Вінілові наклейки на стіни, декоративні наклейки на шпалери купити в Мінську

Оригінальний спосіб декорування інтер'єру - декоративні стікери на шпалери, вінілові наклейкіна стіни, меблі, холодильник та інші поверхні

Оригінальний спосіб декорування інтер'єру - декоративні стікери на шпалери, вінілові наклейкіна стіни, меблі, холодильник та інші поверхні. Ми виготовляємо будь-які наклейки під замовлення, розробляємо необхідний Вам дизайн, реалізовуємо Ваші задумкі.Кроме цього, ми відкрили інтернет-магазин готових дизайнів стікерів для інтер'єру, де Ви можете вибрати і замовити вподобаний Вам варіант в бажаному кольорі і розмірі.

Якщо Ви хочете зробити оригінальний подарунок Вашим близьким, замовте стікер на стіну або холодильник з авторської колекції «Декорель», ми спеціально постаралися розробити життєрадісні і оптимістичні сюжети, які просто не можуть не сподобатися! Ви отримаєте готову продукцію - упаковану в сіматічную коробку, забезпечену інструкцією по нанесенню на поверхню і невелику наклейку для тренування навички нанесення. Виріб виготовлено з плівки спеціальної серії, з знімається клеєм, що дозволить Вам без шкоди поверхні зняти наклейку з шпалер, коли вона набридне, або замінити її на нову.

Технологія виготовлення - плотерна різка .


Ласкаво просимо в наш інтернет магазин !

Приклади робіт: