Як встановити на даху вашого автомобіля Daewoo Nexia багажник?

  1. Яку конструкцію вибрати для Daewoo Nexia?
  2. Матеріал, розмір, аеродинаміка
  3. Установка вазовского багажника на Daewoo Nexia
  4. Установка багажника «Атлант»

Автомобіль Daewoo Nexia найчастіше вибирають молоді і діяльні автолюбителі, які цінують свій час. Дана модель чудово впорається з усіма покладеними на неї завданнями. Вона зносу стійка, містка, з високим кліренсом, а також відрізняється приємною ціною. Це надійна модель, яка вже заслужила свою популярність у покупців. А якщо встановити на дах Daewoo Nexia багажник, то вона перетвориться в транспортний засіб, який відмінно допомагає перетворити транспортний засіб в прекрасного помічника в роботі і домашніх справах. Крім цього можна оснастити базовий багажник автомобіля фіксаторами, які дозволять перевозити господарські вантажі.

Яку конструкцію вибрати для Daewoo Nexia?

Перш ніж починати установку багажника на дах автомобіля, необхідно вибрати відповідну для цього модель. В даний момент існує дуже багато варіантів і типів конструкцій, під різні потреби споживача.

Ще один варіант для Daewoo Nexia - багажник, який кріпиться до водостоків. В цьому випадку для установки опор потрібні болти з гайками або замки.

Ще один популярний варіант - пристрій на дах у вигляді боксу.

Цей варіант є дві дуги, які прикріплюються на дах Daewoo Nexia за допомогою упорів і кріпильних скоб. Зверху на них встановлюються всі пристосування, які потрібні для транспортування вантажу.

Після вибору конструкції, будь-який автовласник самостійно зможе встановити обладнання на дах свого автомобіля.

Матеріал, розмір, аеродинаміка

Матеріал, з якого буде виготовлений багажник для Daewoo Nexia не менш важливий і вибирати його потрібно також ретельно.

Вибір доводиться робити в даному випадку між сталлю або алюмінієм. Керуватися необхідно не тільки власними уподобаннями, але і призначенням багажника. Якщо він встановлюється для однієї поїздки, то краще вибрати сталеву конструкцію. Для тривалого користування сталевий багажник встановлювати не рекомендується, так як даний матеріал призводить до зниження аеродинаміки. Конструкція з алюмінієвого рейлинга дозволяє скоротити витрату палива.

Крім того важливо передбачити рівень корозії. Особливо це важливо для місцевості з високою вологістю повітря (приморським регіонам). Якщо багажник на дах потрібно стійкий до корозії, його конструкція повинна мати алюмінієве покриття.

Аеродинамічна система повинна мінімізувати роздратування, викликане повітряними потоками під час їзди автомобіля.

Також важливий розмір пристрою, який повинен відповідати вимогам самого клієнта і дозволяти справлятися з поставленими для нього завданнями. Тобто багажник для тих, хто планує раз на рік перевозити на ньому свої речі під час подорожей, повинен відрізнятися від пристрою передбаченого для активного використання щодня. Можна встановити конструкцію, оснащену регулюванням - це стане універсальним варіантом для різного роду експлуатації автомобіля.

Також при установці пристрою на дах розраховують навантаження. На Daewoo Nexia немає необхідності встановлювати конструкцію, здатну витримати 100 кг, так як сама дах автомобіля розрахована на вагу до 75 кг. У зв'язку з цим можна сміливо вибирати стандартний багажник (в основному всі пристрої розраховані на вагу до 75 кг).

Установка вазовского багажника на Daewoo Nexia

Автомобіль Daewoo Nexia найчастіше вибирають молоді і діяльні автолюбителі, які цінують свій час

Багажник від ВАЗ для установки на дах

Для даної моделі автомобіля Daewoo Nexia можна вибрати багажник у вигляді кріплення двох поперечних смуг і решітки або придбати конструкцію для вітчизняної Лади. Придбати пристрій можна в будь-якому магазині автозапчастин. Після придбання конструкцію необхідно зібрати і встановити на дах автомобіля.

Якщо вибір зроблено на користь вазовской конструкції, тобто один момент. Вона повинна кріпитися до водостоку, який не передбачений в базовій комплектації Nexia.
Для адаптації стандартного пристрою від ВАЗ під модель Daewoo, зверніть увагу на таке:

  • На вкорочених полицях затискачів встановлюються спеціальні підкладки. Вони потрібні для захисту емалі.
  • Зменшується ширина затиску полки. Має вийти приблизно 7 мм, щоб зажим чіплявся за спеціальне ребро при закручуванні притискних гвинтів.
  • Ставляться пластикові накладки на опори.
  • Закручуються гвинти, за рахунок яких багажник притискається до даху.
  • Ставляться кронштейни і пластикові заглушки.
  • В кінці конструкцію фіксують спеціальними рукоятками-гвинтами.

Установка багажника «Атлант»

Багажник Atlant для установки на дах

Російська компанія «Атлант» виробляє пристрої для різних моделей автомобіля, в тому числі і для Daewoo Nexia. Це конструкція з прямокутними дугами, яка здатна витримати до 100 кг вантажу. Однак, так як дах автомобіля не розрахована на нього, то ризикувати не варто.

«Атлант» є дві алюмінієві дуги на чотирьох поліамідних опорах і кріпильних адаптерах. Довжина однієї дуги складає 110 см, крім цього в комплект входить замок з секретної системою захисту від крадіжки, заглушки, комплект адаптерів для даної моделі, опори для багажника, прямокутний профіль поперечних дуг.
Так як ця конструкція проводилася спеціально для автомобіля Daewoo Nexia, то і кріпити її зовсім не складно. Пристрій встановлюють в штатні місця, передбачені для цього виробником автомобіля (зазвичай вони прикриваються молдінгами), кріпиться гвинтами і закривається на замок-секретку.

Для уникнення різного роду проблем, слід перевіряти кріплення конструкції, кожен раз перед її використанням, так як вони можуть ослабнути. Крім того, слід рівномірно розподіляти вантаж і не перевозити більше 75 кг.

Яку конструкцію вибрати для Daewoo Nexia?
Яку конструкцію вибрати для Daewoo Nexia?