«Саратовські авіалінії» призупинили експлуатацію Ан-148 після катастрофи в Підмосков'ї

Ан-148, що впав в Підмосков'ї, був зроблений в 2010 році

Після авіакатастрофи в Підмосков'ї авіакомпанія «Саратовські авіалінії» призупинила експлуатацію літаків Ан-148. Повідомлення про це з'явилося сьогодні на сайті авіакомпанії.

«Керівництвом авіакомпанії« Саратовські авіалінії »прийнято рішення про тимчасове призупинення польотів на повітряних судах Ан-148. Заздалегідь приносимо вибачення за коригування в розкладі авіарейсів », - сказано в повідомленні.

В авіакомпанії пояснили, що літак був розроблений і випущений конструкторським бюро ім. Антонова в 2010 році, в парк «Саратовских авіаліній» цей борт надійшов в лютому 2017 року. Всього в повітряному парку «Саратовских авіаліній» шість літаків Ан-148.

«У січні 2018 року літак пройшов форму З-чек, на якій були ретельно перевірені в тому числі агрегати двигуна, планера, крила, - повідомили в авіакомпанії. - Перед кожним вильотом на рейс літак проходить форму оперативного обслуговування, перед вильотом рейсу 6В-703 Москва - Орськ 11 лютого 2018 року також ще була проведена форма техобслуговування, яка не виявила відхилень на повітряному судні. У цей день, 11 лютого, літак Ан-148 виконав кілька авіарейсів: Пенза - Москва, Москва - Саратов, Саратов - Москва і далі, вже з новим екіпажем, вилетів з Домодєдово в Орськ ».

Літак звалився через кілька хвилин після зльоту. На борту знаходилося 71 осіб, всі загинули. Серед них був один уралець - Ілля Ставський . Всю інформацію про те, що відбувається на місці катастрофи, ми збираємо в хроніку подій .

Текст: Олена ХАЗІНУРОВА
Фото: Марина Лисцевої / ТАСС