«АІС Geely Центр» відкрив новий автосалон в Києві

Завдяки активному розширенню дилерської сетіGeely, автомобілі бренду стають все ближче і ближче до українців Завдяки активному розширенню дилерської сетіGeely, автомобілі бренду стають все ближче і ближче до українців. Черговим приємним сюрпризом для всіх шанувальників бренду стало відкриття нового автосалону «АІС Geely Центр» *, який розташувався за адресою: Київ, вул. Острівна, 12 А (Столичне шосе).

У новому автосалоні Geely можна придбати повну лінійку демократичних за ціною і надійних за якістю автомобілів. Українці вибирають автомобілі Geely не тільки за перевірена якість, багате оснащення, сучасний дизайн і комфорт, але і за сполучуваність цих характеристик з демократичною ціною. Вдосконалюючись день за днем, Geely залишаються одним з найбільш привабливих пропозицій в своєму сегменті по співвідношенню ціни і якості.

Площа нового шоу-руму становить понад 300 кв. м і розділена на дві окремі зони - одна під лінійку Geely, а друга під Emgrand. Тут комфортно розміщується 10 автомобілів серед яких Emgrand 7 седан і хетчбек, кросовер Emgrand Х7, бізнес-седан Emgrand 8, Geely MK-Cross, Geely СK і Geely GC2. Перед автосалоном є виставкові зали, де також представлено багатство моделей бренду Geely, а для клієнтів поруч обладнана зручна парковка.

Перед автосалоном є виставкові зали, де також представлено багатство моделей бренду Geely, а для клієнтів поруч обладнана зручна парковка

Висококваліфіковані менеджери-консультанти, регулярно проходять навчання, завжди з радістю допоможуть своїм клієнтам у виборі автомобіля, кредитних або лізингових програм, відповідного страхового поліса, а також розкажуть про переваги програми Трейд-ін.

Коли вибір зроблений, в очікуванні оформлення покупки клієнт може провести час комфортній зоні відпочинку для і насолодитися чашечкою кави. Також тут можна скористатися послугами безкоштовного Wi-Fi.

Але це ще не все! У новому автосалоні є відділ з продажу додаткового обладнання та аксесуарів. Завдяки цьому тепер можна не тільки купити новенький автомобіль, але і зробити надати йому індивідуальні риси.

Завдяки цьому тепер можна не тільки купити новенький автомобіль, але і зробити надати йому індивідуальні риси

Всі цінителі якісних і надійних автомобілів запрошуються відвідати новий автосалон Geely і особисто ознайомитися з перевагами автомобілів Geely. Тут кожен знайде собі автомобіль до душі і гаманцю!

Будемо раді бачити вас за адресою: м Київ, вул. Острівна, 12А (Столичне шосе), тел .: (044) 502-25-65.

* Господарську діяльність в автосалоні здійснює ТОВ «Інтехстандарт».

Детальна інформація про Групу компаній «АІС» на сайтах: www.ais.ua , geely.ua , А також за телефоном інформаційної лінії Групи компанії «АІС»: 0-800-500-205 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України).
Geely в Facebook
Geely в Youtube
Geely в Контакте

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.