Знижки на квитки РЖД в 2018 році для різних категорій громадян: школярів, пенсіонерів, студентів, дітей

 1. Знижки на квитки РЖД в 2018 році для різних категорій громадян: школярів, пенсіонерів, студентів, дітей...
 2. «Щовівторка»
 3. На певні місця
 4. На травневі свята
 5. Завчасно спланована поїздка
 6. «Сапсан»
 7. На певні місця і потяги
 8. учням шкіл
 9. студентам
 10. пенсіонерам
 11. Знижки на квитки РЖД в 2018 році для різних категорій громадян: школярів, пенсіонерів, студентів, дітей
 12. перелік акцій
 13. «Щовівторка»
 14. На певні місця
 15. На травневі свята
 16. Завчасно спланована поїздка
 17. «Сапсан»
 18. На певні місця і потяги
 19. учням шкіл
 20. студентам
 21. пенсіонерам
 22. Знижки на квитки РЖД в 2018 році для різних категорій громадян: школярів, пенсіонерів, студентів, дітей
 23. перелік акцій
 24. «Щовівторка»
 25. На певні місця
 26. На травневі свята
 27. Завчасно спланована поїздка
 28. «Сапсан»
 29. На певні місця і потяги
 30. учням шкіл
 31. студентам
 32. пенсіонерам

Знижки на квитки РЖД в 2018 році для різних категорій громадян: школярів, пенсіонерів, студентів, дітей

Квиток на поїзд, маршрут якого передбачає тривалу поїздку по Росії, можна купити за 1,5 - 2 місяці до відправлення Квиток на поїзд, маршрут якого передбачає тривалу поїздку по Росії, можна купити за 1,5 - 2 місяці до відправлення.

А якщо встигнути придбати його в перший день продажів, то можна ще й значно заощадити.

Існує ще багато умов і обставин, що надають можливість отримати суттєву знижку.

перелік акцій

Вартість користування послугами РЖД може варіювати в залежності від ряду причин - сезонності, святкових днів, канікул, затребуваності маршруту.

Одними з найулюбленіших є акції для іменинників. З 1 березня 2018 року жителі Москви і Санкт-Петербурга можуть не тільки самі отримати проїзд зі знижкою, а й подарувати пільговий тариф декільком своїм друзям на поїздку з однієї столиці в іншу. Причому, пропозиція поширюється на попередню дату, тиждень і наступний за нею.

«Щовівторка»

По вівторках у федеральній пасажирської компанії можна придбати пільговий ж / д квиток на певну дату По вівторках у федеральній пасажирської компанії можна придбати пільговий ж / д квиток на певну дату. Купівля можлива як на місці - в касі, так і електронно - на сайті.

Технологічна специфічність роботи системи призводить до поетапної продажу квитків, тому ціни потрібно відстежувати з 00 годин до 10-12 годин.

Спеціальну знижку неможливо використовувати спільно з іншими акціями. Як і у всіх промо-заходах, даний вид пільги не поширюється на колективні заявки і групове придбання ж / д квитків.

Пільгова ціна найчастіше поширюється виключно на проїзд, тобто без урахування білизни. У квитку буде вказана ціна, по якій він фактично купувався. Послуги в процесі поїздки оплачуються за повним тарифом. А якщо маршрут розпорядженні декілька спеціальними тарифами, то у пасажира є право вибрати найбільш привабливий для нього.

Головна умова - відстежувати тимчасові параметри з урахуванням часових поясів.

На певні місця

Пасажирські потяги, що виконують рейси міжрегіонального значення, часто пропонують знижки на верхні місця в плацкартах. Заощадити на вартості можна від 30 до 40%.

Такий підхід не є повсюдним - він охоплює певні рейси з прив'язкою до конкретних дат. Бонус формується і на підставі завантаженості складу.

На травневі свята

Протягом усього місяця діятиме вигідна ціна на найбільш популярні напрямки, зокрема - Москва - Петербург, Москва - Казань. Величина знижки визначається конкретною датою, якою вона буде на кожне число, можна подивитися на офіційному сайті компанії в розділі «Акції та пропозиції».

День Перемоги є найважливішим святом для кожного жителя РФ, особливо для тих, кого найстрашніше подія в історії людства торкнулося особисто. Напередодні цього великого дня багато що залишилися в живих учасники того доленосної події прагнуть побачитися з бойовими братами, відвідати місця колишньої слави і бути присутнім на головному параді країни. Протягом передсвяткових і святкових днів РЖД, в силу своїх можливостей, намагається привітати ветеранів.

