►Деревянние двері. Двері з масиву купити Київ

 1. Міжкімнатні двері з масиву: буденна річ, про яку ви нічого не знаєте Чи знаєте ви, що дерев'яні двері,...
 2. Двері з дерева: від чого залежить якість?
 3. З яких матеріалів робляться дерев'яні двері в Україні?
 4. Міжкімнатні двері з масиву: в чому важливість фарбування?
 5. Купити дерев'яні двері в Одесі та Києві: нюанси вибір
 6. Двері з масиву або інші: порівняння
 7. Двері дерев'яні: ціна грає роль?
 8. Купити двері дерев'яні в Києві

Міжкімнатні двері з масиву: буденна річ, про яку ви нічого не знаєте

Чи знаєте ви, що дерев'яні двері, за стандартами США, - це продукт, який найкраще тільки на 20% складається з натурального дерева? Мало, правда? Однак не варто засмучуватися, тому що українські двері складаються з дерева на 70-100%, і це чудова новина.

Важливо міжкімнатні двері з масиву вміти вибирати, інакше ваша покупка може сильно розчарувати. Компанія Дверний Олімп поділиться своїм досвідом і знанням, щоб ви могли зробити вірний вибір.

Двері дерев'яні міжкімнатні всі однакові?

Двері дерев'яні міжкімнатні виробляються по 3-м технологіями:

Зрощування окремих брусків в єдине полотно (меблевий щит) - це надійна, сучасна технологія. Бруси склеюються так, щоб волокна деревини були направлені в різні боки. Це знімає внутрішнє напруження матеріалу, робить його більш міцним і довговічним.

Виготовлення фільонок моделей з цільної деревини. Всі деталі вирізаються з цільного дерева, а фільонки з МДФ, ДСП або фанери. У торці заготовок врізаються циліндричні шканти з рифленою поверхнею для кріплення елементів при складанні. Це класична технологія, яка за останні роки значно поліпшилася.

Важливо! У більшості дверей з масиву дерева фільонки виконані не з цільної деревини, незважаючи на те, що так думає більшість покупців. Важливо розуміти, що використання фанери, ДСП або МДФ не погіршують якість виробу. Так, ці матеріали дозволяють запобігти руйнуванню фільонки, так як вони краще (ніж цільне дерево) протистоять волозі або перепадів температури.

Цікаво! У фільонок конструкціях часто використовуються ламелі (шпон), якими покривається готовий виріб. Навіщо це потрібно? Деревина - це натуральний матеріал, вона «дихає», тобто скорочується і розширюється в залежності від температури і вологості.

Так, коли матеріал скорочується, в місцях стиків деталей з'являються просвіти з неокрашенной поверхнею, що погіршує зовнішній вигляд полотна. Щоб уникнути цього, використовуються ламелі, що покриває всю поверхню полотна.

Подетальная збірка: всі деталі збираються по-окремо, на зразок конструктора. Кожен елемент окремо забарвлюється, що дозволяє не використовувати ламелі, так як деталі пофарбовані рівномірно з усіх боків.

Меблевий щит

двері фільонок

двері фільонок

двері фільонок

двері фільонок

Двері з дерева: від чого залежить якість?

Якість двері з дерева залежить від 3-х чинників: якості матеріалів, технології складання і репутації фабрики-виробника.

 1. Якість матеріалів. Вся деревина повинна бути добре висушена до рівня 8-12% вологості (відповідно до Держстандарту 8824-31). Також заготовки повинні бути очищені від сучків, шорсткостей, смоляних кишень і інших дефектів.
 2. Технологія складання. Тільки сумлінне її виконання буде гарантувати, що конструкцію з часом не поведе, вони не почнуть розтріскуватися, гнити і покриватися цвіллю.
 3. Репутація фабрики-виробника. Саме надійність і репутація буде впливати на те, чи буде дотримана технологія виробництва і заготівлі матеріалів.

З яких матеріалів робляться дерев'яні двері в Україні?

Двері дерев'яні в Україні виробляються з різних порід деревини. Однак є сорти, які використовуються на фабриках Одеси і Києва частіше за інших.

Двері з масиву сосни. Сьогодні сосна - один з найбільш популярних матеріалів, використовуваних для виробництва. Причина цього - доступна вартість і простота обробки. Разом з тим, вона має відразу декількома серйозними недоліками: це м'яка порода, яка погано переносить перепади температури і вплив вологи. Останні 2 причини згодом призводять до втрати первинних властивостей і руйнування структури деревини. Яскравий приклад дверей з сосни - продукція фабрики «Екодверка».

Двері з масиву вільхи. Цей сорт дерева відмінно підходить для приміщень з високим рівнем вологості, так як спокійно переносить тривале її вплив. Завдяки цьому їх можна встановлювати в санвузол і кухню.

Двері з масиву дуба. Це кращий матеріал для виготовлення, і в той же час найдорожчий. Дуб міцний, довговічний, легко справляється з перепадами температури і високою вологістю, а також короткочасним механічним впливом, має непоганий рівень шумо- і теплоізоляції.

