Уральські авіалінії перейшли на штучну концепцію перевезення багажу

Авіакомпанія Уральські авіалінії з 28 березня перейшла на штучну концепцію перевізник багажу, згідно з якою обмежується не тільки вагу, але і кількість квартир, що здаються валіз в рамках безкоштовної норми провозу, повідомляє   avianews

Авіакомпанія "Уральські авіалінії" з 28 березня перейшла на штучну концепцію перевізник багажу, згідно з якою обмежується не тільки вагу, але і кількість квартир, що здаються валіз в рамках безкоштовної норми провозу, повідомляє avianews.com .

Тепер пасажири економічного класу зможуть безкоштовно здати в багаж один предмет вагою до 23 кг, тоді як раніше норма складала 20 кг без обмежень на число предметів.

Безкоштовна норма багажу для бізнес-класу тепер включає 1-2 предмета до 32 кг кожен. Раніше пасажири бізнес-класу могли здавати безкоштовно до 30 кг речей без обмеження на число предметів.

Крім цього, з 18 квітня "Уральські авіалінії" припинять включати у вартість квитка перевезення багажу за тарифом економ-класу "промо" на всіх рейсах. Зараз за цим тарифом безкоштовна норма багажу не передбачена на рейсах по Росії, з міст Росії в Єреван і з Москви в Ош.

Нагадаємо, безбагажний тариф "промо" з'явився в тарифній лінійці "Уральських авіаліній" в грудні 2015 року. Авіакомпанія ввела його після того, як аналогічні тарифи з'явилися у S7 Airlines і "Ютейр".

Цитування цього матеріалу дозволено тільки за умови активного гіперпосилання, не закрите для для пошукових систем, на www.avianews.com