В цей же час запускалися додаткові поїзди по найбільш популярних напрямках. Наприклад, повідомлення Москва - Санкт-Петербург розширилося за рахунок «Сапсанів».

У минулому році на травневі свята також діяли 2 види знижок - 15% і 30% на фірмовий потяг «Ластівка», який випливає з Пітера до Петрозаводська і назад.

Ветерани та інваліди ВВВ в 2018 році з 03 по 12 травня можуть безкоштовно відвідати будь-який куточок рідної країни. Ветерани та інваліди ВВВ в 2018 році з 03 по 12 травня можуть безкоштовно відвідати будь-який куточок рідної країни

Травневі свята вносять істотні корективи в розклад залізничних вокзалів. Тривалі вихідні «підштовхують» багатьох до поїздок до родичів і прогулянкам по новим містам. Отже, квитки розходяться з великою швидкістю і завчасно.

Основні правила, які обов'язково необхідно застосовувати при покупці ж / д квитків:

 1. Квиток, куплений заздалегідь, веде до значної економії. Для багатьох прямих поїздів діє динамічне ціноутворення, тобто зростання ціни відбувається в залежності від того, скільки квитків було продано раніше. Значить, останні можуть обійтися в 1,5-3 рази дорожче, ніж перші.
 2. Заздалегідь прийняте рішення дозволяє вибрати більш зручне місце.
 3. Якщо попереднє правило не вдалося застосувати, то потрібно переглянути наявність вільних місць за 1-2 дня до відправлення.
 4. Поїздка з пересадками теж дозволяє істотно заощадити.

Завчасно спланована поїздка

Тарифний план «Плануй заздалегідь» - ще одна вигідна пропозиція від РЖД.

Періоди з середини квітня по кінець травня і з початку вересня по кінець листопада припускають надання квитків на тривалі поїздки з суттєвою знижкою - 40% (якщо квиток був куплений за 41-45 днів) і 20% (якщо до відправлення залишилося 31-40 діб) .

РЖД може також використовувати і надбавки - 5%, якщо до поїздки залишилося півмісяця або 10%, якщо не більше 10 днів.

«Сапсан»

Кожен іменинник може отримати 50% знижку на поїзд «Сапсан» Кожен іменинник може отримати 50% знижку на поїзд «Сапсан». У винуватця торжества також є можливість забезпечити 3-х друзів пільговими квитками до Москви або Санкт-Петербурга. Обов'язковою умовою є одночасність. Пропозиція діє не тільки в день торжества, але і за 1 тиждень до і після. Знижка поширюється на економ і бізнес-клас.

Регулярним пасажирам просто необхідна карта «Дві столиці», яка також надає істотну знижку - 50%. Привілей поширюється на квиток самого власника і 3-х його родичів або друзів, правда скористатися нею можна в певні години і дні. Ціна карти дорівнює 3000 руб., А термін дії складає 6 місяців. Оформленням карти займаються: РЖД, ФПК і агенти.

Пересування за допомогою поїзда частіше, ніж 1 раз в півроку, дозволяє зареєструватися на сайті і оформити бонусну карту РЖД. Сенс схожий з авіаційними компаніями - придбання квитка, нарахування балів, витрачання бонусів на нові поїздки. Істотним мінусом є обмеженість категорій квитків, на які поширюється карта - купе і СВ. Та й скористатися нею може тільки та людина, яка її оформив.

На певні місця і потяги

Потяги федеральної пасажирської компанії, що курсують усередині держави, пропонують знижки від 20% до 40% на верхні місця, розташовані в плацкартному вагоні. Чи не поширюється на дитячий тариф , Організовані пасажирські групи і ряд швидких фірмових поїздів Москва-Назрань і Москва-Нальчик.

Відповідно зі спеціальним тарифом «Подорожуйте в канікули» дитині від 10 до 17 років надається 50% знижка в купейні вагони поїздів ФПК, що рухаються усередині країни. Термін дії акції - з 23 березня по 2 квітня. Можуть скористатися діти, організовані дитячі групи. Чи не поширюється на пільговиків і оформляють проїзні документи за військовим і транспортному вимогу. Даний бонус можна підсумувати з іншого знижкою або спеціальним тарифом.

Оформити квиток можна тільки при наявності документа, що посвідчує особу, а при посадці контролюється вік пасажира.

учням шкіл

Що стосується школярів, то для них у компанії «Російські залізниці» так само є цікаві акційні пропозиції. Вони поширяться на період літніх канікул і дають право на оплату вартості квитка в половинному розмірі від його повної ціни. Ця пільга відноситься до подорожі в загальних і плацкартних вагонах і в електропоїздах 2 і 3 класу. Єдина умова, коли доведеться сплатити повністю - високошвидкісні склади.

