Як відкрити багажник ВАЗ-2107 без ключа: відеоінструкція

Нерідко трапляється так, що автовласники ВАЗ-2107 та інших моделей машин по своїй неуважності чи через недбальство своїх близьких залишають ключі в багажнику Нерідко трапляється так, що автовласники ВАЗ-2107 та інших моделей машин по своїй неуважності чи через недбальство своїх близьких залишають ключі в багажнику. Що ж робити в такій ситуації і як самостійно можна відкрити без ключа багажник ВАЗ-2107? Саме це питання задає собі кожен водій, якщо така неприємність трапляється з ним. В першу чергу не варто панікувати завчасно, адже існує чимало способів, які вже перевірили на собі багато власників машин, і без особливих проблем змогли відкрити багажник навіть без ключів.

Звичайно, найпростіше використовувати додатковий комплект ключів, ну а якщо дубліката не існує, звернутися в спеціальні фірми, які надають такі послуги. Але вартість таких послуг не кожного зможе задовольнити, тому ми розглянемо найпростіші способи, які вже випробували досвідчені водії на собі і добилися бажаного результату.

Читайте також: Як налаштувати карбюратор на ВАЗ-2107

Найпримітивнішим способом є застосування кувалди і монтування, але ми не будемо його аналізувати, а розглянемо варіанти, які допоможуть відкрити багажник ВАЗ-2107 з салону авто.

Отже, якщо водій впевнений, що ключі залишилися в багажнику і всередину салону можна вільно потрапити, то спробувати дістатися до ключів можна декількома способами:

 1. Розібравши спинку заднього сидіння. Даний спосіб досить ефективний, а проводиться він в такій послідовності:
 • спинку з заднього сидіння потрібно просто зняти;
 • підставка з фанери також знімається, щоб отримати доступ до невеликого простору між ребрами жорсткості і задньою спинкою сидіння;
 • в щілину, яка досить пристойного розміру, потрібно акуратно просунути руку з гачком з жорсткою дроту;
 • гачком поддевается зв'язка ключів і витягується назовні.

Читайте також: Як поміняти ланцюг ГРМ на ВАЗ-2107

Якщо при звичайному освітленні виявити ключі не виходить, слід спробувати в щілину просунути невеликий ліхтарик, щоб спростити процес пошуку.

 1. Вдарити рукою по кріпленню, який фіксує номерний знак. Даний спосіб, на думку багатьох, часто дає бажаний результат, хоча й завдає, нехай незначну, але все ж біль водієві. Якщо такий спосіб автовласник вирішить застосувати, він повинен буде зробити різкий удар кулаком в зону, де зафіксовано номерний задній знак автомобіля. Через різке удару метал може деформуватися, що дозволить внутрішньої частини замку «зіграти», і замок багажника просто відкриється.
 1. Народні умільці запевняють, що відкрити багажник ВАЗ-2107 можна різними підручними засобами, наприклад:
 • міцної, але не сильно товстої дротом;
 • пилочкою для полірування нігтів, звичайно, якщо вона буде виготовлена ​​з металу;
 • звичайним шилом. За допомогою шила слід проколоти ущільнювач, який передбачається по всьому периметру багажника. Далі потрібно на дотик знайти місце розташування «язичка» замку і спробувати його відсунути. Якщо цей процес вдасться, то замок багажника просто відкриється.
 1. Використовувати для відкривання багажника викрутку. Даний метод використовується лише в тому випадку, якщо інші способи не дадуть бажаного результату, так як за допомогою викрутки замок найчастіше відкривається, проте його доводиться міняти через зламану личинки. Але, незважаючи на це, багато автовласників використовують саме викрутку для відкриття багажника без ключів, переконуючи себе в тому, що замінити замок на новий досить просте і нехлопотно захід.

Читайте також: Як поміняти зчеплення на ВАЗ-2107

Який спосіб вибрати, щоб відкрити багажник ВАЗ-2107, звичайно, повинен вирішити кожен автовласник самостійно, а отримати будь-які відповіді по цій темі і прояснити самий незрозумілі речі допоможе відеоінструкція на інтернет-ресурсі, переглянути яку можна в найзручніший для себе час.

Що ж робити в такій ситуації і як самостійно можна відкрити без ключа багажник ВАЗ-2107?