Розкрито подробиці трильйонного плану уряду РФ

Однак експерти сумніваються в необхідності цих проектів

Міністерство економічного розвитку Росії включило в план комплексного розвитку магістральної інфраструктури до 2024 року високошвидкісні магістралі (ВСМ). Про це пише РБК з посиланням на копію документа, справжність якого підтвердив представник міністерства.

Про це пише   РБК   з посиланням на копію документа, справжність якого підтвердив представник міністерства

фото: pixabay.com

В цілому в списку опинилися 104 залізничних проекту. Серед них проекти будівництва швидкісних магістралей з Москви в Санкт-Петербург і Казань, Єкатеринбург - Челябінськ, ВСМ з Краснодара до Грозного і далі до Махачкали, швидкісна магістраль з Челябінська до кордону з Казахстаном і ряд інших.

Як розповіло джерело РБК, в перспективі кількість проектів зменшиться - їх відбір здійснюється в два етапи.

За словами гендиректора «Швидкісних магістралей» (дочірня компанія РЖД) Георгія Петрушенко, проект швидкісної магістралі Москва - Санкт-Петербург разом з ВСМ Москва - Казань - Єкатеринбург і Москва - Адлер відноситься до системоутворюючим. Вартість ВСМ з Москви до Санкт-Петербурга раніше оцінювалася в 990 мільярдів рублів, а час у дорозі в два з половиною години.

При цьому експерти сумніваються в необхідності цих проектів. Як пояснив глава «INFOLine-Аналітики» Михайло Бурмістров, єдине рентабельне напрямок для ВСМ в Росії - це залізничне сполучення між Москвою і Санкт-Петербургом, де вже і так успішно курсують швидкісні поїзди «Сапсан».

Що стосується високошвидкісної магістралі від Москви до Казані, то розмови про її будівництві йдуть вже довгі роки. Так, планувалося, що її перша ділянка (до Нижнього Новгорода) побудують до чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії. Але в дійсності проект далекий від реалізації по причині недостатнього фінансування. Його вартість оцінюється практично в 1,7 трлн рублів.

Мінекономрозвитку 20 серпня направило чолі уряду РФ Дмитру Медведєву перший варіант плану розвитку магістральної інфраструктури до 2024 року, який є одним з основних і найбільш витратних пунктів травневого указу президента Володимира Путіна. Реалізація плану оцінюється в 6,8 трлн рублів, однак з федерального бюджету планують виділити лише 3 трлн рублів.

Читайте матеріал: "Кадиров просить Москву оплатити будівництво високошвидкісної Транскавказской магістралі"