5 кращих фільмів про Робін Гуда

Наступного тижня в прокат вийде « Робін Гуд: Початок »- чергова екранізація класичної історії про людину, який грабує багатих і роздає їх майно бідним. На жаль, професійні видання і перші глядачі знищують картину Отто Батхерст , Так що додаток «Початок» в російському назві фільму з великою ймовірністю виявиться зайвим. Так чи інакше, створення кіно за мотивами всім відомих історій і легенд - завжди величезний ризик, до якого потрібно бути готовим.

На честь виходу нового фільму вирішили згадати все переосмислення балади про шляхетного злодія і виділити 5 кращих фільмів про Робін Гуда.

Важко повірити, що студійні боси в здоровому глузді вирішили, що світові потрібна 200-мільйонну екранізація «Робін Гуда» від Рідлі Скотта з Расселом Кроу в головній ролі. В кінці нульових ще відчувався вплив « Володаря кілець »І« гладіатора », Тому в Голлівуді продовжували плекати надії зняти таке ж масштабне і прибуткове кіно. У Скотта не вийшло. Його версія не окупилася в прокаті і в цілому була мало схожа на «Робін Гуда» - скоріше це просто військовий фільм середньої руки про беземоційного лучника.

Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
Наступного тижня в прокат вийде «   Робін Гуд: Початок   »- чергова екранізація класичної історії про людину, який грабує багатих і роздає їх майно бідним Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер