Інкубатор своїми руками з автоматичним переворотом

 1. Пропонуємо переглянути відео про виготовлення інкубатора з автоматичним переворотом своїми руками:

Якісний і надійний інкубатор - річ досить дорога. Не кожному заводчику по кишені купити його. Тому розглянемо, як правильно зробити інкубатор своїми руками з автоматичним переворотом. Фото і відео уроки також допоможуть як досвідченому, так і починаючому фермеру все виконати максимально швидко і грамотно.

Основа будь-якого інкубатора - це його корпус. Чи варто говорити, що він повинен бути зносостійким, забезпечувати оптимальний рівень теплоізоляції. Для його виготовлення підійдуть будь-які підручні засоби, наявні в наявності. Це можуть бути листи ДВП, ДСП, пінопласт, пеноплекс. Як утеплювач заводчики використовують, як правило повсть або поролон.

Розмір майбутнього інкубатора, виконаного своїми руками в домашніх умовах, буде залежати від бажаної кількості яєць. Його конструкцію оцінили ті заводчики, які часто відлучаються. Адже тепер кількість відкриттів можна звести до мінімуму. Для складання такого інкубатора нерідко використовується старий непотрібний холодильник. Що для цього слід зробити і яка поетапність всіх процесів? Ось лише основні підручні засоби, які можуть стати в нагоді:

 • сталевий прут;
 • підшипники;
 • гайки і болти;
 • саморізи;
 • сталевий куточок, ланцюг і інші предмети.

сталевий прут;  підшипники;  гайки і болти;  саморізи;  сталевий куточок, ланцюг і інші предмети


Що стосується самого процесу виготовлення інкубатора з автоматичним переворотів, то за допомогою заздалегідь підготовлених креслень, фото, заводчику відразу вдасться все зробити правильно. Ось ключові моменти, на які необхідно звернути увагу при створенні конструкції зі старого холодильника :

 1. Демонтувати всі зайві елементи, включаючи морозильну камеру.
 2. Зробити невеликий вікно в двері і акуратно засклити.
 3. Дбайливо закріпити лотки з автоматичним переворотом.
 4. Встановити в нижній частині конструкції 4 лампи, а у верхній - 2.
 5. На дно поставити ємність з водою.
 6. Надійно вмонтувати гіроскоп і термометр.

Звичайно, цю конструкцію зробити простіше, так як є вже готові елементи. Але необізнаному особі буде вкрай складно зробити з нуля інкубатор автоматичний, дивлячись виключно на фото.

Якщо робити лоток для інкубатора самому, то для цих цілей слід взяти дерев'яну рамку, яка обтягнута сіткою. Багато беруть для цього всім відому Москіткі. Щоб сітка не провисала, рекомендують знизу лотка прибити кілька рейок. Вони гарантовано зміцнять конструкцію.

Пропонуємо переглянути відео про виготовлення інкубатора з автоматичним переворотом своїми руками:

Безсумнівно, інкубатор своїми руками з автоматичним переворотом - потрібна річ в кожному домашньому господарстві. Самостійно виконати таку конструкцію непросто, але все ж можливо. Досліджуючи фото, креслення інкубаторів, а також відгуки тих, хто вже її виготовив сам, неодмінно зробити цю роботу буде набагато легше. Продовжити читання на сайті fermeru.pro.


Що для цього слід зробити і яка поетапність всіх процесів?