До іншим, менш популярним варіантам деревини, відносяться клен, бук, ясен і інші рідкісні породи. Всі вони мають свої плюси і мінуси, на які варто звертати увагу при виборі продукції з масиву. Наприклад, у бука однорідна структура малюнка, а у ясеня багатша.

текстура ясена

текстура бука

текстура бука

текстура дуба

текстура дуба

Міжкімнатні двері з масиву: в чому важливість фарбування?

Забарвлення здійснюється в заводських умовах на конвеєрі. Це забезпечує рівномірне нанесення. У зв'язку з цим на заводських дверях, зверху і знизу є по два отвори, за які кріпилося полотно на конвеєрі. За ним можна відрізнити, виконувалося чи виробництво на фабриці або на «гаражному» виробництві.

Важливо! Купуючи двері, не покриті лаком, наприклад, Еко-двері, пам'ятайте, що в домашніх умовах якісно пофарбувати і розкрити лаком полотно практично неможливо. На такі міжкімнатні двері з масиву виробники не дають гарантію!

Порада! Найбільш якісна фарбування у моделей з подетальной складанням. У них кожен елемент забарвлений рівномірно з усіх боків. Окремо варто сказати про такий декоративному елементі, як патина. Патина - це ефект штучного старіння деревини. Наноситься вона тільки вручну, тому ціна двері з масиву з патиною вище.

патина

Ручне нанесення патини

Ручне нанесення патини

Купити дерев'яні двері в Одесі та Києві: нюанси вибір

При виборі звертайте увагу на наступні критерії:

 1. Матеріал - від нього залежить не тільки ціна, але і характеристики.
 2. Покриття: при натисканні нігтем на лак, на ньому не повинно залишатися слідів. Якщо слід залишається, значить використано дешеве покриття, яке буде погано захищати деревину.
 3. Обробка поверхні: полотно з шорсткостями, зазорами і нерівностями краще не купувати. Навіть якщо ціна двері буде низькою - Не спокушайтеся на неї.
 4. Вологість деревини: нормальна вологість деревини повинні бути в межах 8-12%.

Більш детальну інформацію та консультацію при бажанні купити дерев'яні двері, ви можете отримати в магазинах Дверний Олімп.

Двері з масиву або інші: порівняння

Нерідко клієнти вирішують купити двері з масиву, не беручи до уваги особливості натуральної деревини і умов, в яких продукція буде використана. Хоча виходячи з цих умов, в більшій мірі підійшли б, наприклад, шпоновані полотна. Щоб ви уникли невірного вибору, ми наведемо кілька порівнянь.

Дерев'яні двері краще шпонованих?

По суті, технологія збірки у них ідентична, різниця тільки в матеріалах. Наприклад, в дерев'яних каркас зроблений з дубового бруса, а в шпонованих - з соснового. Краще або гірше ті чи інші двері - це питання тільки вартості виробу. Дешеві з масиву будуть набагато гірше якісних шпонованих, і навпаки.

Конструкції з масиву більш довговічні, ніж екошпон або ПВХ

Довговічність - це зносостійкість вироби, тобто мінімальна реакція на перепади температури, вологість і механічні дії. Цим якостям відповідають тільки двері з цінних порід дерева з високою ціною.

Більш доступні моделі легко подряпати і пошкодити. А ось покриття з ПВХ - складніше. Недорогі моделі з масиву не будуть більш довговічними, ніж з екошпон або ПВХ, а вартість їх набагато вище.

Двері з натуральної деревини виглядають благородно і багато.

Так, моделі за 15,000 грн і повинні так виглядати. А тепер подивіться на моделі за 3000 грн - різниця очевидна.

Висновок: якщо головний критерій - це багатий зовнішній вигляд, то можна вибрати шпоновані, які за ціною недорогих моделей з масиву виглядають як найдорожчі двері з цінних порід деревини.

Двері дерев'яні: ціна грає роль?

Двері з масиву, як і будь-які інші, можуть бути недорогими і дорогими. Перші навряд чи дадуть вам якісь переваги перед якісними шпонованим або ПВХ. Коштувати вони будуть однаково, але двері дерев'яні, ціна яких невисока, поступаються їм за всіма характеристиками.

Якщо ж ціна дерев'яних міжкімнатних дверей для вас не питання - сміливо вибирайте моделі з каталогу масиву і будьте впевнені, що вони прослужать не один десяток років.

Купити двері дерев'яні в Києві

Купити міжкімнатні дерев'яні двері в Києві ви можете в магазинах компанії Дверний Олімп, розташованих в Києві, Бучі, Броварах та Одесі. Консультанти дадуть відповідь на всі питання щодо вибору і звернуть увагу на нюанси, від яких буде залежати термін експлуатації дверей.

12.03.2019

Двері з дерева: від чого залежить якість?
З яких матеріалів робляться дерев'яні двері в Україні?
Міжкімнатні двері з масиву: в чому важливість фарбування?
Мало, правда?
Двері дерев'яні міжкімнатні всі однакові?
Навіщо це потрібно?
З яких матеріалів робляться дерев'яні двері в Україні?
Дерев'яні двері краще шпонованих?
Двері дерев'яні: ціна грає роль?