Гра Bankir biz: огляд, реєстрація та відгуки

 1. Основні переваги економічної гри з виведенням грошей Bankir biz
 2. Як грати і заробляти в грі Bankir biz (Банкір біз)
 3. Відгуки про Bankir biz

У цьому огляді розглянемо якісну новинку серед онлайн ігор з виведенням грошей від перевірених адмінів, а саме Bankir (старт роботи 14.05.2018), розглянемо її переваги, як і скільки можна заробляти в грі і які є відгуки про Bankir biz.

Гра Bankir перестала платити! Чи не вкладати!

Bankir (Банкір, офіційний сайт гри bankir biz) - це економічний сіммулятор (онлайн гра з виведенням грошей), в якій кожен може почати заробляти навіть без вкладень, купуючи банки з різною прибутковістю і щодня виводячи з них прибуток.

Для ознайомлення з офіційним сайтом гри Банкір біз і проходження реєстрації переходимо по посиланню нижче:

На замітку: відразу після реєстрації потрібно в особистому кабінеті зліва в меню під Вашим ніком вибрати «Налаштування», підтвердити свій емейл і встановити платіжний пароль для замовлення виплат з гри.

Основні переваги економічної гри з виведенням грошей Bankir biz

Основні переваги економічної гри з виведенням грошей Bankir biz

 • Якісна гра з унікальним дизайном на самопісний скрипті.
 • Адміни гри мають хорошу репутацію (їх інша гра, яка стабільно платить: FarmMoneys ).
 • Прибутковість вкладів в грі від 20% до 35% в місяць.
 • При реєстрації кожному гравцеві в подарунок дається «Кредитний банк», з яким можна почати заробляти навіть без вкладень (активний 1 місяць, якщо не купувати інші банки).
 • Мінімальна сума вкладу в грі 10 рублів.
 • Мінімальна сума на висновок 1 рубль.
 • Автоматичні виплати за запитом.
 • У грі немає балів та інших обмежень на висновок.
 • Поповнення рахунку і виведення коштів через: Payeer, MegaKassa, FreeKassa, AnyPay.
 • Для додаткового заробітку в грі Bankir biz є щоденні бонуси, а також серфінг сайтів.
 • У грі Банкір біз діє прибуткова партнерська програма: 7% -3%.

Як грати і заробляти в грі Bankir biz (Банкір біз)

Як грати і заробляти в грі Bankir biz (Банкір біз)

Після реєстрації в грі Bankir biz у кожного користувача відразу є перший банк, який приносить невеликий прибуток, але для більш ґрунтовного заробітку в грі можна купити більш вигідні банки і покращувати їх.

У грі Банкір є 4 види банків, в яких є 7 рівнів поліпшення (чим дорожче банк і більш покращений, тим вищий прибуток він приносить кожен день і швидше окупається).

Після реєстрації і входу в особистий кабінет в меню зліва вибираємо «Поповнити», вводимо суму поповнення та спосіб, після чого поповнюємо свій баланс в грі.

Далі переходимо в меню зліва в розділ «Покупка банків», вибираємо один з декілька банків і купуємо. На цій же сторінці в самому низ по банкам збирається прибуток, яка продається в розділі «Системний ринок».

Для висновок щоденної прибутку натискаємо зліва кнопку «Вивести», вводимо суму виведення і платіжний пароль (встановлюється в настройках), і виводимо гроші з гри.

Внесок блогу в гру Bankir biz = 950 рублів

Відгуки про Bankir biz

На момент написання огляду гра Bankir biz працює всього кілька годин і відгуків в мережі про неї не дуже багато (наприклад, на профільному форумі mmgp), але в цілому гра зроблено дуже якісно, ​​як і перший проект від цих адмінів, тому є всі шанси непоганий в ній заробити, якщо адміни будуть також приділяти їй увагу і плавно розвивати. Свої відгуки про Bankir biz (Банкір біз) залишаємо в коментарях до огляду і не забуваємо писати про свої вклади та виплати, тим самим допомагаючи іншим гравцям зробити правильний вибір.

Будь-які інвестиції можуть бути ризикованими, тому ретельно обмірковуйте інвестувати в будь-який проект чи ні. Інвестуйте таку суму коштів, яку не шкода втратити і швидко можна відбити. Інформація про даний проект представлена ​​для ознайомлення і адміністрація сайту не закликає вкладати свої гроші, Ви все робите на свій страх і ризик. Успіхів Вам і високих заробітків!

Успіхів Вам і високих заробітків