Техогляд 2011 - 2012 скасування: нові правила технічного огляду авто

  1. Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

З першого січня 2012 року вступають в силу нові правила проходження технічного огляду. Розглянемо докладніше, що буде після скасування техогляду в 2011 році.

Тепер ДАІ не матиме ніякого відношення до цієї процедури. ГИБДД, звичайно, нікого напризволяще не кине, і державні пункти працюватимуть аж до чотирнадцятого року. У міру отримання уповноважив від РСА, на ці та на нові пункти техогляду будуть приходити комерсанти, а держінспектори технічного контролю поступово передадуть їм свої повноваження.

Реорганізація всієї системи затягнеться до 2014 року, якщо не довше. Поки незрозуміло, чи встигне Російський союз автостраховиків провести акредитацію операторів технічного огляду. До того ж, з урахуванням того, що ще не визначені вимоги до потенційних претендентів і умови проведення цієї процедури.

На сьогоднішній день в Росії близько двох з половиною тисяч таких пунктів. Експерти вважають, що цифра повинна бути принаймні в чотири рази більше, щоб наповнити ринок і встановити конкурентні відносини. Держава за підтримки Російського союзу автостраховиків мало б проявити мудрість і послідовність у створенні цього нового ринку.

Якщо все піде за планом, то з першого січня техогляд зможуть проводити дилери та автосервіси за умови, що у них будуть в наявності відповідне обладнання для діагностики, хоча б один штатний експерт і технічна можливість передачі даних в єдину інформаційну систему.

Тарифи не проходження техогляду за новими правилами ще не встановлені, але будуть залежати від типу транспортного засобу та обсягу виконаних робіт. І ось тут з'являться «підводні камені»: якщо в ході техогляду були виявлені проблеми з окремими вузлами, і автомобіль «завернули», то повторна діагностика теж буде коштувати грошей, правда, не в повному обсязі. Ті, хто не встигнуть все виправити за двадцять днів або спробують звернутися в інший сервіс, будуть знову платити по-повній. Але, як відомо, був би автомобіль, а проблеми завжди знайдуться.

Ще не дуже ясно, як буде гарантуватися сумлінність операторів технічного огляду. Причому, тепер саме вони будуть нести матеріальну відповідальність у випадку, якщо аварія сталася через технічні неполадки.

Чи зміниться порядок отримання документів на машину. Тепер спочатку йде ТО, потім купується поліс ОСАГО, а вже в кінці автомобіль ставиться на облік. Відповідно, на дорозі будуть перевіряти тільки страховку, і талон техогляду буде не потрібен. Але для тих, хто займається комерційними перевезеннями, наявність талона ТО залишається обов'язковим.

Набір документів, необхідних для проходження техогляду, дещо змінився.

Необхідні наступні документи:

  • технічний паспорт або свідоцтво про реєстрацію та особистий паспорт автовласника.

Медична довідка не знадобиться. А страховку все одно отримувати тільки після вдало подоланого ТО.

Ознайомтеся з повним текстом нового закону " Про технічний огляд ТЗ 2011 ".


Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Читайте інші, корисні статті

Ігор (24.08.2011 12:09:14)
Ось, тільки РСА змушує сумніватися в тому, що від цієї організації можна добитися правди. І, взагалі, страховики зараз, на мій погляд, -обманная система для населення. Причому дуже серйозна. Не розумію чому б не віддати було право видавати талон ТО автосервісам, в яких автомобіль знаходиться на обслуговуванні, при цьому додавши їм відповідальності за стан автомобіля.

Андрій (11.10.2011 00:53:21)
Звичайно, тепер техогляд буде проходити "набагато простіше". Може хто небудь з уряду дасть відповідь (Краще Путін), ніж нова система техогляду стала кращою за стару? В якому місці вона стала простіше? За рахунок чого стане швидше перевірка?

