Декоративна забарвлення: ціна, декорування металу під дерево і камінь в Москві і СПб

  1. Процедура декорування металу під дерево і камінь
  2. Ціни на декорування поверхні металу

Порошкове фарбування металу дозволяє надати йому особливу текстуру, зробити його максимально схожим на дерево або камінь. Цей процес фарбування набув широкого поширення при виготовленні меблів і декоративних елементів. Декорування металу під дерево покращує його експлуатаційні характеристики і зовнішній вигляд.

Те ж саме стосується елементів оформлення інтер'єрів і фасадів будівель. Дуже часто для цих цілей використовуються металеві деталі, це практично і є. Але природні матеріали мають більш естетичний вигляд. Цей недолік виправляється за допомогою декорування.

Процедура декорування металу під дерево і камінь

Декорувати під природні матеріали можна тільки ті предмети, які вже пофарбовані порошковою фарбою. Старе полімерне покриття виступає в якості абсорбенту, вбирає новий шар фарби. Декорування відбувається в спеціальній камері, де виріб нагрівається. Внаслідок цього шар полімерного покриття розм'якшується і стає здатним увібрати декоруючі пігменти.

Виріб обертається в плівку, на яку декоративним пігментом нанесений малюнок текстури природного матеріалу. Повітряний прошарок з простору між виробом і плівкою видаляється. В результаті цього остання щільно прилягає до поверхні, яку необхідно пофарбувати. Виріб нудиться в нагрівальній камері близько десяти хвилин при температурі до 200 градусів Цельсія. Після охолодження, процес фарбування завершується.

Ціни на декорування поверхні металу

Вартість декорування металу під природні матеріали, дерево або камінь, залежить від площі вироби та складності текстури. Замовити декорування під природні матеріали можна в компанії Сталь-Сплав.

Замовити послугу ви можете, зв'язавшись з нами по телефону:

Москва +7 (495) 212-09-40
факс: +7 (495) 212-09-40

Санкт-Петербург +7 (812) 426-12-94

> Або замовте зворотний дзвінок і ми самі зв'яжемося з вами

> Напишіть лист на електронну пошту: [email protected]

Замовити послугу