Що потрібно знати купуючи сільгосптехніку в лізинг

  1. Перелік документів, які може зажадати лізингова компанія і / або продавець техніки для оформлення лізингового...
  2. Коментарі експертів
  3. Шукайте свою «лізинг-фішку»!

Лізинг - фінансовий інструмент, не цілком освоєний аграріям. Частково й тому, що лізингові компанії виявляють обережність, але настають інші часи.

Головна зручність при отриманні техніки в лізинг полягає в тому, що лізингова компанія бере на себе всю «паперову» роботу з купівлі та оформлення техніки, як то реєстрація, страховка, оформлення зовнішньоекономічних зобов'язань, умов поставки техніки і т.п. (Опубліковано в № 08.2010 р)

Отже, панове, ситуація починає змінюватися. У порівнянні з «мертвим» (з точки зору банківського фінансування) 2009 роком на рік поточному деякі банки відновили кредитування, а лізингові компанії реанімували свою активну діяльність. Продавці сільгосптехніки кажуть, що саме зараз у аграрія є шанс купити сільгосптехніку вигідно. На складах ще є запаси нерозпроданою техніки, закупленої в 2008 році. Погано те, що ці запаси закінчуються, а новий завіз буде коштувати дорожче.

Погано те, що ці запаси закінчуються, а новий завіз буде коштувати дорожче

Сьогодні багато продавців сільгосптехніки можуть запропонувати кілька способів розрахунків. І напевно одним з таких способів стане фінансовий лізинг * (до речі, ще рік тому його майже не було).

* Крім фінансового, існує також оперативний лізинг. Головна відмінність оперативного лізингу від фінансового полягає в тому, що після закінчення терміну договору оперативного лізингу об'єкт повертається лізингодавцю. В результаті ж закінчення терміну фінансового лізингу лізингоодержувач набуває право власності на предмет лізингу.

Перша і головна відмінність фінансового лізингу від кредиту: клієнт, купуючи в кредит, автоматично стає власником техніки, а то, що купується на умовах лізингу, ще не є власністю клієнта, але числиться у нього на балансі і може стати власністю за умови виконання умов договору лізингу. Головна зручність при отриманні техніки в лізинг полягає в тому, що лізингова компанія бере на себе всю «паперову» роботу з купівлі та оформлення техніки, як то реєстрація, страховка, оформлення зовнішньоекономічних зобов'язань, умов поставки техніки і т.п. Для аграрія робота з паперами зводиться до 1) надання бухгалтерських та реєстраційних документів і 2) підписання договору. Далі слід оплата авансового платежу і предмет лізингу можна забирати в користування. Від подачі заявки до отримання техніки, як правило, проходить 7-10 робочих днів.
Лізинг відрізняється від кредиту також тим, що:
• в лізинг немає застави;
• лізингова компанія має право забрати предмет лізингу без судових розглядів;
• лізингова операція не залежить від місцезнаходження лізингоодержувача, тоді як кредит залежить від розміщення філій банку.
Потрібно зауважити, що з фінансової точки зору для агропідприємства кредит іноді може бути навіть вигідніше. Наприклад, кредит можна оплачувати як в гривні, так і в будь-який інший валюті, тоді як лізинговий платіж доступний тільки в гривнях. Як наслідок, лізинговий платіж може бути трохи дорожче, ніж кредитний, через врахування курсових різниць в конвертації валют. Ще один нюанс: якщо разова комісія платежу перевищує подвійну облікову ставку НБУ (що трапляється при девальвації гривні), на комісію нараховується ПДВ. Також лізингова компанія бере свій відсоток за послуги з супроводу покупки техніки. В результаті лізинговий платіж стає дорожче на 1-2% в порівнянні з аналогічним кредитним платежем.

В результаті лізинговий платіж стає дорожче на 1-2% в порівнянні з аналогічним кредитним платежем

