Декоративна штукатурка + Фото

  1. Фото структурної декоративної штукатурки.
  2. Фотографії структурної декоративної штукатурки короїд.
  3. Фотографії мінеральної декоративної штукатурки.
  4. Фото Венеціанської декоративної штукатурки.

Вже досить багато написано про декоративну штукатурку, але щоб отримати нормальний відповідь, мені довелося перелопатити просто безліч марного матеріалу і вибрати для себе що потрібно, а що ні, спрацювавши як фільтр. Загалом, відфільтрувавши весь непотрібний матеріал, викладаю для вас цей пост, щоб ви в одному місці отримали відповідь на питання декоративна штукатурка . У збірнику статей йтиметься: що таке декоративна штукатурка, з чого складається, яка буває декоративна штукатурка, де застосовується і як наноситься декоративна штукатурка на стелю і стіни, укоси і т.д. Написано буде багато, так що вибираємо, що вас цікавить і читаємо, ділимося в соціальних мережах, розповідаємо знайомим.

Для початку дам визначення, що таке декоративна штукатурка:

Декоративна штукатурка - в основному товстошарове обробне декоративне покриття призначене для фінішної рельєфною і фактурної обробки стін, де фактурна це тонкошарова венеціанська декоративна штукатурка. Про це трохи далі.

Розділяють декоративну штукатурку на три види:

1) Мінеральна декоративна штукатурка - створює на стелі, стіни або схилах рване підставу через доданих до неї середньо роздрібнюваних і дрібно подрібнених матеріалів: граніт, мармур.

2) Фактурна декоративна штукатурка - призначена для облицювання стін, стелі, укосів і дозволяє передати переливи, і плавні переходи фарб, глибину поверхні.

3) Декоративна структурна штукатурка - при обробки стін, стелі, укосів даної штукатуркою, на стіні виходять борозни, це в разі декоративної штукатурки короїд, а звичайна структурна декоративна штукатурка виглядає в нанесеному вигляді як напилений крейда камінь. Даним покриттям 1 і 3-му характерно досить товстошарове покриття до 10 мм і має яскраво-виражену структуру, в разі 2, це фактурна поверхня, яка імітує природні матеріали 1-3 це дерево, тканину і т.д. а 2-е камінь, воду і різні ефекти. umnyestroiteli.ru

Фактурна Венеціанська штукатурка (часто зустрічаються назви: stucco, «Штука», «венеціанка») йде в поняття «декоративна штукатурка», але як декоративне покриття відрізняється деякими особливостями: венеціанка це тонкошарове декоративне покриття (1-2 мм), має кількість шарів - від 2 до 8 (все залежить від потрібної «глибини» малюнка), дуже гладка на дотик, може має невелике глянсове покриття, створює імітацію химерної форми малюнків (прожилки) які характерні для полірованого каменя (граніт, мармур, кварц, онікс, та інші). Виходячи з вище сказаного, поняття декоративна штукатурка, ділимо на два різних поняття:

Декоративна штукатурка як товар, продукт знаходиться в пластиковій упаковці, якого різного роду просто завались. Має гарні написи і вітіевие назви, з цього ясно одне - без потрібної підготовки і скрупульозного вивчення сучасної штукатурки, самостійно просто в цьому декоративному питанні не розібратися.

І по-друге, декоративна штукатурка, якщо брати в розрахунок сам процес штукатурення поверхні, якщо термін у всіх обробників перебуває постійно в побуті «штукатурення», під яким все розуміють отримання рівних, а головне гладких поверхонь, правильно підготовлених під фарбування або подальшу облицювання, т . Е. якийсь проміжний етап в основний підготовці стін. Те, вибравши декоративну штукатурку, в кінцевому підсумку, Ви отримаєте відразу-ж, вже готову поверхню з винятковим неповторним видом. І вам не потрібно буде вже морочитися з подальшою обробкою. До речі, декоративну штукатурку можна зробити і в домашніх умовах, але це буде в іншій темі.

Що-б до кінця розібратися яка декоративна штукатурка що з себе представляє, для цього ннам знадобляться фотографії, адже слова словами, а побачити своїми очима, ніколи не завадить:

Декоративна штукатурка фото.

Фото структурної декоративної штукатурки.

Фото структурної декоративної штукатурки

Фотографії структурної декоративної штукатурки короїд.

Фотографії структурної декоративної штукатурки короїд

Фотографії мінеральної декоративної штукатурки.

Фотографії мінеральної декоративної штукатурки

Фото Венеціанської декоративної штукатурки.

Фото Венеціанської декоративної штукатурки

Ось побачивши цю красу, хочеться запитати, а як це так красиво виходить? Вона сама так лягати?

- Звичайно ні, це робить фахівець, своїми вмілими ручками і спеціальним шпателем, так що складний візерунок нанесення декоративної штукатурки, структурної, венеціанської, вам самим не зробити, але можна вийти з цього застосувавши спеціальний візерунчастий валик, який на повному автопілоті створює на стінах структурний візерунок з декоративної штукатурки. Можна звернутися звичайно до нас! А як наноситься структурна декоративна штукатурка буде в статті Нанесення декоративної структурної штукатурки, але а зараз фото.

скачати dle 11.3

Ось побачивши цю красу, хочеться запитати, а як це так красиво виходить?
Вона сама так лягати?