Автосалон «АІС Автоцентр Гринченко» приймав третій етап народного тест-драйву Geely

23 і 24 листопада автосалон «АІС Автоцентр Geely Грінченка» відвідали 114 осіб, які хотіли випробувати на ходу нові і вже добре відомі моделі марок Geely і Emgrand

23 і 24 листопада автосалон «АІС Автоцентр Geely Грінченка» відвідали 114 осіб, які хотіли випробувати на ходу нові і вже добре відомі моделі марок Geely і Emgrand. Цього разу для випробувань були надані новий кросовер Emgrand Х7 і новий седан бізнес-класу Emgrand 8, а також вже отримали популярність седани Emgrand 7 і Geely МК. Найбільшою популярністю у народних тест-пілотів користувалися кросовер Х7 - за два дні його «обкатав» 61 водій, і це, не рахуючи членів сімей, які займали місця на пасажирських сидіннях.

Друге місце в рейтингу народної популярності зайняв недавно представлений бізнес-седан Emgrand 8, яка не простоював на майданчику ні хвилини - на ньому їздили 47 разів. Трохи менше була затребувана модель Emgrand 7 - за два дні за нею зареєстровано 42 тесту. Під час народного тест-драйву маркетологи компанії-імпортера попутно досліджували потреби і переваги потенційних користувачів автомобілів Geely. Увечері другого дня був розіграний сертифікат на знижку в 10 тис. Грн. на придбання автомобіля Geely будь-якої моделі на термін до 31 грудня 2014 року - його виграв Михайло Григорович Нестреляй.

Народний тест Geely в Києві: машини часто навіть не глушили
Тест-драйв Geely Emgrand 8 у Львові: перші враження від нового седана

Як і в дні попередніх народних тест-драйвів Geely (в Києві в пер. Балтійському і у Львові на вул. Липинського), які беруть гостей автосалони влаштовували для відвідувачів справжнє свято - з музикою, солодким столом і аніматорами для дітей. Наступний етап всеукраїнського народного випробування Geely пройде в Дніпропетровську 7-8 грудня.

Записатися на тест-драйв

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.