Агентство «Бабайка»: організація свят, організація дитячих свят в Києві, дитячі аніматори на свято, шоу і клоуни на день народження

Випускний, а ви готові?

При замовленні ведучого і діджея на випускний (дитячий сад, молодша школа, 9 клас, 11 клас) знижка на паперове шоу 10% або солодка вата для всіх гостей.

Ще більше послуг для організації випускного тут ...

Ще більше послуг для організації випускного  тут

Весільна акція:

При замовленні діджея event-компанії "Бабайка" - отримай знижку 10% на самий хітове шоу минулого року. Паперове шоу - родзинка, яка допоможе зробити Ваше свято незабутнім.

Ще більше послуг для організації весілля тут ...

Весільний комплекс від "Бабайка"

Замов 3-х метрового ведмедя, діджея і паперове шоу - отримай послугу "Солодка вата" в подарунок. Солодка вата стане прекрасною родзинкою welcome зони. А якщо серед гостей будуть діти, то вони, без сумніву, будуть в захваті.

Ще більше послуг для організації весілля тут ...

Event агентство «Бабайка» - чемпіон з піднімання настрою

Компанія «Бабайка» - це креативне івент агентство в Києві, основним напрямком якого є проведення будь-яких свят, організація дитячих свят, шоу, корпоративів, весіль, новорічних вечірок і днів народження. Одним словом, ми - це івент агентство, яке допоможе організувати будь-яке свято в Києві.

Яке проведення свят у нас можна замовити:

 • Організація і проведення дитячих свят
 • Дитячі аніматори на дитячий день народження
 • Дитячий день народження і дитячі свята
 • Дитячі клоуни, костюмовані артисти
 • Організація і проведення новорічних вечірок
 • Корпоративні вечірки (організація корпоративів)
 • Послуги ведучих, тамади, ді-джеїв (великий вибір)
 • Комплексна організація святкування ювілею
 • Організація літнього виїзду або пікніка
 • Організація і проведення весілля будь-якого рівня
 • Організація презентацій та промо акцій

Ми допоможемо організувати і провести будь-яке свято!

Чому наші клієнти вибирають нас?

 • Креативність і творчий підхід у всьому. Агентство по проведенню свят «Бабайка» завжди має неймовірною кількістю яскравих ідей і нестандартних рішень для проведення будь-якого потрібного Вам свята

 • Оперативність. Ми володіємо величезним досвідом проведення свят різного рівня і знаємо, наскільки важливий часовий фактор в будь-якому проекті, тому ми можемо організувати навіть самий грандіозне свято в стислі терміни. Будьте впевнені: свято, яке Ви довірили івент компанії «Бабайка», буде організовано та проведено якісно і точно в строк.

 • Орієнтація на клієнта. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, найкращий результат для нас - це задоволений клієнт. Саме тому ми намагаємося, перш за все, зрозуміти, чого бажає клієнт, і врахувати кожну дрібницю, яку він хотів би бачити в святі або шоу. Наш колектив готовий організувати і провести незабутнє шоу або торжество для всіх жителів і гостей Києва. (Див. « Організація свят Київ »).

 • Відповідальність. Якщо Ви звернулися в наше агентство з проведення свят «Бабайка», то Ви можете бути впевнені - ми виконаємо свою роботу якісно і точно в терміни. Наші менеджери постійно тримають Вас в курсі всіх важливих питань, що стосуються святкового проекту, всі етапи ретельно сплановані і контролюються з усією строгістю. Ми цінуємо Ваш довірою і цінуємо свою репутацію.

 • Прозорість і простота. Говорити мовою клієнта, без спеціалізованих термінів, без зайвої інформації - це наше основне завдання під час підготовки будь-якого свята. Ми намагаємося зробити так, щоб нашим клієнтам було все максимально зрозуміло, і вони були на сто відсотків впевнені в нас.

 • Постійний розвиток і досвід. Наша команда глибоко переконана в тому, що потрібно постійно рости і вдосконалюватися, відточувати свій професіоналізм і з кожним новим проектом ставати краще. За більш ніж 10 років роботи в сфері організації свят, ми напрацювали величезний професійний досвід, який дозволяє нам уникнути безлічі помилок. Крім того, ми невпинно відстежуємо інновації в сфері організації свят і постійно застосовуємо їх на практиці.

 • Оптимальні ціни. Свята - це важлива частина нашого життя. Для того щоб успішно провести свято і порадувати всіх учасників, до нього потрібно готуватися заздалегідь. Наша цінова політика, як і все інше в нашій компанії, орієнтована виключно на наших клієнтів, саме тому Ви завжди можете розраховувати на кращі ціни для Вас на всі наші послуги.

Одним словом, якщо перед Вами стоїть мета організація і проведення свят в Києві для дітей, для себе або для свого бізнесу, Ви можете сміливо звернутися в event агентство «Бабайка», яке спланує, організує і проведе будь-яке свято для Вас і Ваших дітей по найкращим цінами.

Корпоратив. Організація свята на Новий рік, на день народження фірми, на день народження співробітників часто не під силу самим компаніям, адже це клопітно, забирає багато сил, і частіше за все дорожче, ніж звернутися в святкове івент агентство. Маючи великий досвід, наша компанія є професіоналом в організації корпоративів будь-яких масштабів. Ми підберемо для Вас кращих ведучих, напишемо сценарій, займемося підбором і оформленням приміщення, організуємо і проведемо корпоративне свято, яке запам'ятається на довгі роки.