Щоб скористатися можливістю участі в акції, слід при оформленні квитка вибрати тарифний план «Повний», після чого вказати вік школяра, і автоматично буде виведена знижка в розмірі 50%.

Що стосується купейних вагонів, на них так само поширюється часткова компенсація проїзду дітям 10 -17 років в період з 25 травня по 1 червня 2018 року, а так само з 25 серпня по 1 вересня відповідно.

З початку 2018 року і до 15 червня кожен школяр, що досяг 10 років, в обов'язковому порядку забезпечується пільговим проїздом.

Для цього необхідне дотримання наступних умов: дитина від 10 до 14 років повинен мати у своєму розпорядженні довідкою зі школи, а після 14 років - ще й папером, що підтверджує право на цю пільгу.

На державному рівні введено обмеження в літній період часу, так як багато випускників намагаються ввести в оману працівників РЖД і представляються школярами - учнями старших класів. На державному рівні введено обмеження в літній період часу, так як багато випускників намагаються ввести в оману працівників РЖД і представляються школярами - учнями старших класів

студентам

Що стосується студентів Росії, то перелік транспортних акцій для них не настільки різноманітний - це пояснюється складністю економічної ситуації в країні і обмеженістю фінансування залізничних перевезень на федеральному рівні.

У 2018 році знижку можна отримати тільки при покупці квитка на приміський поїзд або пасажирський далекого прямування. Як правило, це вирішується регіонально, де маршрути руху вибираються на місцях в залежності від завантаженості складу.

Відправними факторами можуть стати не дуже зручне, наприклад, нічний час відправлення або прибуття в пункт призначення.

Є й позитивний момент. Користування електричкою з 50% знижкою ніхто не відміняв - ці умови актуальні і в 2018 році. Термін дії абонемента - 12 місяців при наявності студентського квитка.

пенсіонерам

Окремі області РФ надають людям  пенсійного віку  безкоштовний проїзд в приміських електричках Окремі області РФ надають людям пенсійного віку безкоштовний проїзд в приміських електричках. Буває, що пільгове пересування обмежене у часі: кінець квітня - кінець жовтня.

Пільговий квиток можна купити тільки при наявності пенсійного посвідчення.

Кавалер ордена Слави, герой РФ або Радянського Союзу має право проїхати в поїзді і навіть у вагоні будь-якої категорії 2 рази в рік на безоплатній основі. Ці ж громадяни можуть безкоштовно дістатися до місця розташування санаторію і назад 1 раз на рік.

Москва забезпечує безкоштовним проїздом ветеранів праці , трудівників тилу і громадян, які стали жертвами репресій .

Та категорія пенсіонерів, яка слід ж / д транспортом до місця оздоровлення, може в поточному році скористатися послугою безкоштовно, якщо людина є:

 • інвалідом ВВВ;
 • учасником бойових дій і має статус ветерана;
 • військовослужбовці, які проходили в роки війни навчання у вищих військових навчальних закладах країни;
 • особи, які мають державні нагороди за бойові дії;
 • «Блокадників»;
 • в'язні концтаборів;
 • пенсіонери, які є інвалідами 1 групи;
 • постраждалі від радіаційного впливу від аварії в Чорнобилі.

Оформити безкоштовний квиток можна за фактом пред'явлення документа, що доводить право людини на даний вид пільги та спеціального талона. Його видають в соціально-страхових службах.

Крім того, РЖД надає пенсіонерам та громадянам, до них прирівняним, право на часткову компенсацію вартості проїзду в поїздах далекого прямування на наступних підставах двічі протягом 2018 року:

 • кавалерам всіх ступенів слави;
 • Герої Радянського союзу та соціалістичної праці;
 • володарі ордена Трудової Слави;
 • члени Ради федерації і пенсіонери - депутати Держдуми.

Про надання пільг на проїзд в поїздах РЖД для школярів і студентів розказано в наступному відеосюжеті:

Знижки на квитки РЖД в 2018 році для різних категорій громадян: школярів, пенсіонерів, студентів, дітей

Квиток на поїзд, маршрут якого передбачає тривалу поїздку по Росії, можна купити за 1,5 - 2 місяці до відправлення Квиток на поїзд, маршрут якого передбачає тривалу поїздку по Росії, можна купити за 1,5 - 2 місяці до відправлення.

А якщо встигнути придбати його в перший день продажів, то можна ще й значно заощадити.

Існує ще багато умов і обставин, що надають можливість отримати суттєву знижку.

перелік акцій

Вартість користування послугами РЖД може варіювати в залежності від ряду причин - сезонності, святкових днів, канікул, затребуваності маршруту.

Одними з найулюбленіших є акції для іменинників. З 1 березня 2018 року жителі Москви і Санкт-Петербурга можуть не тільки самі отримати проїзд зі знижкою, а й подарувати пільговий тариф декільком своїм друзям на поїздку з однієї столиці в іншу. Причому, пропозиція поширюється на попередню дату, тиждень і наступний за нею.

«Щовівторка»

По вівторках у федеральній пасажирської компанії можна придбати пільговий ж / д квиток на певну дату По вівторках у федеральній пасажирської компанії можна придбати пільговий ж / д квиток на певну дату. Купівля можлива як на місці - в касі, так і електронно - на сайті.

Технологічна специфічність роботи системи призводить до поетапної продажу квитків, тому ціни потрібно відстежувати з 00 годин до 10-12 годин.

Спеціальну знижку неможливо використовувати спільно з іншими акціями. Як і у всіх промо-заходах, даний вид пільги не поширюється на колективні заявки і групове придбання ж / д квитків.

Пільгова ціна найчастіше поширюється виключно на проїзд, тобто без урахування білизни. У квитку буде вказана ціна, по якій він фактично купувався. Послуги в процесі поїздки оплачуються за повним тарифом. А якщо маршрут розпорядженні декілька спеціальними тарифами, то у пасажира є право вибрати найбільш привабливий для нього.

Головна умова - відстежувати тимчасові параметри з урахуванням часових поясів.

На певні місця

Пасажирські потяги, що виконують рейси міжрегіонального значення, часто пропонують знижки на верхні місця в плацкартах. Заощадити на вартості можна від 30 до 40%.

Такий підхід не є повсюдним - він охоплює певні рейси з прив'язкою до конкретних дат. Бонус формується і на підставі завантаженості складу.

На травневі свята

Протягом усього місяця діятиме вигідна ціна на найбільш популярні напрямки, зокрема - Москва - Петербург, Москва - Казань. Величина знижки визначається конкретною датою, якою вона буде на кожне число, можна подивитися на офіційному сайті компанії в розділі «Акції та пропозиції».

День Перемоги є найважливішим святом для кожного жителя РФ, особливо для тих, кого найстрашніше подія в історії людства торкнулося особисто. Напередодні цього великого дня багато що залишилися в живих учасники того доленосної події прагнуть побачитися з бойовими братами, відвідати місця колишньої слави і бути присутнім на головному параді країни. Протягом передсвяткових і святкових днів РЖД, в силу своїх можливостей, намагається привітати ветеранів.

В цей же час запускалися додаткові поїзди по найбільш популярних напрямках. Наприклад, повідомлення Москва - Санкт-Петербург розширилося за рахунок «Сапсанів».

У минулому році на травневі свята також діяли 2 види знижок - 15% і 30% на фірмовий потяг «Ластівка», який випливає з Пітера до Петрозаводська і назад.

Ветерани та інваліди ВВВ в 2018 році з 03 по 12 травня можуть безкоштовно відвідати будь-який куточок рідної країни. Ветерани та інваліди ВВВ в 2018 році з 03 по 12 травня можуть безкоштовно відвідати будь-який куточок рідної країни

Травневі свята вносять істотні корективи в розклад залізничних вокзалів. Тривалі вихідні «підштовхують» багатьох до поїздок до родичів і прогулянкам по новим містам. Отже, квитки розходяться з великою швидкістю і завчасно.

Основні правила, які обов'язково необхідно застосовувати при покупці ж / д квитків:

 1. Квиток, куплений заздалегідь, веде до значної економії. Для багатьох прямих поїздів діє динамічне ціноутворення, тобто зростання ціни відбувається в залежності від того, скільки квитків було продано раніше. Значить, останні можуть обійтися в 1,5-3 рази дорожче, ніж перші.
 2. Заздалегідь прийняте рішення дозволяє вибрати більш зручне місце.
 3. Якщо попереднє правило не вдалося застосувати, то потрібно переглянути наявність вільних місць за 1-2 дня до відправлення.
 4. Поїздка з пересадками теж дозволяє істотно заощадити.

Завчасно спланована поїздка

Тарифний план «Плануй заздалегідь» - ще одна вигідна пропозиція від РЖД.

Періоди з середини квітня по кінець травня і з початку вересня по кінець листопада припускають надання квитків на тривалі поїздки з суттєвою знижкою - 40% (якщо квиток був куплений за 41-45 днів) і 20% (якщо до відправлення залишилося 31-40 діб) .

РЖД може також використовувати і надбавки - 5%, якщо до поїздки залишилося півмісяця або 10%, якщо не більше 10 днів.