Михайло (28.10.2011 17:20:20)
Штани останні знімуть і все

Миколайовичу (12.12.2011 21:25:04)
Душею відчуваю, що дурять але не зрозумію в чому? За відемуму при тих огляді будуть присутні всякого виду слесарюгі з ключами і тут-же, що знайдуть одні прекрутят другіе.А че теж бізнес. За нашенски ...

iliy (12.12.2011 23:34:40)
коротше кажучи на готують до того що черги на техогляд все одно будуть інакше до чого вся ця метушня з попереднім записом і як наприклад пункти техогляду будуть інформувати власників ТЗ про те що на даний день в живу чергу вставати немає сенсу або як зазвичай від воріт поворот

Денис Новіков (13.12.2011 01:02:29)
А ще забули про другу страховку написати, яку оформити потрібно для даішників, а виплату по ній не отримаєш (гроші в кишеню страховикам) Тепер після покупки автомобіля потрібно буде зробити транзитну страховку щоб доїхати до ТО, потім пройти ТО і вже зробити ОСАГО на рік ( на три місяці або на півроку стає робити нерозумно і безглуздо). Причому транзитна страховка потрібна буде тільки для даішників, тому що виплату по ній отримати буде неможливо, стаття 15 пункт 3 "е" нових правил ОСАГО говорить що для укладення договору ОСАЦВ страхувальник повинен надати страховику: е) талон технічного огляду або талон про проходження державного технічного огляду транспортного засобу (за винятком випадків, якщо відповідно до законодавства в області технічного огляду транспортних засобів транспортний засіб не підлягає технічному огляду або його про ведення не потрібно або порядок і періодичність проведення технічного огляду встановлюються Урядом Російської Федерації). Тоесть по транзитній страховці в разі настання страхового випадку отримуємо відмову.

АвтоПравоЗащіта (14.12.2011 14:18:28)
Так дійсно при покупці автомобіля можуть виникнути складності c технічним оглядом, розберемо їх по порядку: 1. Якщо автомобіль новий то огляд можна не проходити (а / м не старше 3-х років), ОСАГО оформляється без ТО. 2. Якщо автомобіль з рук і ТО діє, то потрібно всього лише переоформити талон на нового власника, автомобіль показувати не потрібно. 3. Якщо ТО не діє у колишнього власника, що приходить в голову: пройти ТО там, де купив. Або їхати в пункт огляду на евакуаторі. Ніде не сказано про те, як в такому випадку будуть видаватися транзитні поліси ОСАГО. Або вимагати від колишнього власника проходження ТО до покупки. 4. Чому виплату не отримаєш? Транзитна страховка надає таку ж страховий захист. пп. е) п.3 ст.15 говорить про відмову в укладенні договору, а не про відмову у виплаті.

Ірина (28.12.2011 12:51:43)
Добрий день. Якщо ТО закінчився в лютому 2011 року і не подовжувався, а осаго закінчується в січні 2012 року, чи можна продовжити осаго в грудні? �� таким чином ТО автоматом продовжується до грудня 2012 року? Дякуємо

АвтоПравоЗащіта (28.12.2011 13:04:24)
Ірина та можете продовжити поліс обов'язкового авто-страхування в 2011 році, в цьому випадку техогляд потрібно проходити в грудні 2012. При такій схемі можуть виникнути проблеми при спілкуванні з співробітниками ДІБДР.

Ірина (28.12.2011 13:48:39)
спасибі за оперативну відповідь. Чи не доведеться мені проходити ТО в січні? тому мораторій на ТО діє до закінчення поліса ОСАЦВ ... а він закінчується в январеююю зовсім заплуталася. А які можуть бути проблеми?

АвтоПравоЗащіта (28.12.2011 14:15:44)
Адже ви зробите новий поліс в грудні 2011. Які проблеми можуть виникнути зараз неможливо передбачити. Якщо ви плануєте їхати на автомобілі в Європу, краще проходити техогляд щоб не виникли питання при проходженні кордону.

Олексій (02.01.2012 23:01:41)
Добрий день. мій то закінчився 1 січня 2012р. а страховка до жовтня 2012 коли мені треба пройти то ???

Михайло (04.01.2012 1:59:37)
Привіт, Олексій. Якщо страховка у Вас закінчується в жовтні 2012, то ТО проходите в кінці вересня 2012. А ось якщо ви свою машину захочете продати, то ТО доведеться пройти перед продажем машини інакше у Вас ніхто її не купить.

Кирило (04.01.2012 2:36:57)
Здрастуйте, у мене талон ТО закінчився в листопаді 2011 і поліс ОСАГО теж в листопаді. Новий поліс видали без проблем, що робити з талоном ТО ?????? коли треба пройти ТО ????

СВІТЛАНА (04.01.2012 12:43:31)
Якщо ви купили страховку в листопаді 2011 р, ваш талон ТО автоматично буде продовжений до закінчення дії страховки, тобто. до листопада 2012 г. Тому новий техогляд вам потрібно буде пройти не пізніше листопада 2012 г. Якщо захочете з'їздити за кордон в цей час, то необхідно пройти техогляд, тому що за кордон можуть не пустити з нейдействующім таломном.

