Захист Кокоріна попросила Мосміськсуд скасувати арешт футболіста

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: Агентство Москва / Зиков Кирило   Адвокат нападаючого Зеніту Олександра Кокоріна Олег Попов подав касаційну скаргу в Мосміськсуд на арешт свого підзахисного, повідомляє телеканал Москва 24

Фото: Агентство "Москва" / Зиков Кирило

Адвокат нападаючого "Зеніту" Олександра Кокоріна Олег Попов подав касаційну скаргу в Мосміськсуд на арешт свого підзахисного, повідомляє телеканал Москва 24.

Захист просить призначити футболісту більш м'який запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі. Дата судового засідання поки не призначена.

Раніше адвокат Кокоріна Тетяна Стукалова розповіла , Що спортсмен відчуває себе в СІЗО нормально, незважаючи на обмеження у відвідуванні спортзалу .

На початку жовтня в Москві Кокорін разом з півзахисником "Краснодара" Павлом Мамаєвому влаштували дві бійки . Спочатку футболісти та їхні друзі побили водія провідної федерального каналу, а потім зав'язали бійку з головою департаменту Мінпромторгу Денисом Паком.

Інциденти потрапили на відео, постраждалі написали заяви в поліцію. Разом з футболістами затримали молодшого брата Кокоріна Кирила і футболіста аматорської ліги Підмосков'я Олександра Протасовіцкого.

Кокорін і Мамаєва звинувачують в хуліганстві і нанесенні побоїв. 19 жовтня Мосміськсуд визнав законним рішення нижчої інстанції про арешт футболістів до 8 грудня.

На початку листопада дружина Мамаєва Алана відновила свій аккаунт в мережі Instagram після атаки хакерів. Зараз він відкритий тільки для передплатників.

дружина футболіста стала жертвою шантажиста , Який вимагав грошей, погрожуючи оприлюднити в Мережі інтимні фотографії Мамаєва. В кінці жовтня ці фото і відео були опубліковані, а Мамаєва закрила всі акаунти в соцмережах.

Захист Кокоріна попросила Мосміськсуд скасувати арешт футболіста

Поділитися в соціальних мережах: