"Група компаній СУ-155" визнана банкрутом

Фото: ТАСС / Сергій Карпов

Арбітражний суд Москви визнав банкрутом "Групу компаній СУ-155" за позовом Банку Москви, випливає з матеріалу, розміщеного в картотеці на сайті суду .

Відносно компанії відкрито конкурсне виробництво, керуючим на півроку призначена Наталія Іванова, яка раніше була тимчасовим керуючим. Звіт про виконану роботу вона повинна представити 26 вересня. Загальна сума вимог кредиторів становить 1,7 мільярда рублів.

Раніше до компанії подали десятки позовів про банкрутство, в тому числі Сбербанк, Росбанк, "Російський капітал" і Банк Москви. Станом на початок червня 2015 року власник групи Михайло Балакін оцінював її заборгованість майже в 30 мільярдів рублів.

"Група компаній СУ-155" була заснована в 1993 році. До 2015 року СУ-155 вважалася найбільшим забудовником Росії. До її складу входять понад 80 промислових підприємств і будівельних організацій.

У жовтні 2015 року слідчий комітет звинуватив генеральному директору компанії Олександру Мещерякову в несплаті податків. Пізніше стало відомо, що СУ-155 передадуть в управління банку "Російський капітал". Саме на нього покладені зобов'язання по завершенню будівництва 155 будинків в різних регіонах Росії.

На початку березня Слідчий комітет повідомив, що стосовно СУ-155 порушено кримінальну справу за фактом невиплати зарплат співробітникам. За попередніми даними, в період з 2014 по 2015 рік було виплачено більше 1 мільйона рублів.

Посилання по темі

Поділитися в соціальних мережах: