Міжкімнатні двері ПВХ Дера Майстер Модель-634 ДГ Сандал білий

Історія фабрики Дера бере початок з 1996 року Історія фабрики "Дера" бере початок з 1996 року. Майже 20 років - солідний вік для підприємства, і сьогодні з упевненістю може заявити, що пропонує своїм покупцям не просто якісну продукцію, вироблену з екологічно чистих, сертифікованих матеріалів за передовими технологіями, а й оптимальне поєднання ціни та якості.

Серія "Майстер" розроблена молодими фахівцями і виконана з натурального бруса, в економічному і в той же час практичний покритті декоративними плівками в найактуальніших декорах, з лаконічними фрагментами скла.

Серія Майстер розроблена молодими фахівцями і виконана з натурального бруса, в економічному і в той же час практичний покритті декоративними плівками в найактуальніших декорах, з лаконічними фрагментами скла

Виготовлення міжкімнатних дверей з використанням найбільш ефективних сучасних технологій і кращого закордонного обладнання, а також екологічно чистих матеріалів, які пройшли найсуворішу сертифікацію гарантує, що двері однаково добре підійдуть для дитячої кімнати, де важлива екологічна безпека, і ванною або кухні, де висуваються жорсткі вимоги стійкості до перепадів вологості і температурного режиму. Кожні двері фабрики "Дера" відповідає вимогам ГОСТ.

Перейти до докладного опису ...