На українському ринку зараз активно працюють кілька лізингових компаній: «Аверс», «Вестлизинг», «ВіЕйБі Лізинг», «Евролизинг», «ІНГ Лізинг Україна», «Ленд-ліз», «ОТП Лізинг», «Райфайзен Лізинг Аваль», «Сосіете дженерале», «УніКредит Лізинг». Кожна з них пропонує різні умови лізингового фінансування, і кожен продавець сільгосптехніки працює з декількома лізинговими компаніями.
Чи не всю сільгосптехніку можна отримати в лізинг. Розрізняють більш і менш ліквідну сільгосптехніку з точки зору фінансування. До першої категорії відносять техніку на колесах: комбайни, трактори, обприскувачі та іншу самохідну і причіпну техніку. Друга категорія - це сільгосптехніка вузького користування (зокрема, техніка для цукрової галузі), обладнання, яке потребує додаткових робіт по установці (наприклад, стаціонарні зерносушарки). Для менш ліквідної техніки авансовий платіж буде вище, іноді може доходити до 50%.
Техніка, отримана по лізингу, є власністю лізингової компанії, а аграрій працює на цій техніці на правах орендаря. Так триває до тих пір, поки аграрій не виплатить повну вартість товару. Якщо з виплатою виникають проблеми, лізингова компанія має право забрати предмет лізингу без будь-яких додаткових пояснень і судових розглядів. Інша справа, що в таких випадках лізингова компанія, зацікавлена ​​в розвитку свого бізнесу, зазвичай намагається вирішити проблему з вигодою для обох сторін.
Сервісне обслуговування техніки (в т.ч. гарантійне) бере на себе продавець. Якщо техніка зламалася, але ви ще не виплатили всіх грошей, продавець техніки зобов'язаний надати сервісні послуги з ремонту. Витрати на поломки, що виникли в результаті пожежі, ДТП, незаконних дій третіх осіб і т.п. покриває страхова компанія.
Типові умови фінансування покупки техніки в лізинг:
• передоплата (авансовий платіж) 25-30%;
• разова комісія від 1% від суми фінансування або регулярні лізингові платежі;
• ставка фінансування 13-15% (в USD) або 21-22% (в UAH);
• щомісячне, щоквартальне або сезонне погашення вартості предмета лізингу.

Перелік документів, які може зажадати лізингова компанія і / або продавець техніки для оформлення лізингового платежу:

• Заявка на покупку техніки
• Копії фінансової звітності за останні 3 роки і останній
звітний період поточного року
• Статутні та реєстраційні документи
• Довідка з обслуговуючого банку по обороту за рахунком за поточний рік
• Довідка про заборгованість за поточними кредитами, а також кредитна історія
• Договори поточної господарської діяльності.

Коментарі експертів

Спробуйте лізинг - і кредит піде на другий план

Володимир Артеменко, генеральний директор ТОВ «Універсальна лізингова компанія« Ленд-ліз »:

З початку 2010 року наша компанія уклала договори з більш ніж 30 агропредприятиями. В основному фінансувалася сільгосптехніка вітчизняного виробництва та країн СНД. Підвищеним попитом користується велика зернозбиральна техніка імпортного виробництва. Ми пишаємося тим, що наша компанія в цьому році здійснила перший в Україні проект поставки техніки за договором міжнародного лізин га з Республікою Білорусь. За цим договором ми вже привезли в Україну і передали в лізинг понад 40 одиниць тракторів МТЗ.
Примітно, що аграрії все ще віддають перевагу кредитам. Але, як показує наша статистика, спробувавши один раз взяти техніку в лізинг, кредит йде на другий план.
Надійних компаній, які можуть запропонувати в лізинг саме сільгосптехніку, не так багато. Основних гравців на ринку залишилося не більше 10-15. Відмінності - різна спрямованість на сегменти ринку (одні фінансують тільки легковий і комерційний транспорт, інші - сільгосптехніку та вантажний транспорт, треті - обладнання); не всі фінансують в гривні, часто, йде прив'язка до валюти; різний набір додаткових сервісних послуг (GPS, адміністрування автопарку, послуга «Допомога в дорозі» і т.п.). В одному ряду з найбільш стабільними компаніями стоїть і ТОВ «Ленд-ліз». В цьому році компанія відзначила свій дев'ятий день народження, що є показником досвіду і устойчіво-
сті на ринку. Лізинг сільськогосподарської техніки - один з продуктів нашої компанії. В даний момент ми також фінансуємо легковий, комерційний, вантажний і пасажирський транспорт.

Шукайте свою «лізинг-фішку»!

Дмитро Бородій, керівник відділу продажів техніки ТОВ «Амако Україна»: Дмитро Бородій, керівник відділу продажів техніки ТОВ «Амако Україна»:

Відсоток лізингових платежів від всієї частки проданої нашою компанією техніки в поточному році становить не більше 10%. Якщо рахувати за кількістю - це близько 10 сільгосппідприємств. Потрібно зауважити, що більшість лізингових компаній активно почали працювати з другого кварталу поточного року, і їх стає все більше. Кожна лізингова компанія пропонує свою «фішку». Хтось фінансує в валюті з прив'язкою до гривні, хтось зменшує авансовий платіж, хтось надає більш тривалий період погашення вартості предмета лізингу. В результаті агропромисловці може знайти для себе найбільш схожу лізингову схему.
Безумовно, в перспективі популярність лізингу буде тільки рости. Компанії - продавці сільгосптехніки вже не матимуть можливості за рахунок власних оборотних коштів надавати техніку в розстрочку, адже її запаси на складах обмежені.

Володимир Набок, випусковий редактор журналу «Зерно»