Вибір сприятливої ​​дати для весілля - як вибрати сприятливу дату для весільної церемонії

Навіщо вибирати дату весілля?

Вибір сприятливої ​​дати весілля дуже корисний, недарма древня мудрість говорить: «вибирай не тільки підходящого партнера, але також і відповідний день для самого одруження».

При цьому дуже важливо правильно розуміти, чим саме може допомогти дата. Потрібно пам'ятати, що хороша дата ще не є гарантією довгого і щасливого сімейного життя. Крім вибраного дня є ще й інші фактори. Якщо в парі немає любові, то ніяка дата не зробить шлюб по-справжньому щасливим. Завжди варто пам'ятати і про Долю. Якщо це не Ваш чоловік, то рано чи пізно Ви все одно розлучитеся, хоча дата весілля була підібрана просто ідеально. Зрозуміло, бувають і протилежні випадки, коли пара одружується в абсолютно страшний день, і при цьому щасливо живе разом все життя.

Хороша дата ще не гарантує любов до труни, але істотно допомагає в сімейному житті.

В першу чергу правильно підібрана дата визначає, як пройде перший рік подружнього життя, але ж відомо, що саме він є одним з найважчих.

Дата зробить відносини молодят більш гармонійними. У родині буде набагато менше конфліктів, неприємностей і розбіжностей.

Хорошу дату можна навіть порівняти зі спортивними змаганнями. Вона схожа на хороший старт, який, зрозуміло, ще не гарантує перемогу, але істотно підвищує шанси на виграш. Ось і у молодят вона додає шанси на довгий і гармонійний шлюб, але «перемогу» крім них ніхто не забезпечить.

Традиційно вважається, що дата впливає і на продовження роду, і якщо вона підібрана вірно, то в парі будуть народжуватися здорові і міцні діти. А це теж важливо.

Ще одна цікава особливість дати одруження в тому, що вона впливає і на процес розставання. Життя є життя, на жаль, шлюб іноді закінчується розлученням. Але, якщо чоловік і жінка одружилися в хороший день, то розлучення пройде менш болісно, ​​без скандалів, судових розборок, їм легше буде домовитися, і вони зможуть зберегти теплі відносини і після розірвання шлюбу.

Чи звертатися до фахівця?

Ще пару років тому про те, що для весілля потрібно вибирати дату ніхто і не замислювався, а зараз це одна з найпопулярніших і затребуваних послуг. Закохані пари все частіше звертаються до астрологів і консультантам фен Шуй з питанням: «Коли нам краще одружитися?», або ж намагаються самостійно відшукати хоч якусь інформацію з цього приводу в книгах, в інтернеті, обговорюють питання на численних форумах.

На жаль, більшість пар, відносяться до останньої категорії, вони намагаються самі підібрати собі день для весілля. Для цього вони з задоволенням використовують поради, отримані на різних форумах, які, на жаль, найчастіше дають не професіонали, а любителі.

Виходить парадокс: народ на форумі хоче щиро допомогти парі підібрати хороший день, при цьому їм даються такі поради і рекомендують такі дні, від яких у фахівця іноді волосся дибки стає! Проблема в тому, що любителі володіють занадто малим обсягом інформації, вони не знають десятків нюансів, які просто необхідно враховувати при виборі дати весілля. У підсумку, вони своїми невірними радами і пару підставляють, і часто власну карму погіршують.

Існує величезна кількість сайтів, де теж можна прочитати, як вибрати дату весілля. Найчастіше на них пишуть про Місяць. Ця інформація, безумовно, корисна, але враховувати треба тільки на завершальній стадії аналізу, коли інші несприятливі фактори вже нейтралізовані. Місячні добу, фази Місяця, - все це тільки доповнення до серйозного вибору дат.

Можливо, ми зараз Вас засмутимо, але гасло «В Інтернеті є все!» При виборі дат, на жаль, не працює! В Інтернеті немає гідної інформації про вибір сприятливих дат. Її навіть в книгах немає. Існує одна можливість отримати подібні знання - це пройти курси у Майстрів.

Навряд чи варто сподіватися, що чоловік, який закінчив курс у Майстри і заплатив за це солідну суму грошей, по доброті душевній викладе в мережу для загального користування сотні сторінок інформації про професійному виборі дат. Але навіть якщо таке і станеться, то у «людини з вулиці» навряд чи вийде розібратися в матеріалі без відповідної підготовки.

Слід враховувати і те, що серйозний фахівець ніколи не буде проводити для сторонньої людини професійний пошук сприятливої ​​дати безкоштовно, тому що це суперечить законам нашого Світу. Значить, знайти в Інтернеті правильні і халявні відповіді з приводу вибору дат неможливо.

Отже, єдиний правильний варіант підібрати дату для весілля - це звернутися до фахівця або самому пройти серйозне навчання.

Від чого залежить хороша дата?

Чесно кажучи, фахівці не дуже люблять вибирати дати весіль, аж надто це копітка і довгий заняття, адже необхідно враховувати не тільки особливості нареченого і нареченої, а й інших людей. Потрібно уважно проаналізувати кожен день. Крім того, в процесі пошуку неодмінно доводиться стикатися з великою кількістю труднощів, які найчастіше не дозволяють підібрати дійсно хороший день. Наприклад, велика частина людей вважає за краще одружуватися в п'ятницю або суботу, а це вже досить серйозне обмеження. На жаль, хороших днів буває дуже мало, а їх потрапляння на вихідні взагалі рідкість.

