Ауді Центр «АІС-Харків» здійснив мрію дітей-сиріт

Щороку в кінці травня в Харкові проходить традиційний благодійний бал, який є одним з найбільш значущих подій в культурному житті міста

Щороку в кінці травня в Харкові проходить традиційний благодійний бал, який є одним з найбільш значущих подій в культурному житті міста. І так само за традицією постійним партнером заходу виступає Ауді Центр «АІС-Харків, чий автомобільний кортеж виконує в цей день саму почесну місію - доставляє на бал маленьких принців і принцес з дитячого будинку-інтернату« Відрадне ». Цього разу благодійний бал «Коли збуваються мрії» відбувся в одному з найрозкішніших місць міста - бальному залі готелю «Харків Палас». Захід був організований за всіма суворими канонами: вечірні сукні до підлоги, ошатні зачіски, чорні фраки з краватками-метеликами, великосвітські манери і, звичайно ж, класичні бальні танці. Але ще яскравіше блиску кришталевих люстр і дзеркал сяяли щасливі посмішки на обличчях вихованців дитячого інтернату «Відрадне», які на один вечір перенеслися в атмосферу ХІХ століття з його нескінченною низкою сліпучих балів.

У цей день саме вони були головними гостями свята, і Ауді Центр «АІС-Харків» доклав зусиль, що діти, позбавлені батьківського піклування та опіки, відчули всю урочистість моменту - спеціально для них було надано цілий кортеж з десяти автомобілів, які доставили юних леді і джентльменів прямо до парадного входу. Біля готелю «Харків Палас» вишикувалася низка розкішних «екіпажів», що складається з преміальних автомобілів Audi, серед яких можна було помітити Audi A5 Sportback, Audi A6, Audi A6 Allroad, Audi Q3 і Audi Q5.

На вході гостей зустрічали живі скульптури, в фойє грав духовий оркестр. Потрапити на бал могли всі бажаючі - достатньо було внести символічний благодійний внесок. Відкривали бал урочистим полонезом 52 пари конкурсантів, які кілька місяців готувалися до цієї важливої ​​події, відвідуючи соціальну школу танців. Дівчата блищали в повітряних білих сукнях, а їх кавалери - у парадній військовій формі курсантів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого та Харківського національного університету внутрішніх справ. Вальс і особливо полонез в їх виконанні стали блискучими прикрасами балу. А після на паркет вийшли вихованці дитячого будинку «Відрадне». Особливий захват викликали найменші учасники, з усією серйозністю виконували складні церемоніальні па.

Особливий захват викликали найменші учасники, з усією серйозністю виконували складні церемоніальні па

У перервах між танцями гостей чекав модний показ дитячих святкових нарядів, благодійна лотерея та ярмарок дитячих виробів. Зібрані під час балу кошти підуть на виконання мрії дітей - будівництво басейну в «Відрадному» і на лікування одного з малюків.
Ауді Центр «АІС-Харків» вже багато років поспіль активно підтримує ініціативи благодійного фонду «Соціальна служба допомоги», спрямовані на надання допомоги дітям і не збирається зупинятися на досягнутому.

Ауді Центр «АІС-Харків»
ул.Муранова, 8
тел. +38 057 703 59 75
+38 057 703 20 28

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.