«Сапсан»

Кожен іменинник може отримати 50% знижку на поїзд «Сапсан» Кожен іменинник може отримати 50% знижку на поїзд «Сапсан». У винуватця торжества також є можливість забезпечити 3-х друзів пільговими квитками до Москви або Санкт-Петербурга. Обов'язковою умовою є одночасність. Пропозиція діє не тільки в день торжества, але і за 1 тиждень до і після. Знижка поширюється на економ і бізнес-клас.

Регулярним пасажирам просто необхідна карта «Дві столиці», яка також надає істотну знижку - 50%. Привілей поширюється на квиток самого власника і 3-х його родичів або друзів, правда скористатися нею можна в певні години і дні. Ціна карти дорівнює 3000 руб., А термін дії складає 6 місяців. Оформленням карти займаються: РЖД, ФПК і агенти.

Пересування за допомогою поїзда частіше, ніж 1 раз в півроку, дозволяє зареєструватися на сайті і оформити бонусну карту РЖД. Сенс схожий з авіаційними компаніями - придбання квитка, нарахування балів, витрачання бонусів на нові поїздки. Істотним мінусом є обмеженість категорій квитків, на які поширюється карта - купе і СВ. Та й скористатися нею може тільки та людина, яка її оформив.

На певні місця і потяги

Потяги федеральної пасажирської компанії, що курсують усередині держави, пропонують знижки від 20% до 40% на верхні місця, розташовані в плацкартному вагоні. Чи не поширюється на дитячий тариф , Організовані пасажирські групи і ряд швидких фірмових поїздів Москва-Назрань і Москва-Нальчик.

Відповідно зі спеціальним тарифом «Подорожуйте в канікули» дитині від 10 до 17 років надається 50% знижка в купейні вагони поїздів ФПК, що рухаються усередині країни. Термін дії акції - з 23 березня по 2 квітня. Можуть скористатися діти, організовані дитячі групи. Чи не поширюється на пільговиків і оформляють проїзні документи за військовим і транспортному вимогу. Даний бонус можна підсумувати з іншого знижкою або спеціальним тарифом.

Оформити квиток можна тільки при наявності документа, що посвідчує особу, а при посадці контролюється вік пасажира.

учням шкіл

Що стосується школярів, то для них у компанії «Російські залізниці» так само є цікаві акційні пропозиції. Вони поширяться на період літніх канікул і дають право на оплату вартості квитка в половинному розмірі від його повної ціни. Ця пільга відноситься до подорожі в загальних і плацкартних вагонах і в електропоїздах 2 і 3 класу. Єдина умова, коли доведеться сплатити повністю - високошвидкісні склади.

Щоб скористатися можливістю участі в акції, слід при оформленні квитка вибрати тарифний план «Повний», після чого вказати вік школяра, і автоматично буде виведена знижка в розмірі 50%.

Що стосується купейних вагонів, на них так само поширюється часткова компенсація проїзду дітям 10 -17 років в період з 25 травня по 1 червня 2018 року, а так само з 25 серпня по 1 вересня відповідно.

З початку 2018 року і до 15 червня кожен школяр, що досяг 10 років, в обов'язковому порядку забезпечується пільговим проїздом.

Для цього необхідне дотримання наступних умов: дитина від 10 до 14 років повинен мати у своєму розпорядженні довідкою зі школи, а після 14 років - ще й папером, що підтверджує право на цю пільгу.

На державному рівні введено обмеження в літній період часу, так як багато випускників намагаються ввести в оману працівників РЖД і представляються школярами - учнями старших класів. На державному рівні введено обмеження в літній період часу, так як багато випускників намагаються ввести в оману працівників РЖД і представляються школярами - учнями старших класів

студентам

Що стосується студентів Росії, то перелік транспортних акцій для них не настільки різноманітний - це пояснюється складністю економічної ситуації в країні і обмеженістю фінансування залізничних перевезень на федеральному рівні.

У 2018 році знижку можна отримати тільки при покупці квитка на приміський поїзд або пасажирський далекого прямування. Як правило, це вирішується регіонально, де маршрути руху вибираються на місцях в залежності від завантаженості складу.

Відправними факторами можуть стати не дуже зручне, наприклад, нічний час відправлення або прибуття в пункт призначення.

Є й позитивний момент. Користування електричкою з 50% знижкою ніхто не відміняв - ці умови актуальні і в 2018 році. Термін дії абонемента - 12 місяців при наявності студентського квитка.

