Послуги кримінальної адвоката Москви: захист бізнесу і допомогу громадянам

 1. Як ми Вас захистимо
 2. Як оформляються наші послуги

АК «Судовий адвокат» спеціалізується в області надання адвокатських послуг в області захисту громадян у кримінальних справах різних категорій, а також бізнесу у кримінальних справах в сфері економіки. Ми надаємо цілодобову правову допомогу і підтримку громадянам та підприємцям на всіх стадіях кримінального процесу. Професійна і своєчасний захист буде надана будь-якому звернувся до нас, незалежно від складності справи.

Послуги адвокатів охоплюють:

 • допомога при дослідчої перевірки і дачі пояснень;
 • під час обшуку і виїмці в офісі або в квартирі;
 • при допиті і очній ставці;
 • при затриманні;
 • обрання запобіжного заходу;
 • при пред'явленні обвинувачення;
 • проведенні інших слідчих дій і оперативно-розшукових заходів;
 • а також при судовому розгляді кримінальної справи, оскарження та виконання вироку.
АК «Судовий адвокат» спеціалізується в області надання адвокатських послуг в області захисту громадян у кримінальних справах різних категорій, а також бізнесу у кримінальних справах в сфері економіки

Як ми Вас захистимо

Юридичні послуги передбачають не тільки захист в суді, але і в першу чергу досудову допомогу. Всім відомо, що справу краще до суду не доводити: відсоток виправдувальних вироків в Росії не великий, тому відстоювати невинність треба ще на слідстві. Навіть якщо Вам вже пред'явили звинувачення, все одно за певних обставин кримінальне переслідування може бути припинено без направлення справи до суду.

Скористайтеся послугами наших досвідчених і кваліфікованих кримінальних адвокатів. Ми визначимо - чи дозволяють обставини справи і закон зняти з вас звинувачення, і при отриманні позитивної відповіді, зробимо необхідні дії для визнання вашої невинності ще на етапі слідства.

Послуги, що надаються нашими адвокатами послуги у кримінальних справах включають весь комплекс заходів, необхідних для висококваліфікованої захисту: консультування з питань притягнення до кримінальної відповідальності, Ваших процесуальних прав, Ваших обов'язків і можливостей; вироблення стратегії захисту; збір і формування доказової бази захисту; складання та подання скарг, клопотань та заяв; опротестування неправомірних дій або незаконних рішень слідчого або дізнавача і багато іншого.

Ми спеціалізуємося на захист громадян і підприємців при підозрі / звинуваченні:

 • в злочині проти власності (крадіжка, грабіж, вимагання, хуліганство тощо)
 • в злочині проти особистості (вбивство, згвалтування, заподіяння шкоди, перевищення самооборони і ін.)
 • в посадовому злочині (одержання хабара, халатність, перевищення повноважень і т.п.)
 • в економічному злочині (шахрайство, ухилення від сплати податків, легалізація грошових коштів та ін.)

Не втрачайте часу, телефонуйте нам відразу ж, як тільки Вами зацікавилися правоохоронні органи, при цьому не важливо - чи викликають Вас для отримання пояснення в ході дослідчої перевірки або вже затримали і звинуватили. Допомога адвоката важлива на будь-якому з цих етапів. При цьому Ви, не володіючи відповідними знаннями та досвідом не завжди зумієте об'єктивно оцінити ступінь небезпеки і реальність загрози обмеження Ваших прав в ході притягнення до кримінальної відповідальності.

Як оформляються наші послуги

Як тільки Ви підпишете договір про надання юридичних послуг - адвокат відразу отримає повноваження, необхідні для вашого захисту на слідстві і в суді. Якщо Ви самі не маєте можливість зв'язатися з нами і оплатити послуги адвоката, це можуть зробити замість вас ваші родичі або знайомі.

Судовий адвокат зможе відвідувати вас в місці вашого затримання, утримання під вартою і передавати від Вас прохання і інформацію вашим близьким, подавати від Вашого імені заяви, скарги та клопотання, направляти адвокатські запити, проводити опитування очевидців зі складанням протоколу для подальшого його залучення до матеріалів кримінальної справи, збирати відомості, необхідні для підтвердження Вашої невинності або пом'якшення покарання.

Зверніть увагу, Ви можете укласти договір на надання разової юридичної послуги в ході виїзду ( «Терміновий виїзд адвоката»), на здійснення захисту у конкретній кримінальній справі або матеріалу перевірки в ході всього слідства (судового розгляду) або всієї перевірки або договір на абонентське обслуговування ( тобто виконання комплексу різних послуг щодо захисту протягом обумовленого періоду часу). Якщо Ви часто потребуєте допомоги адвоката, то абонентське обслуговування буде для вас вигідніше. Ми пропонуємо послуги абонентського обслуговування як громадянам, так і організаціям.

Замовити послуги адвоката

Зв'язатися з адвокатом в Москві можна по телефону +7 (926) 237-30-44 або +7 (495) 924-68-42. Телефонуйте цілодобово. Якщо Вам знадобилася термінова допомога, не зволікайте! Адвокат приїде туди, де Ви маєте потребу в захисті - за місцем перевірки, обшуку, затримання і т.п.


розкажіть про нас друзям: