ЗМІ повідомили про дивну поведінку Ан-148 перед катастрофою

Лайнер несподівано "пірнув" вниз

Пасажирський літак Ан-148, що розбився 11 лютого в Раменському районі Московської області поблизу населеного пункту Степанівське, перед падінням різко втратив висоту. Про це повідомляє газета "Комерсант" з посиланням на дані радарів.

Про це повідомляє газета Комерсант з посиланням на дані радарів

фото: en.wikipedia.org

Радари зафіксували деяку дивина в поведінці розбився в Підмосков'ї літака "Саратовских авіаліній", який виконував рейс № 703 зі столичного аеропорту Домодєдово в Орськ.

За інформацією газети "Комерсант" , Набравши висоту приблизно в 1800 м і швидкість близько 600 км / ч, лайнер несподівано "пірнув" до 1500 м. Після цього він знову набрав колишню висоту, а потім звалився на землю.

Літак "Саратовских авіаліній" Ан-148 зазнав аварії 11 лютого в Раменському районі Московської області поблизу населеного пункту Степанівське. На борту перебували 65 пасажирів і 6 членів екіпажу. Всі вони загинули.

За попередніми даними, Ан-148 зник з радарів о 14:28 - через чотири хвилини після зльоту. Події розвивалися настільки стрімко, що екіпаж не встиг повідомити про будь-які проблеми диспетчерам. Після краху літак залишив воронку глибиною близько 2,5 метра, його уламки розкидало на площі в 30 гектарів.

Серед найбільш вірогідних версій причин катастрофи опитані "Комерсантом" фахівці називають загоряння в двигуні, можливе обмерзання і несправність датчика швидкості.

Читайте матеріал: Як вибухнув двигун Ан-148: експерт розбирає версії катастрофи

Отримати будь-якої коментар у українських виробників моторів для Ан-148 виданню не вдалося. Близький до Мінтрансу України співрозмовник газети сказав, що Київ не несе відповідальності за те, що відбувається, як і фірма Антонова.

"В силу розриву економічних зв'язків України і Росії продовженням ресурсу Анів, що знаходяться в експлуатації в Росії, займається російська сторона. Так було і під час катастрофи Ан-148 у Білгородській області в 2011 році", - сказало джерело.

Слідкуйте за подіями з нашій онлайн-трансляцією