Очевидець аварії Ту-154 розповів нові подробиці трагедії

Показання єдиного свідка трагедії можуть пролити світло на її причини

Розслідування причин катастрофи летів до Сирії лайнера Міністерства оборони Ту-154 триває. На місці катастрофи працюють фахівці, вивчаються підняті на поверхню уламки фюзеляжу, ведеться пошук ботрових самописців, опитуються всі причетні до цього польоту. Крім того, слідчі опитали єдиного очевидця, на власні очі спостерігав останні хвилини польоту і сам момент падіння літака.

Крім того, слідчі опитали єдиного очевидця, на власні очі спостерігав останні хвилини польоту і сам момент падіння літака

фото: Євген Семенов

фото: youtube.com

Про те, що трапилося за кілька хвилин до катастрофи авіалайнера, розповів Комерсанту співробітник берегової охорони прикордонних військ ФСБ Росії, який в момент катастрофи авіалайнера знаходився на катері в акваторії Чорного моря поблизу Сочі.

"Лайнер злетів з надмірно задертою носовою частиною, і, не набравши потрібну висоту, почав зниження до поверхні моря, як ніби збирався здійснити посадку. Потім літак зачепив поверхню моря хвостом, який відвалився при ударі і розвалився на частини, після чого швидко затонув. Положення лайнера було схоже на мотоцикл, який водій поставив на заднє колесо ", - розповів очевидець.

Саме на підставі його свідчень у кримінальній справі про катастрофу Ту-154 з'явилася пріоритетна версія про причини цієї трагедіі.По версією слідства, прямував до Сирії лайнер міг впасти через помилку пілотів під час зльоту, що вивели повітряне судно на закритичні кути атаки.

В офіційному повідомленні Центру громадських зв'язків Федеральної Служби Безпеки Російської федерації також говориться, що в числі можливих причин катастрофи розглядається помилка пілотування і технічна несправність літака. Уточнюється, що ознак, що вказують на можливість теракту на борту лайнера, не виявлено.

Читайте також: Авіаексперти засумнівався в свідка ФСБ, розповів про останні хвилини Ту-154

Останні новини по темі читайте в нашому сюжеті про катастрофу Ту-154 .