Іспанські повії отримають пенсії та допомоги по безробіттю

Суд в Барселоні (Іспанія) ухвалив, що власники будинків розпусти повинні підписувати трудові контракти з повіями Суд в Барселоні (Іспанія) ухвалив, що власники будинків розпусти повинні підписувати трудові контракти з повіями   Про це повідомляє з посиланням на   The Independent

Про це повідомляє з посиланням на The Independent .

Повідомляється, що в разі наявності трудового контракту повії отримають пенсії і зможуть претендувати на допомогу з безробіття. Внески на соціальне забезпечення повій зобов'язали платити все тих же власників кубел.

Рішення було прийнято після того, як інспектори праці перевірили один з масажних салонів в Барселоні. Там представники держави виявили трьох повій, які працювали нелегально. Суддя постановив, що керівництво порушувало права жінок і зобов'язав фірму заднім числом сплатити національні страхові виплати за повій, починаючи з 2012 року.

Незважаючи на всі заперечення власника салону, влада заявила, що раз повії працювали на цей заклад, були в наявності робочі відносини. А вони мають на увазі відрахування на соціальне забезпечення. Таким чином суд постановив, що повіям повинні гарантуватися страховка, пенсії і допомоги з безробіття. У той же час, згідно з рішенням судді, сутенерство та торгівля людьми повинні залишатися поза законом.

Видання відзначає, що навіть в умовах економічної кризи в Іспанії секс-індустрія знаходиться на підйомі, оскільки все більше жінок обирають цю професію. Часто жінки стають повіями в розпачі. У той же час близько 39% чоловіків в Іспанії зізналися, що користуються послугами повій.

Проституція входила до переліку кримінально караних видів діяльності в країні до 1995 року, проте в подальшому була виключена з цього переліку. У той же час секс-працівниці не мали права на будь-які соціальні гарантії.

Рішення суду в Барселоні ще не остаточне, оскільки воно може бути оскаржене у Верховному Суді Каталонії.

Читайте також на: Чоловіки вважають за краще повій з вищою освітою.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