Обсяг багажника ВАЗ-2109 в літрах і сантиметрах: характеристики

  1. Який обсяг кузова автомобіля марки ВАЗ-2109
  2. Детальніше про технічні характеристики багажника

Вперше на ринок машина ВАЗ-2109 вийшла в далеко 1988 році Вперше на ринок машина ВАЗ-2109 вийшла в далеко 1988 році. Завдяки наявності п'яти дверей авто активно використовується в якості сімейного транспорту. Також ВАЗ-2109 застосовується для перевезення невеликих вантажів. Обсяг і характеристики дозволяють це робити. Кузов машини дуже практичний і зручний. Ремонтувати його нескладно, з цим впорається навіть недосвідчений автовласник.

Який обсяг кузова автомобіля марки ВАЗ-2109

Усередині багажник влаштовує автовласників і не викликає ніяких нарікань, хоча розміри у нього дещо менше, ніж у Пріори і Калини Усередині багажник влаштовує автовласників і не викликає ніяких нарікань, хоча розміри у нього дещо менше, ніж у Пріори і Калини. Останні моделі досить габаритні, за що їх цінують автолюбителі. Але ВАЗ-2109 теж має свої переваги та особливості. У машину спокійно можуть поміститися 5 осіб середньої ваги. Нізкорасположенная приладова панель дуже зручна, туди можна вбудувати сучасну електронну начинку, але для цього потрібні чималі гроші. Невеликий недолік кузова в тому, що він зроблений з пластмаси, періодично чути шум. Згодом багажник вимагає технічної модернізації. Виконати це нескладно, та й фінансові витрати для даної роботи незначні.

Читайте також: Причини несправності прикурювача на ВАЗ-2109

Розмір кузова даної марки становить 4006 мм в довжину. Треба сказати, що це досить великий плюс, так як компактність на російських дорогах відіграє важливе значення.

У порівнянні з попередніми моделями, у ВАЗ-2109 довжина значно зменшена. При цьому всередині на 60 см більше простору.

Детальніше про технічні характеристики багажника

У перших моделей ширина кузова була 1650 мм, але через деякий час розробники зменшили її на 30 мм У перших моделей ширина кузова була 1650 мм, але через деякий час розробники зменшили її на 30 мм. Таким чином, компактність багажника підвищилася. Інші параметри такі:

  • висота - 1402 мм, що на 30 мм менше, ніж у попередників. Компенсують простір скла випуклої форми. Це дозволяє не тільки збільшити обсяг, але і підвищити презентабельність;
  • місткість становить 330 л, а при складених сидіннях - 640 л.

Свого часу багажний відсік ВАЗ-2109 викликав справжній фурор на ринку. Навіть сьогодні він заслуговує на увагу. Завдяки компактним розмірам кузова в ньому можна перевозити малогабаритні вантажі навіть тоді, коли на дорогах великі пробки.

Відзначимо, що витрата палива у даній моделі набагато менше, ніж у позашляховика. Це збільшує практичну рентабельність ВАЗ-2109. З недоліків кузова варто виділити лише наступне:

  • швидке розхитування кріплень, які згодом можуть слабо утримувати вантаж;
  • періодичний скрип під час руху авто.

Читайте також: Причини несправності вентилятора ВАЗ-2109

Однак ці проблеми легко можна залагодити, звернувшись в технічний сервіс. Вартість будь-яких ремонтних робіт ВАЗ-2109 цілком доступна для всіх автовласників. Незважаючи на деякі недоліки кузова, він все одно вважають його дуже надійним і практичним. У ньому можна легко перевозити речі, закуплені оптом, або продукти, але в невеликій кількості. Звичайно, дитяче ліжечко або коляску туди не вмістити, але зате інші речі спокійно помістяться.

Читайте також: Заміна сайлентблоков задньої балки на ВАЗ-2109

У разі якщо скрип вас сильно дратує, у вас завжди є можливість замінити окремий функціональний елемент на станції техобслуговування. В цілому простір кузова і його зручні розміри значно відбиваються на популярності і затребуваності ВАЗ-2109. Ця машина донині активно використовується завдяки непоганому зовнішнім виглядом і гідним технічним характеристикам.