Адлерская срібляста порода курей опис і фото, особливості

  1. Опис і фото Адлерському породи курей
  2. Продуктивність Адлерському породи курей
  3. Особливості змісту і раціону курей
  4. Пропонуємо переглянути відео:

Більше 50 років тому старання селекціонерів увінчалися успіхом, адже була виведена м'ясо-яєчних Адлерская срібляста порода курей опис і фото яких міститься в статті. Висока продуктивність цієї породи поєднується з відмінною життєздатністю. Чудові смакові якості м'яса цього птаха і достатня кількість великих яєць - це одні з основних переваг цієї породи курей.

Опис і фото Адлерському породи курей

Кури цієї породи відрізняються компактним статурою середньої величини, хорошою м'ясної формою. Голова кругла і невелика, не їй розташовується стоячий, листоподібний гребінь з п'ятьма зубчиками червоного кольору, середньої величини. Дзьоб короткий і зігнутий, жовтого кольору.

Очі сріблястих курей великі, мідно-червоного кольору. Кури Адлер добре літають, так як їх крила довгі і мають великий розмах. Всі групи м'язів добре розвинені, чітко виділяються. Колір курей породи Адлерская - сріблясто-білий, пір'я шиї - чорно-зелені. Кермові і хвостові пір'їни - чорного кольору.

Продуктивність Адлерському породи курей

Одним з найцінніших переваг цієї породи в порівнянні з іншими, є тривала продуктивність, не втрачається з роками. У несучок інших порід до 3-4 років життя спостерігається різке зниження яйценоских здібностей. У курей Адлерському сріблястою породи до 4 років життя не знижується ні якість, ні кількість продукції.

У рік несучка відкладає до 200 яєць, вагою кожного близько 60 гр. Нестися вона починає через півроку після народження. Колір яєчної шкаралупи - світло-коричневий. Здорові курчата вилуплюються в 85-90% випадків. У наседок інстинкт насиджування розвинений слабо і з роллю батька вони справляються не дуже добре, тому яйця для розведення курей поміщають в інкубатор .


Вага дорослого півня досягає 3,5-4 кг, а курка важить до 3 кг. В останні роки помічена тенденція до зменшення ваги курей цієї породи, проте при цьому зростає несучості здатність несучок.

Особливості змісту і раціону курей

Утримувати і розводити курей цієї породи можна на вигулі, у вольєрах і в клітинах. Кури не вибагливі і тому прекрасно себе почувають в будь-якому випадку. Характер курей Адлер - спокійний і доброзичливий. Кури швидко прив'язуються до господаря, запам'ятовуючи і швидко відгукуючись на його голос.

Починати виводити молодняк рекомендується не раніше травня. Це пов'язано з тим, що молоді курочки, почавши рано відкладати яйця, починають серйозно хворіти і можуть загинути від випадання яйцевода, який не встигає сформуватися у віці до 6 місяців. Також перші яйця будуть дрібними.

Також перші яйця будуть дрібними

Молодняк породи Адлер варто годувати часто, що не менше 5-6 разів на добу, наприклад, вареним яйцем, сиром, пшоном. Пізніше курей-підлітків у віці місяці поступово переводять на чотириразове годування. годують птахів якісним комбікормом . Їм можна давати зерносмеси з трьох сортів насіння: кукурудзи, ячменю і пшениці. Від якості годування птахів безпосередньо залежать м'ясні і яйценоскі якості.

У раціон курей Адлер можна включати зелень, відходи, рибну та кісткове борошно, крейда і дроблення черепашку. Птах з полюванням поїдає овочі, наприклад, картопля, гарбуз, морква.

Пропонуємо переглянути відео:

М'ясо-яєчних Адлерская срібляста порода курей опис і фото яких приведені в статті, розлучається багатьма птахівниками, проте великою популярністю не користується. Але все ж ті заводчики, які мають в господарстві цих птахів, задоволені кількістю і смаковими якостями м'яса і яйця. Продовжити читання на сайті fermeru.pro .