Ірина (05.01.2012 23:54:44)
Привіт питання: якщо ТО закінчується в січні 2012р., А ОСАГО до липня 2012р .. Коли робити ТО ???

Кирило (06.01.2012 1:50:50)
велике спасибі

Влад (06.01.2012 10:24:43)
Доброго дня! Я купив новий автомобіль і оформив на нього поліс ОСАГО 30-го грудня 2011 року Чи треба мені проходити ТО?

пролісок (06.01.2012 10:59:38)
з РІЗДВОМ ВСІХ! Пролісок, взимку не езжу.поліс осаго оформлений в квітні по грудень 2011г.на 7месяцев ТО пройдено в травні 2011р що робити в 2012р? мізки скоро закиплять.

Володимир (06.01.2012 16:28:13)
Здравствуйте! Пригнав машину з Німеччини в грудні, поставив на облік, оформив ОСАГО.Обязательно чи проходження ТО або можна їздити поки не закінчиться ОСАГО.

Іван (06.01.2012 20:43:36)
Доброго дня! Купив свій перший мотоцикл (б / у), тобто ОСАГО немає і техогляду теж. Який порядок дій я повинен зробити? Транзитних номерів немає, тому що в Росії мот не реєструвався. Їхати в ТО без ОСАГО?

АвтоПравоЗащіта (06.01.2012 21:52:01)
Пролісок навесні 2012 ви їдете проходити ТО за новими правилами на евакуаторі, тому що страховки у вас не буде, а їзда без поліса заборонена. Іван протягом 10 днів після покупки вам необхідно пройти спочатку ТО потім вам продадуть ОСАГО.

АвтоПравоЗащіта (06.01.2012 21:55:13)
Влад машини до 3 років не проходять ТО, вам проходити нічого не треба. Володимир відповідно до закону якщо є страховка ОСАГО то ТО проходити не потрібно, але у вас можуть виникнути складнощі при спілкуванні з ДАІ.

Іван (06.01.2012 22:36:24)
Дякую за відповідь (хоча мене він зовсім втішив). Ну що ж, значить на евакуаторі)))

Мишка_Нарушка (07.01.2012 1:31:08)
Доброї ночі. А що мені буде, якщо мене зупинить співробітник ГИБДД без ОСАГО по дорозі на ТО? На скільки мені відомо, за дане порушення передбачається штраф в розмірі 500-800р. і заборона експлуатації ТС до усунення причини (я так розумію штраф-стоянка). Тепер уявімо ситуацію: я купую автомобіль б \ у, отримую транзити і їжу на ТО. Мене зупиняє співробітник ГИБДД, забирає автомобіль на ш \ с. А далі то як ??? поліс ОСАГО я не отримаю поки не пройду ТО, а ТО відповідно проходити буде вже нема на чому =) Де логіка?!?

Іван (07.01.2012 21:50:00)
Привіт, підкажіть пжл маю я ТО до лютого 2012 а страховка зроблена в грудні 2011 на год.что мені робити з ТО?

Веснянка (08.01.2012 17:45:52)
Здравствуйте! Машина куплена влітку 2011р. До ТО, на жаль, руки так і не дійшли, ОСАГО дійсно до серпня 2011 року.За кордон не збираюся. Як правильно вчинити? У чому полягають проблеми в спілкуванні зі співробітником ДАІ, якщо у мене є право пройти ТО до серпня 2012? Дякуємо

Веснянка (08.01.2012 18:43:45)
Опіска- страховка моя дійсна до серпня 2012 року.

АвтоПравоЗащіта (09.01.2012 00:29:59)
Мишка_Нарушка після покупки авто у вас є 10 днів щоб поставити машину на облік, пройти ТО і купити страховий поліс ОСАГО - в ці десять днів вас штрафувати і евакуювати не будуть. Веснянка та можете пройти черговий техогляд до серпня 12, проблеми можуть виникнути через те що інспектора зараз самі не особливо розбираються у всіх нюансах нових правил техогляду. Крім того зміни можуть прийняти в будь-який момент. Загалом стежте за новинами на нашому сайті і підпишіться на розсилку. Якщо буде щось нове ми проінформуємо вас корисною безкоштовної розсилкою.

Веснянка (09.01.2012 11:21:45)
Спасибі, все понятно.А як підписатися на розсилку?

Олександр (09.01.2012 11:50:56)
Добрий день. Є два питання ... 1. ОСАГО закінчується в березні 2012р. + В грудні 2011р. зроблений (заздалегідь) новий поліс з березня 2012р. до березня 2013р. Виходить, ще за старими правилами, за старими тарифами і страховим традиціям. Чи можна спокійно їздити до березня 2013 без проходження ТО? 2. На яких підставах можуть у копів виникнути (як вище неодноразово згадувалося) "нерозуміння", а у мене, відповідно, "проблеми в спілкуванні з співробітниками" - при експлуатації мною автомобіля без ТО, але з нормальним чинним полісом ОСЦПВ?

Тетяна (09.01.2012 12:30:09)
Привіт, підкажіть, хто може. Машина старше 7 років, 2 роки стояла в гаражі, немає ні ТО, ні страховки. Днями вирішили, що вона потрібна для роботи. Куди бігти, Що робити?

Олександр (09.01.2012 13:28:51)
Тетяна, якщо говорити про легальних варіантах - то на евакуатор і до станції проходження ТО, потім з новим талончик до страхових агентів за полісом ОСЦПВ ...

Іван (09.01.2012 14:11:24)
Привіт, підкажіть пжл маю я ТО до лютого 2012 а страховка зроблена в грудні 2011 на год.что мені робити з ТО?

Олександр (09.01.2012 14:38:09)
Іван, що спливають у 2011р. талони ТО для легкових автомобілів продовжуються відповідно до мораторію до закінчення дії поліса ОСАЦВ. Відповідно, в вашому випадку потрібно ТО проходити в грудні 2012р перед закінченням терміну дії страхового поліса. Але, якщо раптом захочеться на автомобілі закордон з моменту закінчення ТО - лютого 2012р, то треба буде перед поїздкою підійти в ГИБДД і за заявою забрати (за 300р) талончик ТО нового зразка 2012р, який випишуть до місяця закінчення пред'явленого поліса ОСАЦВ - до грудня 2012 . З таким талоном за кордон випустять.

Віталій (09.01.2012 18:23:04)
Добрий вечір. Підкажіть будь ласка, я недавно купив атомобіль (старий) поставив на облік поміняв номера купив поліс ОСАГО на 3 місяці (до кінця березня 2012) у колишнього власника ТО пройдено до 06.2012 і тепер не знаю що робити з техоглядом, допоможіть розібратися, заздалегідь вдячний.

Микола (10.01.2012 9:22:25)
Здраствуйте, не дуже зрозуміло як бути, якщо ТО закінчилося у вересні, а договір страхування укладений в листопаді? Дякуємо

Марія (10.01.2012 11:29:47)
Пролісок, у Вас поліс ОСАГО діє рік, тобто до квітня 2012, а період сплачено до грудня 2011, таким чином Ви можете продовжити період використання за полісом ОСЦПВ в лютому (тому що мінімум 3 місяці) в тій же компанії без пред'явлення тех.осмотра, в квітні з полісом самостійно доїхати до станції тех.осмотра, пройти його і поїхати продовжувати поліс ОСАГО на новий термін. Припускаю, що так буде дешевше, ніж їхати на евакуаторі, тому що 70% річної вартості поліса ОСАЦВ ви вже заплатили, ще на 3 місяці доплатите решту до року 30%.

Марія (10.01.2012 11:36:15)
Віталій, припущу, що поліс ОСАГО Ви оформили в кінці грудня, сам поліс дійсний 1 рік, а оплачений період на 3 місяці. Для подовжити період користування не потрібно пред'явлення талона тех.осмотра, тому що договір оформлений в 2011 році і працює за тими правилами. Отже Вам треба прийти в ту ж страхову і спокійно продовжити період, а тех.осмотр проходити в грудні 2012 перед закінченням терміну дії поліса ОСАЦВ (подивіться в правому верхньому куті поліса).

Андрій (10.01.2012 12:10:54)
Доброго дня! Поліс ОСЦПВ оформлений в грудні 2011 на рік, дія талона ТО закінчується в січні 2012. Маю поліс КАСКО, в правилах до якого є вимога про наявність талона ТО при подачі заяви на виллату шкоди. Припускаю, що страхова компанія буде мати право відмовити в компенсації збитку по КАСКО після закінчення терміну дії талона ТО

АвтоПравоЗащіта (10.01.2012 16:58:45)
Андрій у виплаті по КАСКО при відсутності (прострочений) техогляді відмовлять 100%, в деяких випадках така відмова можна оскаржити в суді.

Ціни на техогляд в Санкт-Петербурзі (10.01.2012 19:11:43)
Гранична плата за техогляд легкового автомобіля в Петербурзі буде складати 881 р., За техогляд мототранспорту - 294 р. Граничні тарифи для вантажівок - 940 р. (При повній масі до 3,5 тонни), 1 850 р. (До 12 тонн) і 1 997 р. (Понад 12 тонн). Техогляд причепів або напівпричепів обійдеться не більше ніж в 734 р. (До 3,5 тонни) або 1 292 р. (Понад 3,5 тонни). Ціни з 1 січня 2012 р Розрахунок вартості за проведення техогляду буде проводитися щорічно.

Олександр (10.01.2012 19:36:30)
Талон ТО закінчився 06.2011, ОСАГО закінчується 05.2012 чи можу я їздити з цим ТО до закінчення ОСАГО.

Дмитро (11.01.2012 12:40:29)
ТО пройшов в листопаді 2011 року, поліс ОСАЦВ закінчується в січні 2012. Машина 2008 року і талон дали на два роки. Виходить зараз треба знову проходити ТО і талон буде діяти один рік?

Петро (11.01.2012 13:21:30)
Люди. Підкажіть плиз. купив машину 20.12.2011. зробив страховку КАСКО на пів року. ТО на цю машину закінчилося ще в середині 2011 року. Як я розумію що в мене місяць на те щоб зробити ТО. Тільки деякі люди кажуть що ТО можеш не робити тому страховку зробив і в неї ТО включено, а дехто каже треба. Так я не розумію, треба робити ТО чи ні? і на яких тепер умовах робиться ТО?

Павло (11.01.2012 15:50:09)
Добридень! Підкажіть будь ласка, ТО і страховка закінчується в лютому 2012р. (Страховка до 6.02.2012г.). Продовжать мені страховку, тому що ТО дійсно цілий місяць? Чи продовжується моє ТО відповідно до мораторію (ще на рік) або треба робити нове? Як бути? Спс.

Марат (11.01.2012 19:45:20)
осаго закінчилося в жовтні 2011, то в листопаді 2011 підкажіть що робити ??? ласка

Марина (11.01.2012 21:32:09)
Скажіть будь ласка. чи правильно я зрозуміла, що страхова може відмовити у видачі ОСАГО, якщо талону техогляду вже більше 6 місяців? І що в цьому випадку робити?

АвтоПравоЗащіта (12.01.2012 13:14:30)
Петро якщо у вас КАСКО читайте правила страхування, швидше за все якщо потрапите в ДТП вам відмовлять у страховій виплаті. Павло немає вам страховку не продовжать, попередньо потрібно пройти ТО. Марат вам необхідно проходити техогляд, потім зможете купити поліс обов'язкового автострахування. Марина в цьому випадку проходити ТО заново.

АвтоПравоЗащіта (12.01.2012 13:29:20)
На розсилку змін і доповнень з техогляду 2012 - можна підписатися скачавши безкоштовне керівництво "Як зберегти водійські права", перебувати зліва вгорі під основним меню.

Володимир (12.01.2012 19:18:36)
Добрий день. Талон ТО було отримано в березні 2010 року (на 2 роки) .У березні 2012 року термін його дії закінчується, а ОСАГО закінчується в грудні 2012 року. Питання коли мені потрібно проходити ТО.

Вася (13.01.2012 22:17:46)
Якщо автомобіль з рук і ТО діє, то потрібно всього лише переоформити талон на нового власника-а можна докладніше, як це де і що потрібно для цього, спс заздалегідь

Олег (17.01.2012 8:28:00)
Привіт, потрапив на штраф стоянку без страховки і тих огляду :) якомога забрати якщо страховку роблять тільки коли пройдено тих огляд. Тих огляд самі розумієте не пройти :) мишка норушка покривала потенційну ситуацію але там так ніхто і не відповів. Брав машину недавно по генералці то і страховки там давно не було. Спасибі заздалегідь:)

АвтоПравоЗащіта (17.01.2012 12:46:32)
Олег якщо ви їхали без страховки то вам загрожує зняття номерів і є добу на усунення. Чому вашу машину забрали на штрафмайданчик?

