ГУВС МО: "Ісаєву потрібно до психіатру"

Капітану міліції Олексію Ісаєву, який виступив недавно в інтернеті з відеозверненням, в якому він розповідає про спробу його звільнення, раніше було рекомендовано пройти обстеження в психіатричній клініці імені Ганнушкіна, повідомили в управлінні інформації і громадських зв'язків ГУВС Підмосков'я.
«Близько місяця-півтора назад при проходженні планового медогляду капітану другого батальйону ДПС Ісаєву медичною частиною ГУВС Московської області було рекомендовано пройти обстеження в психіатричній лікарні імені Ганнушкіна. В даний час він знаходиться на лікарняному. Медична частина ГУВС Підмосков'я чекає, поки він закриє лікарняний лист, для того щоб вручити йому направлення на проходження обстеження », - сказало джерело.
Як повідомило інше джерело в правоохоронних органах Московської області, капітан Ісаєв неодноразово погрожував накласти на себе руки.
У відеозверненні, яке зараз обговорюється в інтернеті, Ісаєв розповідає про спроби звільнення його зі служби, яке він вважає необгрунтованим. Капітану міліції Олексію Ісаєву, який виступив недавно в інтернеті з відеозверненням, в якому він розповідає про спробу його звільнення, раніше було рекомендовано пройти обстеження в психіатричній клініці імені Ганнушкіна, повідомили в управлінні інформації і громадських зв'язків ГУВС Підмосков'я «Інтерфакс»

PS.

Якби перед відпусткою Ісаєву треба було б йти до психіатру, то йому б спочатку вручили направлення до психіатричної лікарні, а тільки потім дали б довідку про проходження диспансеризації.

Диспансеризацію він пройшов без всяких питань, жодних направлень йому не давалося, тим більше, якщо б він неодноразово, як кажуть в ГУВС МО, погрожував накласти на себе руки.

До того ж - як міг психічно ненормальний співробітник організувати роботу з бойової та службової підготовки в підрозділі на задовільно? Адже остання перевірка ГУВС МО цієї осені саме так оцінила його роботу!

Керівники підрозділу, де служить Ісаєв, незадовго до спроби "відправити" його в "психушку", довго з ним розмовляли і примушували співробітника звільнитися. Коли ж він питав їх - у зв'язку з чим йому звільнятися, то нічого зрозумілого вони йому не відповідали.

Є таке поняття, як спроба доведення до самогубства, тут же - спроба доведення до звільнення, якщо не більше, - а це покаже дослідча перевірка, яку проводить слідчий СК при Дмитрівській прокуратурі МО Сєров Н.В ..

До того ж - як міг психічно ненормальний співробітник організувати роботу з бойової та службової підготовки в підрозділі на задовільно?