NEWSru.com :: Австралія перегляне умови виплати допомоги по безробіттю - їх одержувачі відмовляються від роботи під найнеймовірнішими приводами

Австралія перегляне умови виплати допомоги по безробіттю - їх одержувачі відмовляються від роботи під найнеймовірнішими приводами
Базова ставка допомоги по безробіттю в Австралії складає 261,7 австралійський доларів (приблизно 187 доларів США) на тиждень. Безробітні з дітьми і ті, хто знімає житло, отримують більше
"Австралійська система соціальної допомоги повинна підтримувати людей, які дійсно не можуть знайти роботу, а не тих, хто просто вважає за краще не працювати", - йдеться в заяві міністра праці Мікаель Кеш

Австралійське Міністерство праці збирається посилити умови виплати допомоги по безробіттю, так як чиновники виявили, що одержувачі соціальних виплат часто використовують найекзотичніші причини, пояснюючи своє небажання працювати, пише The New York Post .

За даними відомства, виплата допомоги сприяє зростанню числа безробітних, в той час як жорсткість правил змусить їх повернутися на ринок праці.

"Австралійська система соціальної допомоги повинна підтримувати людей, які дійсно не можуть знайти роботу, а не тих, хто просто вважає за краще не працювати", - йдеться в заяві міністра праці Мікаель Кеш.

Як пише видання, згідно із законом відмова від роботи без поважних причин призводить до того, що виплата допомоги припиняється на вісім тижнів, однак три чверті австралійців, які відмовилися від роботи в 2015 році, зуміли зберегти виплати. Рівень безробіття в Австралії складає 6%.

У вівторок, 23 лютого, Міністерство праці оприлюднило список причин, на які посилалися винахідливі одержувачі допомоги при відмові від роботи. Так, 58-річний чоловік був не готовий працювати дві години на неділю, так як в цей час він грає в гольф. 19-річний юнак відмовився від роботи з тієї причини, що мріє стати актором. 26-річний безробітний відмовився від вакансії, так як "не працює з курками", а 50-річній жінці не сподобався запах в офісі, який робив неприйнятною роботу секретарки. Ще один 33-річний отримувач допомоги відмовився мити машини, назвавши цю роботу "занадто складною", а його 23-річний товариш по нещастю не захотів працювати помічником водія, заявивши, що хоче водити.

Базова ставка допомоги по безробіттю в Австралії складає 261,7 австралійський доларів (приблизно 187 доларів США) на тиждень. Безробітні з дітьми і ті, хто знімає житло, отримують більше.