Перегородка з дерева в інтер'єрі, декоративні перегородки: фото, купити по акції, ціни зі знижкою, ідеї від Westwing

  1. Невелика екскурсія в минуле
  2. Декоративні перегородки в інтер'єрі
  3. скляна перегородка
  4. ковані перегородки
  5. Декоративні перегородки з дерева
  6. Вибір декоративної перегородки

Декоративні перегородки створені для прикраси приміщення і поділу простору на функціональні зони. Вони чудово грають обидві свої ролі, не поступаючись в цьому першість іншим інтер'єрних атрибутам. Красиві конструкції, поєднуючи практичність і естетику, дозволяють ефектно облаштувати приміщення. У просторі вони привносять ще більше комфорту, в маленькі - компактність і атмосферу затишку. Перегородки можуть бути невисокими або майже доходять до стелі. Їх часто поєднують з полками для розміщення акваріумів, книг, статуеток, визнав з кімнатними рослинами.

полками

Невелика екскурсія в минуле

Яскравим представником декоративної перегородки вважають витончену ширму. Вона вперше з'явилася в Китаї в 7 столітті як предмет інтер'єру, призначений для переодягання. Через століття її по достоїнству оцінили в Японії, в результаті чого компактна перегородка зайняла постійне місце в багатьох будинках. Її хід по Європі почалося в 16 столітті, коли з'явилася мода на все східне. Згодом портативна перегородка розширила свої функції. Атрибут для переодягання став розкішним інтер'єрним прикрасою.

У середньовіччі європейські майстри виготовляли витончені ширми з багатою обробкою для будинків знатних осіб. Матеріалом для рам служила деревина. Внутрішню частину конструкції наповнювали м'яким шовком , Дивовижними мереживами, тонким папером. Для декорування застосовували батик - ручний розпис по тканині. Витончену ширму встановлювали в будуарах, в спальнях і в маленьких віталень. У 19 столітті її прикрасили вітражні вставки, виконані з кольорового скла. Вони надали елегантною конструкції якусь легкість і візуальну легкість.

Вони надали елегантною конструкції якусь легкість і візуальну легкість

Декоративні перегородки в інтер'єрі

Завуальовану інтригу і легкий шарм додає кімнаті ефектна перегородка. Її декоративне наповнення гармонійно поєднується з іншими предметами інтер'єру, створюючи єдину композицію за кольором і стилю. Витончена конструкція може бути трансформованою, стаціонарної або пересувної. Для створення оригінального стилю в приміщенні використовують конструкцію у вигляді півкола або оснащену мініатюрними світильниками.

Прикрашаючи інтер'єр, декоративні перегородки здатні кардинально змінити його дизайн при необхідності. Для цього цілком достатньо переставити пересувну конструкцію в інше місце або поміняти на нову. Різноманіття її типів дозволяє вибрати модель, найбільш підходящу за кольором, стилем та матеріалу виготовлення. Серед них зустрічаються: ширма на роликах, перегородка-шафа, каркас їх бамбука, рельєфна перегородка з металу.

скляна перегородка

Розсувна перегородка служать ідеальним варіантом для створення трансформованого інтер'єру. Виконана з кольорового скла, вона лише зовні виглядає тендітною конструкцією. Для декорування її вітражних вставок використовують кілька технік, зокрема: заливну, піскоструй, фьюзинг, Фацетні, фотодрук, розпис з випалюванням.

Вітражна конструкція поєднує в собі вишуканість і багатофункціональність. Вона здатна доповнити або створити певний стиль дизайну в приміщенні. Декоративна перегородка з вітражного скла пропускає світло і в той же час обмежує його яскравість. Кольорове розмаїття дозволяє вибрати модель певного виду, будь то приглушені відтінки або контрастні фарби.

Кольорове розмаїття дозволяє вибрати модель певного виду, будь то приглушені відтінки або контрастні фарби

ковані перегородки

Ковані атрибути інтер'єру віртуозно поєднуються з класичними стилями: рококо, бароко, ренесанс. Вони надають інтер'єру солідність і розкішний вигляд. Ковані перегородки з ажурним переплетенням оснащуються рухомий системою кріплення або виконують роль мобільних ширм. Моделі з вітражними вставками чудово виглядають на тлі раритетної меблів. Візерункове скло візуально полегшує конструкцію з чорного металу.

Оригінально виглядає кована перегородка в интерьерном стилі модерн. Такі конструкції зазвичай виготовляють зі сталі. Її холодний блиск ідеально підкреслює темні відтінки декоративних елементів меблів. Перегородка, виконана у вигляді переплетених сталевих прутів, служить оригінальним рішенням для розділення приміщення на функціональні зони.

Декоративні перегородки з дерева

Перегородки з традиційного матеріалу гармонійно вписуються в різні інтер'єрні стилі. Вони являють собою конструкції у вигляді декоративних решіток. Для їх виготовлення використовують ДСП, МДФ, дошки або брус. Для створення оригінальної моделі вибирають бамбук або лозу. Останній варіант застосовують для декорування приміщень в екостилі.

Дерев'яні перегородки привабливі малюнками візерунків, які ненав'язливо підкреслюють красу інтер'єру. Їх можна підібрати під будь-який інтер'єр кімнати. Серед моделей зустрічаються конструкції, що імітують старовинні ширми. У перегородках сучасного стилю використовується прихована підсвічування. Вона закладається уздовж всього візерунка, підкреслюючи його оригінальність і обсяг. Підсвічування висвітлює всі контури малюнка, створюючи чарівну світлову завісу.

Підсвічування висвітлює всі контури малюнка, створюючи чарівну світлову завісу

Вибір декоративної перегородки

Універсальні перегородки здатні чудесним чином перетворити будь-яку кімнату в гарне приміщення з функціональними зонами. З їх допомогою в вітальні створюють мініатюрний домашній кабінет, в спальні - гардеробну. При виборі певної моделі важливо, щоб конструкція не навантажувала приміщення. Вона повинна робити кімнату візуально просторішою і служити її прикрасою.

Перегородки-стелажі приваблюють своєю універсальністю. Вони одночасно прикрашають кімнату, ділять її на функціональні зони, служать місцем для розміщення декоративних аксесуарів і атрибутів інтер'єру. На них мають у своєму розпорядженні статуетки, вазони, іграшки та книги. Різноманіттям рясніють перегородки-ширми. Вони являють собою легкі переносні конструкції на ніжках або коліщатках. Їх каркасом служить алюміній або ДСП, внутрішні вставки - скло, ротанг або тканину.

Вважаючи за краще певну модель, враховують, що вона повинна ідеально гармоніювати з предметами інтер'єру. Для невеликої квартири практичним вибором стане перегородка з поличками. Звернувши свою увагу на каталог шопінг-клубу, Ви помітите різноманіття і красу декоративних перегородок. Кожна модель відповідає своєму призначенню і чудово вписується в відповідний їй стиль інтер'єру.

Теги: перегородка з дерева в інтер'єрі, декоративні перегородки, ціни зі знижкою, ідеї від Westwing