Одна з найбільших в світі аграрних компаній купує портового оператора в Миколаєві

АМКУ дозволив агрокомпанії Bunge купити стивідорну компанію / telegraf.com.ua

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив одній з найбільших в світі аграрних компаній Koninklijke Bunge BV (Роттердам, Нідерланди) купити понад 50% акцій «Нової європейської компанії» (м.Миколаїв), повідомила прес-служба АМКУ.

Читайте також ЄБРР виділив $ 37 мільйонів на зерновий термінал в порту "Південний"

«Надано дозвіл компанії Koninklijke Bunge BV (м Роттердам, Нідерланди) на придбання частки в статутному капіталі« Нової європейської компанії »(м.Миколаїв), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», - сказано в повідомленні комітету.

Як повідомляв УНІАН, 15 червня Bunge відкрила на території Миколаївського морського торгового порту власний комплекс з приймання, переробки та експортом за 180 млн дол. Інфраструктура комплексу включає в себе один з найбільших в Україні заводів з виробництва рослинної олії, олійний термінал і розширення потужностей зернового терміналу.

Bunge Limited здійснює діяльність в більш ніж 40 країнах світу. Виробничі потужності компанії в Україні представлені Дніпропетровським олійно-екстракційним заводом, який є одним з найбільших в нашій країні підприємств з переробки насіння соняшнику і виробництва соняшникової олії, в тому числі бутильованої під торговою маркою «Олейна».

Нова європейська компанія спеціалізується на перевалці і експедирування насипних і генеральних вантажів, а також на агентуванні судів в Миколаївському морському порту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter