Декорування пластикових вікон

 1. Ламінація вікон ПВХ
 2. Види ламінації:
 3. Декорування в техніці вітражу
 4. Інші варіанти декору

24.01.2017

В останні роки скління пластиковими і алюмінієвими вікнами стає все більш популярним. І це не відноситься до розкоші. Вікна чудово вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення. Але основні причини все ж такі:

 • вікна зберігають в квартирі тепло;
 • вони не дозволяють прогулюватися протягам;
 • вони позбавляють від вуличного шуму.

Ламінація вікон ПВХ

Пластикові вікна ПВХ виконують за певним стандартом. Вони практично всі однакові зовні. Сучасні дизайнери підбирають різні рішення, щоб зовнішній вигляд пластикових вікон гармонійно вписувався в інтер'єр будь-якого приміщення: в офісі, в житловому будинку. Скління стає не просто гарніше, в ньому з'являються індивідуальні нотки.

Один із прийомів роблять за допомогою плівки. Такий процес називають ламінуванням профілю. Рама отримує потрібний клієнтові колір або певний відтінок. Потрібна якісна плівка, щоб вона могла протистояти будь-яким природним катаклізмам і механічного впливу.

Види ламінації:

 • Зміна фактурних даних. При бажанні можна отримати «дерев'яний» профіль або однотонний. Все залежить від інтер'єру приміщення.
 • Можна наносити плівку з одного боку або з обох. При декоруванні за допомогою двосторонньої ламінування , Враховують колірну палітру фасаду. Якщо колір вікна і стін не поєднуються, то дизайнери пропонують відмовитися від такого рішення.
 • Серед варіантів - декорування скла поряд з профілем. Можна замовити прозору, светоотражающую, тонований плівку.
24

Декорування в техніці вітражу

Облагороджують пластикові вікна за допомогою техніки вітража або розпису вручну. Сьогодні широко застосовується техніка Тіффані, що дозволяє відмовитися від з'єднання різнокольорових стекол металевим профілем. Дизайнери не відмовляються і від традиційної вітражного технології. Шматочки різнокольорових скелець з'єднують м'яким металом, які мають певний перетин. Для з'єднання стиків застосовують пайку.

Інші варіанти декору

Технології декорування постійно розвиваються, є ще кілька варіантів:

 • Застосування декоративних накладок, які за допомогою фальш палітурки з обох сторін скла. Це складний процес, але завдяки такому декору вікна набувають вишуканість і чудово гармонують з будь-яким інтер'єром.
 • За допомогою шпроссів, які вставляються всередині склопакета, можна отримати оригінальний візерунок.
 • Реставраційними профілями частіше декорують старовинні будівлі.
 • В склопакети вставляють різнобарвне скло.

Замовляйте стилізовані і декоровані вікна ПВХ Саламандер і зробіть свою мрію реальної.

Повернення до списку


Час роботи:
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00,
Сб, Нд: вихідний