Олег (17.01.2012 15:15:58)
За неправильну парковку забрав евакуатор на штраф стоянку. Раніше коли забирав страховку ваще не питали, в цей раз запитали :) тобто мені куди звертатися, в гибдд тепер?

Олег (17.01.2012 15:20:26)
Ви тільки тут відповідаєте або можна по телефону проконсультуватися?

дмитрий (17.01.2012 22:28:56)
осаго скінчився в 2011 а техогляд до лютого 2012поліс Неда що робити

Олег (18.01.2012 9:03:30)
Коротше вчора інспектор просто мізки попаритися хвилин 10 чому без страховки їжджу і в підсумку віддали машину так :)

Крик (18.01.2012 9:37:05)
Добрий день, підкажіть будь ласка, збираємося продати своє авто (старше 10 років) і купити теж б \ у автомобіль, приблизно такого ж віку. Нам необхідно, в зв'язку з новим законом, перед продажем пройти ТО ???? І, купувати вже машину з пройденого ТО ??? Але, справа в тому, що я чула, що зараз навіть бланки під нові талони не готові ... .Тоді як продавати і купувати автомобілі ??? Що необхідно Зробити ?? вже мозок вибухне скоро, допоможіть))

Катя (18.01.2012 10:35:32)
Добрий день! Підкажіть будь ласка. У мене машина 2000 года.Техосмотр закінчився в жовтні 2011 року.На у мене страховка зроблена з 11 01 12 по 10 04 12 і с11 04 12 по 10 01 13 чи потрібно мені проходити техогляд - у мене страховка діє по 2013 рік? Заздалегідь вдячна за відповідь!

Роман (20.01.2012 9:36:32)
Доброго дня! 19.01.2012 продовжили поліс ОСАЦВ на 6 місяців, ТО закінчується в лютому 2012, коли проходити ТО ?! Дякуємо.

Олександр (21.01.2012 8:19:53)
Доброго дня. ТО закінчився в серпні 2011 .. на так як його буде продовжений, я не робив новий ... 28 січня закінчується ОСАГО ... я так розумію доведеться проходити ТО для того що б продовжити ОСАГО ?!

Ольга (21.01.2012 13:50:29)
Шановні фахівці, я правильно зрозуміла: якщо я зараз збираюся купувати нову (не підтримали) машину, то на облік в ДАІ повинна встати протягом 5 днів, а ТО взагалі не треба проходити, і ОСАГО без нього дадуть?

ЮЛЯ (22.01.2012 11:14:17)
Підкажіть, якщо ОСАГО був отриманий в грудні 2011р, а тих. огляд закінчується в лютому, тобто менше 6 місяців, значить ТО проходити потрібно?

Ільдар (22.01.2012 12:55:10)
Здраствуйте, тех.осмотр закінчився в січні 2012 року, а ОСАГО до травня 2012р, що мені робити проходити ТО? або їздити по закінченню ОСАГО?

Ігор (23.01.2012 21:52:37)
Добрий день. Страховка закінчилася 23 січня тобто сьогодні, ато закінчується в лютому. Чи зможу-я зробити страховку з цього ТО?

Ірина (24.01.2012 12:48:09)
Ідіотське питання, а де зараз, крім Росгосстраха, можна пройти ТО, 26.01 закінчується ОСАГО, в березні ТО (я так розумію, що по ньому вже не отримати), треба щось робити, але не зрозуміло де.

Надія (24.01.2012 23:58:57)
Здраствуйте, підкажіть будь ласка мені коли проходити тех.осмотр якщо він закінчується в лютому 2012р, а страховка до жовтня 2012р. що робити?

Ільдар (25.01.2012 20:21:10)
здрастуйте, підкажіть будь ласка як поступити купив авто 05.01.2012г. 2007р.в., ОСАГО мені оформили без. ТО тому ніхто ще не працював і ніхто не розумів як бути (Новорічні свята у них розумієте). Зараз мені ТО потрібно проходити? або можна їздити до закінчення терміну ОСАГО?

Булат (26.01.2012 13:26:14)
ТО закінчується в лютому 2012. ОСАГО отримав в січні 2012. Чи потрібно проходити ТО в лютому 2012?

