Група компаній АІС відкрила в Дніпрі концептуальний автоцентр Peugeot

АІС Автоцентр Дніпро відповідає високим вимогам і стандартам, які Peugeot пред'являє до концептуальних дилерських центрів формату 3S (sales, service, spareparts)

АІС Автоцентр Дніпро відповідає високим вимогам і стандартам, які Peugeot пред'являє до концептуальних дилерських центрів формату 3S (sales, service, spareparts). На площі 3200 м² розташовані шоурум, сервісний центр і склад запчастин, так що покупці і власники автомобілів Peugeot можуть скористатися повним комплексом послуг в одному місці.

Автомобілі експонуються як у просторому шоурумі, площею 400 кв.м, розрахованим на 12 автомобілів, так і на відкритій виставковій площі. А тестовий парк дозволяє побувати за кермом таких актуальних моделей, як новий седан Peugeot 301, лінійка SUV - Peugeot 2008 і Peugeot 3008, а також популярні хетчбеки Peugeot 208 і Peugeot 308. Також автоцентр пропонує Клієнтам цілий ряд фінансових послуг при покупці автомобіля - кредит, лізинг, страхування і одні з найвигідніших умов купівлі в трейд-ін з вигодою до 5%.

Також автоцентр пропонує Клієнтам цілий ряд фінансових послуг при покупці автомобіля - кредит, лізинг, страхування і одні з найвигідніших умов купівлі в трейд-ін з вигодою до 5%

АІС Автоцентр Дніпро є учасником програми Peugeot Professional з обслуговування корпоративних клієнтів, яка передбачає ексклюзивні і привілейовані умови покупки і сервісного обслуговування для підприємств і організацій.

Авторизований сервісний центр - один з найбільших в Україні: площа ремзони - понад 1300 кв. м., а 14 постів дозволяють обслуговувати до 50 автомобілів в день. В ремонті використовуються оригінальні запчастини, а високопрофесійна команда фахівців має чималий досвід роботи з брендом Peugeot. Майстри по сервісу постійно вдосконалюються, регулярно проходячи стажування та атестацію у виробника. Ще один показник налагодженої роботи автоцентру - склад оригінальних запасних частин Peugeot. Тут є в наявності всі необхідні аксесуари і запчастини для ремонту. Для зручності автовласників обладнана комфортна зона відпочинку з безкоштовним Wi-Fi і дитячий куточок.

Кожен покупець автомобіля стає учасником Програми Автолояльности АІС, яка дозволяє постійним клієнтам одержувати знижки до 7,5% на товари і послуги.

Автоцентр Peugeot АІС Дніпро знаходиться за адресою м Дніпро, Набережна Перемоги, 20, тел. (056) 756-94-00

Більше інформації про бренд Peugeot, пропонованому модельному ряді та послуги автоцентру Peugeot АІС Дніпро на сайті http://peugeot.dnepr.ais.ua .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.