вивантаження. Замовник в свою чергу отримує SMS-повідомлення про виконання перевізником подачі, навантаження і вивантаження.

В кінцевому підсумку, обидва онлайн-сервісу вигідні як перевізнику, який заробляє більше, так і власнику, який платить менше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.