Дельта Банк запускає портал Дельта Кредит

  1. Орфографічна помилка в тексті:

28 жовтня 2013, 9:01 Переглядів: 28 жовтня 2013, 9:01 Переглядів:   21 жовтня 2013 року, Київ

21 жовтня 2013 року, Київ. Дельта Банк зробив он-лайн кредити в Україні ще доступніше, об'єднавши під одним новим брендом "Дельта Кредит" ряд сервісів по кредитуванню в Інтернет-магазинах. Нововведення допоможе магазинах збільшити свої продажі, а клієнтам - оформити бажаний товар в кредит за мінімальний час.

Запропонований сервіс дозволить всім, хто зацікавлений в покупці товару в кредит, отримати рішення від банку, не виходячи з дому, і вибрати комфортний для себе спосіб оформлення кредиту та отримання товару. На сьогодні спільні проекти з online-кредитування працюють вже більше ніж з 40 Інтернет-магазинами, серед яких Розетка, Мобиллак, Комфі, Фоксмарт і інші. Це перша в Україні подібна практика, на сьогодні на банківському ринку СНД кредитування Інтернет-магазинів на своєму майданчику пропонує тільки російський ТКС.

"Ми по-новому подивилися на Інтернет-кредитування. На перший погляд," Дельта Кредит "виглядає просто як web-сайт, але це не так. Портал - це лише вершина айсберга. Банк переглянув ряд процедур в банку, розробив систему опцій і сервісів для партнерів і їх співробітників в рамках співпраці з кредитування. Так, менеджер Інтернет-магазину зможе комфортно працювати в своєму кабінеті, а в разі необхідності - звернутися в службу підтримки. Також він з легкістю розмістить кредитний цінник біля свого товару, а зручна форма кредитн й заявки на сайті Інтернет-магазину допоможе залучити більше клієнтів, - зазначає Світлана Чирва, заступник голови ради директорів АТ "Дельта Банк".

З огляду на накопичений досвід роботи Дельта Банку в сфері споживчого кредитування, на сьогодні більше 4-х мільйонів його клієнтів зможуть скористатися кредитом і вибрати один з товарів, запропонованих компаніями-партнерами. Скорингова модель банку допомагає приймати позитивні рішення по більшості розглянутих заявок - рівень approval rate для своїх клієнтів становить 95% (для нових - до 85%).

"Інтеграція з" Дельта Кредит "в першу чергу надасть можливість збільшити обсяги продажів Інтернет-магазину, оскільки за рахунок отримання кредитних коштів клієнт зможе купити дорожчий товар або більше товарів, - коментує директор департаменту роздрібних продажів Дивізіону IT-дистрибуції компанії MTI (ТМ Protoria ) Ватах Михайло Олександрович. - Також завдяки цьому сервісу збільшиться середня сума покупки. Таким чином, в цілому більше клієнтів зможуть купити бажаний товар або послугу в Інтернет-магазині, не відкладаючи цю поку ПКУ на майбутнє ".

В рамках сервісу на вибір Інтернет-магазину пропонуються три зручні схеми співробітництва. Схема "Швидкий старт" підійде для невеликого бізнесу. Вона передбачає розміщення кредитного цінника на товар свого магазину з інформацією про розмір платежів, а також доставку товару після оформлення товару в банку. Додатково до простої схеми можна підключити можливість оформлення кредиту при доставці товару - це "Оптимальний варіант". Великим компаніям пропонується схема "Індивідуального підходу" - повна автоматизація процесів за рахунок інтеграції систем всіх учасників. Схема "Індивідуальний підхід" може доповнюватися опціями, які необхідні того чи іншого бізнесу. При цьому Інтернет-магазин може використовувати будь-яку CMS.

"Кредитування онлайн - це новий перспективний інструмент підвищення продажів. Частка продажів в кредит в e-commerce на сьогодні становить не більше 5%, в той час як в офлайні ця частка в сезон перевищує 50%. Цей ринок відкриває найширші можливості, і в даному випадку "зніме вершки" той, хто в числі перших інтегрується з даним сервісом ", - вважає Денис Довгополий, керуючий партнер BVU Group.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном (044) 428-61-95

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Дельта Банк запускає портал Дельта Кредит". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.