Дитячі аніматори на свято. Окремо хотілося б зупинитися на провідних і аніматора на дитячі свята. Для початку пояснимо, хто такий аніматор. По суті, дитячий аніматор - це актор в костюмі відомого героя з мультфільму, художнього фільму, казкового персонажа або знаменитого супергероя. Яскравий і красивий костюм є обов'язковим атрибутом будь-якого аніматора на дитячому святі. Завдання, яке ставлять перед собою дитячі аніматори, - це розвага дітей на святі, щоб їм ні на секунду не було нудно. Аніматори грають з дітьми, влаштовують конкурси, вітають іменинника, водять хороводи і багато іншого. Наше агентство працює з великою базою професійних артистів і ведучих на Ваші свята, особливе місце серед яких займають дитячі аніматори в Києві. Якщо Ви, а можливо група батьків, хочете подарувати своїй дитині і його друзям незабутній дитяче свято з веселими аніматорами та клоунами, то без сумніву наша послуга «організація дитячих свят з аніматорами» підійде вам як не можна до речі. Наші веселі аніматори працюють на дому, в школі, дитячому садку, на вулиці, в кафе, торговому центрі і прямо на сцені, попередньо організувавши і підготувавши весь обслуговуючий персонал і місце проведення самого свята. Саме з цієї причини все свято, організований нашою компанією, виглядає максимально природно і щиро, не тільки для дітей, а навіть для дорослих.

День народження і свята для дітей, організація дитячих свят в Києві . Як вже говорилося раніше, організація дитячих свят є справою не зовсім звичайним і не зовсім простим для людей без досвіду. Крім того, якщо Вам належить організувати дитячий день народження Вашої дитини, то Ви прекрасно розумієте всю відповідальність, яку Ви на себе берете. Адже організувати день народження потрібно так, щоб він став справжнім святом для Вашого малюка і для всіх його друзів. Тут Вам допоможе наше агентство, яке підготує і проведе дитяче свято на вищому рівні. В оригінальній програмі будуть веселі клоуни, дитячі аніматори, артисти та ведучі, з якими Ваші діти будуть сміятися і радіти по-справжньому. Дитячі аніматори на свято, яких надає наша компанія, є професіоналами, тонко відчувають дітей і вміють перетворити звичайний дитячий день народження в справжній незабутнє свято, як для дітей, так і для дорослих. Якщо Вам потрібна організація дитячих свят в Києві, обов'язково телефонуйте і приходьте до нас. Організація дитячих свят - це проект, який складається їх безлічі взаємопов'язаних етапів, кожен з яких повинен бути виконаний точно в термін і з заздалегідь передбаченим для нього бюджетом, також дуже важливо, щоб всі ці етапи були виконані якісно. З першого погляду здається, що в організації дитячих свят немає нічого складного, але якщо більш ретельно розібратися у всіх процесах, з яких він складається, то стає зрозуміло, що без професійного і досвідченого підходу тут не обійтися. Саме таким підходом і славиться event агентство «Бабайка», для організації дитячого свята потрібні професійні менеджери проектів, які зможуть спочатку спланувати і визначити бюджет майбутнього свята, затвердити його, підібрати всіх виконавців, і проконтролювати весь хід виконання. Це процеси, які часто непомітні, замовниками, і звичайно зовсім не помітні самими дітьми, але саме вони забезпечують належну якість і гарантоване задоволення для дітей. Далеко не останню роль в організації дитячого свята грають дитячі аніматори, клоуни і ведучі, природно вони повинні подобається дітям і виробляти на них позитивний вплив. Наше агентство працює виключно з професійними дитячими аніматорами, клоунами і провідними, які змогли зарекомендувати себе, як професіонали віддані своїй справі. Організація дитячих свят, яка зроблена з любов'ю, знанням і розумінням, завжди окупає себе за рахунок дитячої радості, дитячого сміху і щастя. На даний момент наша компанія є однією з лідерів і однієї найпопулярніших компаній по організації свят в Києві.

Організація святкування дня народження для дорослих. До організації ювілею або звичайного дня народження дорослої людини теж потрібно поставитися серйозно. Добре організований день народження обрадує самого іменинника і всіх його гостей незвичайною і красивою шоу програмою, грамотними і веселими ведучими, хорошою музикою. Ми пропонуємо організувати оригінальний день народження з можливістю запросити знаменитих артистів, ді-джеїв, надати необхідне технічне оснащення і багато іншого.

Весілля. Що запам'ятався найбільше свято в сімейному житті - це, звичайно ж, весілля. Це хвилюючий і неймовірно святковий день буквально для кожного учасника - для нареченого і нареченої, для батьків, для свідків і всіх без винятку гостей. Наше агентство професійно організує і проведе весілля в г. Киев будь-якого рівня. Якщо організація весілля в Києві раніше забирала величезна кількість часу, нервів і грошей, то зараз ми можемо організувати весілля швидко, якісно і недорого, зберігши Ваш час і нервову систему. Одним словом, весілля, яку організовує наше event агентство «Бабайка», буде справжнім святом для всіх родичів і гостей, а весільними фотографіями Ви будете милуватися довгі роки.

Якщо вам потрібна організація свята будь-якої складності - тоді запрошуємо вас до нашої агенції. Адже ми - найкращі організатори заходів в Києві!

Випускний, а ви готові?
Чому наші клієнти вибирають нас?