дивани Дельфін

  1. Як купити диван трансформації дельфін?

Представлені в інтернет-магазині МебельОк - дивани Дельфін останнім часом знаходяться на піку популярності, оскільки отримати зручне і просторе спальне місце під силу тендітній жінці або навіть дитині. Завдяки простоті використання механізму дельфін такі дивани підходять для щоденного сну. Це надійна і довговічна конструкція, перевірена часом і мільйонами вдячних користувачів.

Купити диван дельфін - найбільш раціональне рішення для комфортного відпочинку та повноцінного сну.

В інтернет-магазині МебельОК ми підібрали для вас широкий асортимент диванів з різними системами трансформації. Одні більш підходять для щоденного застосування, інші - «гостьові», мають обмежені функції. В даному розділі пропонуємо Вам зручні дивани з механізмом трансформації «дельфін», вони пристосовані для щоденного перетворення в комфортне спальне місце. У нашому інтернет-магазині диван-дельфін представлений всілякими моделями, одна з яких обов'язково підійде навіть самому вимогливому покупцеві, а асортимент тканин для оббивки збільшує різноманітність вибору.

Трансформація вироби з механізмом "дельфін" проста, вона відбувається в такий спосіб: з-під сидіння викочується додаткова секція, яка за допомогою спеціального ремінця піднімається до рівня всієї поверхні. Утворюється дуже широке, зручне спальне місце. Дії при такій трансформації нагадують стрибок дельфіна - звідси і відповідну назву системи. Для зворотного перетворення ліжка в диван використовується той же ремінець, і додаткова секція опускається вниз, до рівня царги і необхідно тільки засунути її назад під сидіння.

Як купити диван трансформації дельфін?

Як купити диван трансформації дельфін

Купити диван-дельфін в МебельОК - значить не тільки вибрати вподобану модель, але і скористатися рядом переваг:

  • низька ціна;
  • підходить для щоденного використання;
  • величезне спальне місце;
  • надзвичайно легкий і простий спосіб складання;
  • велика ніша для білизни в кутових моделях ;
  • велика висота від підлоги;
  • можливість вибрати фактуру і колір оббивної тканини.

Вибравши вподобану модель, натисніть на кнопку «Купити» прямо зараз і отримаєте заслужене задоволення від відпочинку на новому комфортному дивані!

Як купити диван трансформації дельфін?
Як купити диван трансформації дельфін?