В Україні скасували техогляд!

За проголосувало 262 народних депутата

За проголосувало 262 народних депутата. Таким чином, техосомотр для приватних автомобілів в Україні перестав існувати. Його залишили для авто юридичних осіб, вантажівок і автобусів. Але і в такому варіанті, закон сприятиме зниженню корупції. Основна дискусія народних депутатів розгорілася навколо поправки, згідно з якою співробітник ДАІ мав право зупиняти автотранспорт, якщо виникли підозри, що автомобіль несправний. У цьому депутати угледіли розширення повноважень ДАІ та фактичну заміну техосомотра з раз в 2 роки на щоденний. Але, на щастя, поправку не підтримали, інформує autoconsulting.com.ua

Ухвалений законодавчий акт також скасовує вимогу обов'язкової наявності у водія дорожнього (маршрутного) листа та нотаріально завіреної довіреності на керування транспортним засобом; усуває Державтоінспекцію МВС України від проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів і передачу цих повноважень суб'єктам господарювання ; істотно спрощує порядок проходження обов'язкового технічного контролю для інших транспортних засобів.

Закон вступає в силу через 30 днів з дня його опублікування, тобто вже в серпні талончик техогляду на лобовому склі стане анахронізмом.

Однак, техогляд відмінено не для всіх ...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.