«Дорога в пекло»: Коли припиниться «бєспрєдєл» на трасі М4 «Дон»

Шокуючі розповіді про трасу М4 «Дон» відлякують автомобілістів-мандрівників, тому владі вигідно скоріше припинити цей «беспредел».

Шокуючі розповіді про трасу М4 «Дон» відлякують автомобілістів-мандрівників, тому владі вигідно скоріше припинити цей «беспредел»

Федеральна траса М4 «Дон» вже прославилася на всю Росію, особливо через відкликання автолюбителів. Цього літа автодорога стала особливо обговорюваної в мережі, а причиною тому послужив «бєспрєдєл», влаштований «разводіли», ДПС-никами і «поводирями».

Крім вимотують пробок і спритних шахраїв, ще одним головним болем водіїв на «дорозі в пекло» залишаються любителі безкоштовно проскакувати через шлагбауми. Деякі просто його таранять оскільки він гнеться, а не ламається. Інші проїжджають слідом за фурами або легковими машинами, причому останніх через «зайців» система може розпізнати як вантажівки, і чесному автомобілісту доводиться платити більше.

В кінцевому рахунку гроші можуть повернути, але довести помилку вдається далеко не завжди. До кінця цього року на платних ділянках траси М4 «Дон» повинні з'явитися «розумні» системи, які не дозволять автомобілістам безкоштовно проїжджати їх.

Що стосується проблеми з «вічної» пробкою в Лосєве, її вирішать за рахунок будівництва об'їзної дороги вже в 2019 році. Нова ділянка траси М4 «Дон» буде проходити через Бобровський, Павловський і Верхнемамонскій райони.

Дорога з чотирма смугами буде досягати в довжину 85,17 км. В рамках проекту планується створити також 22 шляхопроводу. Всього на трасі буде 37 споруд, причому частина з них зведуть з нуля.

Директор воронезького відділу «Автодору» Юрій Байрамов раніше повідомляв, що будівництво об'їзду Лосєве має завершитися до кінця наступного року. Саме тоді головні проблеми М4 «Дон» підуть в минуле, так як шахраям і жебракам, які «розводять» людей в пробках, доведеться шукати собі інше хлібне місце.

Залишається сподіватися, що «разводіли» з посвідченнями припинять принаймні оглядати машини без понятих і оформлення, як це сталося з Кущевська постом після того, як творити там «беспредел» надали розголосу.


Яна Васильєва