Сергій (27.01.2012 00:09:22)
машині буде 4 роки в березні, талон ТО і поліс ОСАГО закінчиться в березні, машина обслуговується на дилером, все ТО згідно з регламентом з записами в сервісній кніжке.Расскажіте ласка регламент отримання талона ТО і поліса.

катерина (29.01.2012 22:20:00)
Привіт, прошу підкажіть будь ласка хто знає! я зробила страховку в січні 2012, а ТО закінчується в лютому 2012. потрібно проходити ТО?

Володимир (31.01.2012 13:13:34)
ТО закінчився в січні 2012, ОСАГО зроблено в січні 2012 до того як закінчився ТО. Я так зрозумів, що робити ТО не треба до тих пір поки є ОСАГО або я не зберуся продавати машину, або виїжджати за кордон. Підкажіть на що конкретно посилатися при спілкуванні з ДАІ. (Назва закону, від якого числа, пункт і т.д.)

Олег (31.01.2012 15:40:03)
Якщо хто не знає страховку без наявності талона ГТО дають в Росгосстрахе :)

Катерина (02.02.2012 14:34:43)
Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Юридична особа набула до нового року 3 автомобілі (вантажні газелі, не для перевезення пасажирів), застрахували їх, але тех. огляду на них немає. Питання: Чи можна далі їздити без тех.осмотра з одного страховкою, або для юр.осіб немає поблажки, які можливі наслідки? Коли закінчиться термін страховки, все-одно потрібно буде отримувати ТО, щоб отримати страх. поліс?

Руслан (02.02.2012 14:35:07)
Добрий час доби! Питання: Талон ТО до 03.2012, а поліс ОСАГО до 18.02.2012. Виїзний страховий агент стверджує, що якщо я найближчим часом оформлю поліс ОСАГО, то талон ТО мені отримувати буде необхідно аж в лютому 2013. Чи правду він стверджує або ніт?

Олег (02.02.2012 17:06:20)
Привіт всім, зрозумійте одно- якщо є страховка ніякого тих огляду не треба :) ДПС навіть не мають права його питати. Талон ГТО потрібен для оформлення страховки! Але і це не проблема-я позавчора страхував машину і мені талон ГТО дали в навантаження за 880 рублів :) я вже полюбив новий закон, не треба платити 3 штуки за лівий техогляд :)

Сергій (05.02.2012 16:34:06)
Добрий день. Зовсім заплутався з цим "спрощенням" прохожд. ТО і прив'язки його до ОСАГО. Отже: ТО проходив в липні 2011р; ОСАГО робив перед ТО (оформл. На рік -з квiтня 2011р до квіт. 2012р; період експл-7 місяців) .На ТО 20011г був мараторій і значить автоматом продовжений до липня 2012 і звичайно я його в2011г проходити не став :), а ось тепер пожинаю плоди-ОСАГО закінчується в квітні 2012р і як дізнавався його мені вже не оформлять (вже менше 6-ти місяців до ТО) .Вопрос? Як мені тепер бути: пройти ТО до кінця квітня 2012р (хоча взимку ніколи не їздив, нема ні досвіду, ні підготовки самої машини до зімн.експллуатаціі) .Знову же період екплуатациі по ОСАГО вже закінчився тому машиною користуюся тільки 7 місяць (дачний сезон) .Якщо взагалі можливий такий варіант !? Або дотягнути до ТО за графіком (липень 2012), заплатити штраф 800р. , Пройти ТО, зробити ОСАГО з липня 2012р (може поки знову поки на 6-7 міс., А далі може і на рік) Ну ось і весь розклад. Заздалегідь дякую.

Олексій (06.02.2012 6:51:02)
Здраствуйте.скажіте ласка, то закінчився ще в 2008-09 роки, потім машина стояла, зараз я зробив страховку 19.11.11г на рік, чи треба мені проходити то зараз або коли скінчиться страховка? Зарание спасибі.


Сподобалася стаття?
Сподобалася стаття?
Може хто небудь з уряду дасть відповідь (Краще Путін), ніж нова система техогляду стала кращою за стару?
В якому місці вона стала простіше?
За рахунок чого стане швидше перевірка?
4. Чому виплату не отримаєш?
Якщо ТО закінчився в лютому 2011 року і не подовжувався, а осаго закінчується в січні 2012 року, чи можна продовжити осаго в грудні?
? таким чином ТО автоматом продовжується до грудня 2012 року?
Чи не доведеться мені проходити ТО в січні?
А які можуть бути проблеми?