Nissan Xmotion 2018 Детройт - новий концепт японського кросовера

Схоже, вчора на Міжнародному автосалоні в Детройті японський автовиробник Nissan, продемонструвавши громадськості концептуально новий позашляховик Nissan Xmotion, спробував «промацати» настрою клієнтів щодо їх бачення майбутнього.

І хоча поки неясно, які висновки зроблять представники компанії, сам автомобіль на виставці викликав справжній фурор.

Перше, що кидається в очі - це незвичайний рубаний дизайн машини, ніби створений грубими штрихами скульптурної стеки. Різкі кути і ніякої м'якості ліній - здається, що кожну деталь автомобіля викроювали під лінійку, і не шкодували різати. Схоже, на думку японського виробника, ера згладжених кутів і плавних обрисів в дизайні автомобіля добігає кінця. На зміну їй йде математична точність, безкомпромісність і рівний абрис.

На це вказує кузов без центральної стійки, геометрично вивірені двері, що відкриваються назустріч один одному, і підкреслені масивними «надбрівними дугами» фари.

Читайте також:

За твердженням японських дизайнерів, такий зовнішній вигляд автомобіля був натхненний поєднанням традиційних японських гірських ландшафтів з бетонним урбанізмом великих мегаполісів.

Однак, якщо зовні, не дивлячись на незвичайний дизайн, Nissan Xmotion все також виглядає позашляховиком, в його салоні створюється відчуття попадання в космічний корабель.

Однак, якщо зовні, не дивлячись на незвичайний дизайн, Nissan Xmotion все також виглядає позашляховиком, в його салоні створюється відчуття попадання в космічний корабель

Сім цифрових сенсорних екранів демонструють досить агресивне бажання виробника повністю уникнути ручного управління. Центральна консоль тягнеться через весь салон, а управління автомобілем здійснюється за допомогою сенсорних екранів, голосових команд, жестів рук і рухів очей. Дзеркало заднього виду стало цифровим, а приладову дошку замінили трьома дисплеями, від краю до краю займають всю ширину передньої панелі. І разом з тим в трирядного салоні є багато дерева, призначення якого, ймовірно, знову-таки демонстрація злиття природи з технологіями.

Читайте також:

Перш, ніж почати підкорятися, автомобілю потрібно ідентифікувати свого господаря - запуск двигуна відбувається тільки після звірення відбитків пальців, а в ролі персонального помічника виступає віртуальний говорить японський короп коі.

Перш, ніж почати підкорятися, автомобілю потрібно ідентифікувати свого господаря - запуск двигуна відбувається тільки після звірення відбитків пальців, а в ролі персонального помічника виступає віртуальний говорить японський короп коі

З'являючись на екрані, наприклад, в режимі «автономного водіння», симпатична риба не тільки здійснює контроль за автомобілем, а й прораховує маршрут, спілкується з драйвером, розповідаючи про погоду і музиці, повідомляючи новини, дорожню обстановку і просто розмовляючи, як справжній товариш .

Про технічні характеристики концептуального кросовера поки майже нічого невідомо. Заявлено, що в разі серійного виробництва, автомобіль, найімовірніше, оснастять системою безпілотного водіння ProPILOT.

Читайте також:

Читайте також:

Цікаво, що свою новинку Nissan вирішив вперше продемонструвати не на CES-2018 у Лас-Вегасі, а на Детройском автосалоні, ніби натякаючи, що футуристичний концепт Xmotion - це плани на майбутнє. Однак, незабаром стало ясно, що подібної демонстрацією виробник вирішив просто «промацати грунт» і настрою клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.