пенсіонерам

Окремі області РФ надають людям  пенсійного віку  безкоштовний проїзд в приміських електричках Окремі області РФ надають людям пенсійного віку безкоштовний проїзд в приміських електричках. Буває, що пільгове пересування обмежене у часі: кінець квітня - кінець жовтня.

Пільговий квиток можна купити тільки при наявності пенсійного посвідчення.

Кавалер ордена Слави, герой РФ або Радянського Союзу має право проїхати в поїзді і навіть у вагоні будь-якої категорії 2 рази в рік на безоплатній основі. Ці ж громадяни можуть безкоштовно дістатися до місця розташування санаторію і назад 1 раз на рік.

Москва забезпечує безкоштовним проїздом ветеранів праці , трудівників тилу і громадян, які стали жертвами репресій .

Та категорія пенсіонерів, яка слід ж / д транспортом до місця оздоровлення, може в поточному році скористатися послугою безкоштовно, якщо людина є:

 • інвалідом ВВВ;
 • учасником бойових дій і має статус ветерана;
 • військовослужбовці, які проходили в роки війни навчання у вищих військових навчальних закладах країни;
 • особи, які мають державні нагороди за бойові дії;
 • «Блокадників»;
 • в'язні концтаборів;
 • пенсіонери, які є інвалідами 1 групи;
 • постраждалі від радіаційного впливу від аварії в Чорнобилі.

Оформити безкоштовний квиток можна за фактом пред'явлення документа, що доводить право людини на даний вид пільги та спеціального талона. Його видають в соціально-страхових службах.

Крім того, РЖД надає пенсіонерам та громадянам, до них прирівняним, право на часткову компенсацію вартості проїзду в поїздах далекого прямування на наступних підставах двічі протягом 2018 року:

 • кавалерам всіх ступенів слави;
 • Герої Радянського союзу та соціалістичної праці;
 • володарі ордена Трудової Слави;
 • члени Ради федерації і пенсіонери - депутати Держдуми.

Про надання пільг на проїзд в поїздах РЖД для школярів і студентів розказано в наступному відеосюжеті:

Знижки на квитки РЖД в 2018 році для різних категорій громадян: школярів, пенсіонерів, студентів, дітей

Квиток на поїзд, маршрут якого передбачає тривалу поїздку по Росії, можна купити за 1,5 - 2 місяці до відправлення Квиток на поїзд, маршрут якого передбачає тривалу поїздку по Росії, можна купити за 1,5 - 2 місяці до відправлення.

А якщо встигнути придбати його в перший день продажів, то можна ще й значно заощадити.

Існує ще багато умов і обставин, що надають можливість отримати суттєву знижку.

перелік акцій

Вартість користування послугами РЖД може варіювати в залежності від ряду причин - сезонності, святкових днів, канікул, затребуваності маршруту.

Одними з найулюбленіших є акції для іменинників. З 1 березня 2018 року жителі Москви і Санкт-Петербурга можуть не тільки самі отримати проїзд зі знижкою, а й подарувати пільговий тариф декільком своїм друзям на поїздку з однієї столиці в іншу. Причому, пропозиція поширюється на попередню дату, тиждень і наступний за нею.

«Щовівторка»

По вівторках у федеральній пасажирської компанії можна придбати пільговий ж / д квиток на певну дату По вівторках у федеральній пасажирської компанії можна придбати пільговий ж / д квиток на певну дату. Купівля можлива як на місці - в касі, так і електронно - на сайті.

Технологічна специфічність роботи системи призводить до поетапної продажу квитків, тому ціни потрібно відстежувати з 00 годин до 10-12 годин.

Спеціальну знижку неможливо використовувати спільно з іншими акціями. Як і у всіх промо-заходах, даний вид пільги не поширюється на колективні заявки і групове придбання ж / д квитків.

Пільгова ціна найчастіше поширюється виключно на проїзд, тобто без урахування білизни. У квитку буде вказана ціна, по якій він фактично купувався. Послуги в процесі поїздки оплачуються за повним тарифом. А якщо маршрут розпорядженні декілька спеціальними тарифами, то у пасажира є право вибрати найбільш привабливий для нього.

Головна умова - відстежувати тимчасові параметри з урахуванням часових поясів.

На певні місця

Пасажирські потяги, що виконують рейси міжрегіонального значення, часто пропонують знижки на верхні місця в плацкартах. Заощадити на вартості можна від 30 до 40%.

Такий підхід не є повсюдним - він охоплює певні рейси з прив'язкою до конкретних дат. Бонус формується і на підставі завантаженості складу.

На травневі свята

Протягом усього місяця діятиме вигідна ціна на найбільш популярні напрямки, зокрема - Москва - Петербург, Москва - Казань. Величина знижки визначається конкретною датою, якою вона буде на кожне число, можна подивитися на офіційному сайті компанії в розділі «Акції та пропозиції».

