Купити дитячий диван Дельфін

  1. В оббивці дивана Дельфін можуть також застосовуватися тканини з каталогу
  2. Інтернет-магазин МебельОк ™ офіційний дилер фабрики Диванофф ™

Диван Дельфін - це якісна модель абсолютно оригінальної форми, виготовлена фабрикою "Диванофф", з серії Блек Вуд, середнього класу. Нетривіальність форм і унікальність обрисів вироби закохався Вас в себе з першого погляду. Така чарівна модель прекрасно розміститься в дитячій кімнаті, що буде підкреслювати неповторність і хороший смак.

Сучасний світ диктує свої умови, тому велика увага приділяється тому, щоб якість товару відповідало його ціною. Дивлячись неозброєним оком на диван Дельфін, відразу стає зрозуміло, що про свій вибір Ви не пошкодуєте.

Трансформацією моделі виступає викочування, тому Ви з легкістю перетворюєте диван в комфортне ложе. В розкладеному вигляді ортопедичний ефект, а саме рівна поверхня без переходів зберігається також, оскільки з'єднання приставних подушки і сидіння виявляться під подушкою дитини.

Габаритні розміри дивана 79х152 см - це компактність, затишок і особливий стиль.

Спальне місце дивана 75х180 см виконано на основі пружинного блоку і наповнене пінополіуретаном, плюс до цього модель має місткий ламінований ящик для білизни. Одним з переваг моделі дивана Дельфін є його велике спальне місце навіть в неразложенном стані - близько 140 см в довжину.

Купуючи диван Дельфін, Ви і Ваша дитина однозначно залишитеся задоволені!

В оббивці дивана Дельфін можуть також застосовуватися тканини з каталогу

Увага! Остерігайтеся підробок!

Меблева фабрика Діванофф ™ (їх серії меблів Меблева історія і BlackWood) давно зарекомендувала себе, як виробник якісної, модною і недорогий меблів Меблева фабрика Діванофф ™ (їх серії меблів "Меблева історія" і "BlackWood") давно зарекомендувала себе, як виробник якісної, модною і недорогий меблів. Керівництво компанії постійно працює над розробкою нових моделей, переоснащенням найсучаснішим устаткування виробничих цехів, замовлень на текстильних фабриках за кордоном унікальних колекцій тканин. Продукція фабрики з кожним роком стає все більш популярною, ніж користуються недобросовісні конкуренти і кустарні виробники, підробляючи дивани Диванофф.

Якщо ціна на сайті конкурентів або в мережі офф-лайн продажів відрізняється від ціни, заявленої на нашому сайті, це може свідчити про підробці . Повідомте нам, будь ласка, про такі факти.

Інтернет-магазин МебельОк ™ офіційний дилер фабрики Диванофф ™

Інтернет-магазин МебельОк ™ офіційний дилер фабрики Диванофф ™

Купуючи в інтернет-магазині МебельОк м'які меблі бренду Диванофф, Блеквуд або Меблева історія, Ви гарантовано купуєте оригінальний товар за ціною фабрики-виробника. Кожен виріб супроводжується гарантійний талон виробника і нашого магазину.