Встановити багажник на дах деу Нексія

  1. Встановлюємо багажник на дах Встановити багажник на дах деу Нексія потрібно, якщо ви збираєтеся в...

Встановлюємо багажник на дах

Встановити багажник на дах деу Нексія потрібно, якщо ви збираєтеся в тривалу поїздку і не знаєте, як же вмістити всі речі в автомобіль. по установці багажника на дах деу Нексія є кілька варіантів. Для Деу Нексія можна придбати багажник на дах у вигляді двох поперечних смуг з кріпленням і гратами - є різні варіанти. Такий багажник має вартість приблизно 100 у.о.

Економічний варіант - багажник для ВАЗ

Більш економічним варіантом буде установка багажника для ВАЗ , Який можна встановити на Деу Нексія. Звичайний багажник на дах можна купити у великому магазині. Потім потрібно зібрати його і встановити на Деу Нексія. Як правило, в стандартні багажники на дах потрібно кріпити до ринві, якого немає в Деу Нексія. Тому потрібно доопрацювати конструкцію. На початку, потрібно дістати пластмасові заглушки, зняти кронштейни кріплення багажника з перекладин.

Потім потрібно відкрутити гвинти, які притискають багажник затискачем до даху. Далі потрібно зняти пластикові накладки, які надіті на опори, що впираються в дах. Потім зменшується ширина полки затиску до 7 мм. Бажано таке зменшення, тому як затиск повинен чіплятися за спеціальне ребро при закручуванні притискного гвинта. Напилком видаляються задирки. Це потрібно робити акуратно, щоб не пошкодити фарбу.

Далі метал закрашивается фарбою. На укорочені полки затискачів встановлюються підкладки, щоб не дряпалася фарба. Збірка проводиться в зворотній послідовності. Багажник фіксується за допомогою спеціальних гвинтів-рукояток.