День Перемоги є найважливішим святом для кожного жителя РФ, особливо для тих, кого найстрашніше подія в історії людства торкнулося особисто. Напередодні цього великого дня багато що залишилися в живих учасники того доленосної події прагнуть побачитися з бойовими братами, відвідати місця колишньої слави і бути присутнім на головному параді країни. Протягом передсвяткових і святкових днів РЖД, в силу своїх можливостей, намагається привітати ветеранів.

В цей же час запускалися додаткові поїзди по найбільш популярних напрямках. Наприклад, повідомлення Москва - Санкт-Петербург розширилося за рахунок «Сапсанів».

У минулому році на травневі свята також діяли 2 види знижок - 15% і 30% на фірмовий потяг «Ластівка», який випливає з Пітера до Петрозаводська і назад.

Ветерани та інваліди ВВВ в 2018 році з 03 по 12 травня можуть безкоштовно відвідати будь-який куточок рідної країни. Ветерани та інваліди ВВВ в 2018 році з 03 по 12 травня можуть безкоштовно відвідати будь-який куточок рідної країни

Травневі свята вносять істотні корективи в розклад залізничних вокзалів. Тривалі вихідні «підштовхують» багатьох до поїздок до родичів і прогулянкам по новим містам. Отже, квитки розходяться з великою швидкістю і завчасно.

Основні правила, які обов'язково необхідно застосовувати при покупці ж / д квитків:

 1. Квиток, куплений заздалегідь, веде до значної економії. Для багатьох прямих поїздів діє динамічне ціноутворення, тобто зростання ціни відбувається в залежності від того, скільки квитків було продано раніше. Значить, останні можуть обійтися в 1,5-3 рази дорожче, ніж перші.
 2. Заздалегідь прийняте рішення дозволяє вибрати більш зручне місце.
 3. Якщо попереднє правило не вдалося застосувати, то потрібно переглянути наявність вільних місць за 1-2 дня до відправлення.
 4. Поїздка з пересадками теж дозволяє істотно заощадити.

Завчасно спланована поїздка

Тарифний план «Плануй заздалегідь» - ще одна вигідна пропозиція від РЖД.

Періоди з середини квітня по кінець травня і з початку вересня по кінець листопада припускають надання квитків на тривалі поїздки з суттєвою знижкою - 40% (якщо квиток був куплений за 41-45 днів) і 20% (якщо до відправлення залишилося 31-40 діб) .

РЖД може також використовувати і надбавки - 5%, якщо до поїздки залишилося півмісяця або 10%, якщо не більше 10 днів.

«Сапсан»

Кожен іменинник може отримати 50% знижку на поїзд «Сапсан» Кожен іменинник може отримати 50% знижку на поїзд «Сапсан». У винуватця торжества також є можливість забезпечити 3-х друзів пільговими квитками до Москви або Санкт-Петербурга. Обов'язковою умовою є одночасність. Пропозиція діє не тільки в день торжества, але і за 1 тиждень до і після. Знижка поширюється на економ і бізнес-клас.

Регулярним пасажирам просто необхідна карта «Дві столиці», яка також надає істотну знижку - 50%. Привілей поширюється на квиток самого власника і 3-х його родичів або друзів, правда скористатися нею можна в певні години і дні. Ціна карти дорівнює 3000 руб., А термін дії складає 6 місяців. Оформленням карти займаються: РЖД, ФПК і агенти.

Пересування за допомогою поїзда частіше, ніж 1 раз в півроку, дозволяє зареєструватися на сайті і оформити бонусну карту РЖД. Сенс схожий з авіаційними компаніями - придбання квитка, нарахування балів, витрачання бонусів на нові поїздки. Істотним мінусом є обмеженість категорій квитків, на які поширюється карта - купе і СВ. Та й скористатися нею може тільки та людина, яка її оформив.

На певні місця і потяги

Потяги федеральної пасажирської компанії, що курсують усередині держави, пропонують знижки від 20% до 40% на верхні місця, розташовані в плацкартному вагоні. Чи не поширюється на дитячий тариф , Організовані пасажирські групи і ряд швидких фірмових поїздів Москва-Назрань і Москва-Нальчик.

Відповідно зі спеціальним тарифом «Подорожуйте в канікули» дитині від 10 до 17 років надається 50% знижка в купейні вагони поїздів ФПК, що рухаються усередині країни. Термін дії акції - з 23 березня по 2 квітня. Можуть скористатися діти, організовані дитячі групи. Чи не поширюється на пільговиків і оформляють проїзні документи за військовим і транспортному вимогу. Даний бонус можна підсумувати з іншого знижкою або спеціальним тарифом.