Бувають і інші випадки, коли з різних причин парі потрібно одружитися терміново, і великим проміжком часу вони не мають, або просто не хочуть довго чекати, виходячи з логіки «А раптом він (вона) передумає». А іноді, навіть коли пара згодна чекати, ідеальний день випадає на дні, коли ЗАГС не працює.

Щоб обраний день був дійсно хорошим, і його вплив ефективним, необхідно дотримати кілька умов. По-перше, це терміни. В ідеалі вибирати дату потрібно тоді, коли в розпорядженні є рік або хоча б півроку.

Друге, і напевно найважливіше умова, це згода пари йти на компроміс і розставляти пріоритети заради сімейного щастя.

Як ми вже говорили, далеко не завжди хороша дата випадає на вихідний, а в будні дні одружитися зовсім не так зручно. Потрібно відпрошуватися з роботи або брати відпустку, зібрати гостей на весільне свято теж проблематично ... Але хіба все це так важливо, якщо на кону стоїть щасливе спільне життя? Крім того, в більшості країн весільні послуги в будні набагато дешевше, ніж у вихідні.

Буває, що дійсно хороший день може попастися тільки через рік. Чи зможе пара почекати, або віддасть перевагу менш хороший, але ближчий день?

Тому одним з головних питань при виборі дат є те, чи будуть закохані готові піти на компроміс, якщо обрана дата не впишеться в їхні уявлення про ідеальне весілля? Зрештою, ніщо не заважає тихо розписатися в середу, а в суботу або неділю влаштувати веселощі з цього приводу.

Іноді від молодих може знадобитися застосувати всю кмітливість та креативність. Адже загси працюють за розкладом, і у них теж є вихідні. І якщо єдино хороша дата випадає саме на такий день, можна просто зітхнути, і вибрати менш хороший день, а можна максимально постаратися умовити працівника загсу провести церемонію в іншому місці. До речі, зараз це стає дуже популярно. При бажанні можна запросити людину, щоб він Вас розписав в заміському будинку, середньовічному замку, на березі озера і т.д. Одна знайома нам пара розписувалася в художньому музеї, та ще о другій годині ночі!

Отже, щоб обрана дата дійсно була дуже хорошою, необхідно щоб зійшлися ці два фактори: максимально широкі часові рамки, і готовність пари йти на компроміси.

Але життя є життя, і в більшості випадків врахувати ці особливості не вдається. Бувають ситуації, коли одружитися потрібно терміново, або ж в загсі на найближчі три роки все розписано, і є тільки пару варіантів і т.д.

Навіть в таких ситуаціях фахівець допоможе Вам вибрати найпозитивніший день з можливих, вбереже Вас від небезпечних днів, а це вже дуже багато!

Що потрібно для вибору дати весілля?

1 .Дані нареченого і нареченої (дата народження, час народження і місце народження).

2. Дати народження батьків нареченої і нареченого.

Зрозуміло, в цьому пункті є свої нюанси. Адже бувають ситуації, коли людина взагалі ніколи в житті не бачив свого батька, і не підтримує з ним ніякого зв'язку. Або ж батько живе на Північному полюсі, і спілкуються вони тільки по телефону. На жаль, бувають ситуації, коли людина виросла в дитячому будинку взагалі без батьків. А може бути, що когось із батьків вже немає в живих.

Тому, варто відзначити, що ми враховуємо батьків в тому випадку, якщо вони живі, коли молодята з ними спілкуються, зустрічаються хоча б іноді, можливо живуть разом, тобто в тому випадку, коли батьків можна назвати батьками. Наприклад, якщо у людини немає рідного батька, але є вітчим, який його виростив, то ми його обов'язково враховуємо.

Особливо важливий цей пункт, якщо молоді планують жити разом з батьками. Його дотримання допоможе створити гармонійні відносини, а це теж дуже актуально, адже не дарма ж існує така величезна кількість жартів і анекдотів про взаємини тещі і зятя.

3. Зразкові терміни, в які планується весілля.

4. Приблизний опис весілля. Як буде проходити, скільки гостей приблизно буде, можливо це буде просто реєстрація в РАГСі, або пишний банкет. Які дні хотіли б використовувати в першу чергу, тільки вихідні, будні, все крім понеділка. Де будуть жити після весілля, з батьками або одні?

Замовити вибір Дати Весілля, а також дізнатися більш детальну інформацію Ви можете зателефонувавши нам по телефону +375 44 716 83 83 (11.00 - 19.00мск) або по скайпу pozitivim-info або відправивши заявку з сайту. Замовити вибір Дати Весілля, а також дізнатися більш детальну інформацію Ви можете зателефонувавши нам по телефону +375 44 716 83 83 (11

00мск) або по скайпу pozitivim-info або відправивши заявку з сайту

Поділіться з друзями позитивом! Розкажіть про те, що Ви зараз читаєте:

Навіщо вибирати дату весілля?
Чи звертатися до фахівця?
Від чого залежить хороша дата?
Але хіба все це так важливо, якщо на кону стоїть щасливе спільне життя?
Чи зможе пара почекати, або віддасть перевагу менш хороший, але ближчий день?
Тому одним з головних питань при виборі дат є те, чи будуть закохані готові піти на компроміс, якщо обрана дата не впишеться в їхні уявлення про ідеальне весілля?
Що потрібно для вибору дати весілля?
Де будуть жити після весілля, з батьками або одні?