Оформити квиток можна тільки при наявності документа, що посвідчує особу, а при посадці контролюється вік пасажира.

учням шкіл

Що стосується школярів, то для них у компанії «Російські залізниці» так само є цікаві акційні пропозиції. Вони поширяться на період літніх канікул і дають право на оплату вартості квитка в половинному розмірі від його повної ціни. Ця пільга відноситься до подорожі в загальних і плацкартних вагонах і в електропоїздах 2 і 3 класу. Єдина умова, коли доведеться сплатити повністю - високошвидкісні склади.

Щоб скористатися можливістю участі в акції, слід при оформленні квитка вибрати тарифний план «Повний», після чого вказати вік школяра, і автоматично буде виведена знижка в розмірі 50%.

Що стосується купейних вагонів, на них так само поширюється часткова компенсація проїзду дітям 10 -17 років в період з 25 травня по 1 червня 2018 року, а так само з 25 серпня по 1 вересня відповідно.

З початку 2018 року і до 15 червня кожен школяр, що досяг 10 років, в обов'язковому порядку забезпечується пільговим проїздом.

Для цього необхідне дотримання наступних умов: дитина від 10 до 14 років повинен мати у своєму розпорядженні довідкою зі школи, а після 14 років - ще й папером, що підтверджує право на цю пільгу.

На державному рівні введено обмеження в літній період часу, так як багато випускників намагаються ввести в оману працівників РЖД і представляються школярами - учнями старших класів. На державному рівні введено обмеження в літній період часу, так як багато випускників намагаються ввести в оману працівників РЖД і представляються школярами - учнями старших класів

студентам

Що стосується студентів Росії, то перелік транспортних акцій для них не настільки різноманітний - це пояснюється складністю економічної ситуації в країні і обмеженістю фінансування залізничних перевезень на федеральному рівні.

У 2018 році знижку можна отримати тільки при покупці квитка на приміський поїзд або пасажирський далекого прямування. Як правило, це вирішується регіонально, де маршрути руху вибираються на місцях в залежності від завантаженості складу.

Відправними факторами можуть стати не дуже зручне, наприклад, нічний час відправлення або прибуття в пункт призначення.

Є й позитивний момент. Користування електричкою з 50% знижкою ніхто не відміняв - ці умови актуальні і в 2018 році. Термін дії абонемента - 12 місяців при наявності студентського квитка.

пенсіонерам

Окремі області РФ надають людям  пенсійного віку  безкоштовний проїзд в приміських електричках Окремі області РФ надають людям пенсійного віку безкоштовний проїзд в приміських електричках. Буває, що пільгове пересування обмежене у часі: кінець квітня - кінець жовтня.

Пільговий квиток можна купити тільки при наявності пенсійного посвідчення.

Кавалер ордена Слави, герой РФ або Радянського Союзу має право проїхати в поїзді і навіть у вагоні будь-якої категорії 2 рази в рік на безоплатній основі. Ці ж громадяни можуть безкоштовно дістатися до місця розташування санаторію і назад 1 раз на рік.

Москва забезпечує безкоштовним проїздом ветеранів праці , трудівників тилу і громадян, які стали жертвами репресій .

Та категорія пенсіонерів, яка слід ж / д транспортом до місця оздоровлення, може в поточному році скористатися послугою безкоштовно, якщо людина є:

 • інвалідом ВВВ;
 • учасником бойових дій і має статус ветерана;
 • військовослужбовці, які проходили в роки війни навчання у вищих військових навчальних закладах країни;
 • особи, які мають державні нагороди за бойові дії;
 • «Блокадників»;
 • в'язні концтаборів;
 • пенсіонери, які є інвалідами 1 групи;
 • постраждалі від радіаційного впливу від аварії в Чорнобилі.

Оформити безкоштовний квиток можна за фактом пред'явлення документа, що доводить право людини на даний вид пільги та спеціального талона. Його видають в соціально-страхових службах.

Крім того, РЖД надає пенсіонерам та громадянам, до них прирівняним, право на часткову компенсацію вартості проїзду в поїздах далекого прямування на наступних підставах двічі протягом 2018 року:

 • кавалерам всіх ступенів слави;
 • Герої Радянського союзу та соціалістичної праці;
 • володарі ордена Трудової Слави;
 • члени Ради федерації і пенсіонери - депутати Держдуми.

Про надання пільг на проїзд в поїздах РЖД для школярів і студентів розказано в наступному відеосюжеті: