Де взяти грошей безповоротно СРОЧНО в 2019 році

 1. Взяти грошей безоплатно в конкурсах на YouTube
 2. Взяти багато грошей в кредит без повернення
 3. Взяти грошей у людей, але не в борг
 4. Взяти грошей у інвестора
 5. Отримати допомогу по безробіттю
 6. Отримати грант від держави
 7. Здати речі в ломбард
 8. Здати склотару, макулатуру, металобрухт
 9. Попросити грошей у благодійних фондів
 10. Взяти гроші за аккаунт в World Of Tanks або CS: GO
 11. Продати, купити, а потім перепродати речі
 12. Знайду де взяти грошей
 13. Коментарі

Де взяти багато грошей просто так, терміново і безоплатно. Як знайти гроші прямо зараз без кредитів і боргів. Ексклюзивно для сайту 24000.ru

Переглянув багато сайтів на тему, де взяти грошей безповоротно прямо зараз. Такої великої кількості марення я давно не бачив. Хтось радить звернутися за грошима до браткам, хтось радить здати кров або продати волосся. У мене питання до цих авторів - "оленям", ви самі-то кров пробували здавати? Людині потім місяць платно відновлюватися після такого. Нісенітниця таку писати, треба бути повним "дном".

Зараз я розповім реальні способи, де взяти грошей терміново і просто так. Без всяких платних реєстрацій, переказів грошей шахраям і інших лохотронів - тільки чесні способи взяти грошей просто так. І саме взяти гроші безоплатно, а не заробити, тобто робити практично нічого не треба буде. А як заробити гроші - тобто ПРАЦЮВАТИ треба, у мене на цю тему є окрема рубрика на сайті, ось посилання . Отже, способи взяти халявних грошей ...

Взяти грошей безоплатно в конкурсах на YouTube

Зараз на YouTube багато каналів, які для збільшення кількості передплатників проводять розіграші смартфонів, ноутбуків та інших цінних речей. Натомість вони майже нічого не вимагають, ну максимум поставити 1 лайк під відео або зробити 1 репост. У таких конкурсах, як правило не багато учасників, це дає реальний шанс щось виграти там.

Я веду базу YouTube каналів , Які проводять розіграші та конкурси серед передплатників, де можна виграти призи: смартфони, ноутбуки, гаджети. Які потім можна продати в інтернеті на сайтах оголошень, отримавши нормальні гроші просто так, в середньому 10 000 - 15 000 рублів. Використовуйте цю базу, список каналів постійно оновлюється.

Взяти багато грошей в кредит без повернення

Відразу скажу цей спосіб орієнтований на великі суми від 300 000 руб. і можуть знадобитися послуги юриста. Не намагайтеся обдурити банк різними, типу розумними, схемами за допомогою декількох кредитних карт, пільгових періодів кредитування і т.д. Обіграти банк може тільки держава, яка допоможе взяти безповоротний кредит або кредитну карту, по якій не треба платити. Але доведеться монетизувати свою репутацію.

Як взяти безповоротний кредит:

 1. Берете кредит або кредитну картку в банку;
 2. Витрачаєте кредитні гроші на свої потреби;
 3. Чи визнаєте себе банкрутом, використовуючи, Федеральний закон від 26.10.2002 N 127-ФЗ (ред. Від 01.07.2018) "Про неспроможність (банкрутство)", за умови, що у вас немає ніякого майна.

Визнання банкрутом звільняє від сплати боргів в повному обсязі. Як тільки справа приймають до розгляду - припиняються нарахування за всіма фінансовими зобов'язаннями, штрафів, пені або відсоткам і борг фіксується, а після визнання банкрутом - списується.

До мінусів можна віднести неможливість виїзду за кордон до дати припинення провадження у справі, а також неможливість займати керуючу посаду протягом трьох років. Повторне банкрутство за власною ініціативою не можна протягом 5 років. Можливий арешт майна боржника на період розгляду справи, але майна у вас вже не повинно бути, якщо все зроблено з розумом.

За підсумком ви отримали багато грошей, витратили їх і при цьому нічого нікому не повинні, повертати гроші не потрібно, кредит закритий. Мінус цього способу - підмочена репутація.

Взяти грошей у людей, але не в борг

Психологія людей така, що вони люблять допомагати іншим людям. В інтернеті багато роликів, де люди просто ходять і просять гроші і їм їх дають. Це можна використовувати щоб одержати гроші безоплатно.

Як правильно просити гроші:

 • Зніміть ролик для Ютуб, в якому розкажіть хто ви, яка у вас мрія, навіщо вам гроші і як ви будете вдячні жертводавцям грошей.
 • Намалюйте плакат, напишіть скільки і на що вам потрібно грошей. Походіть по людних місцях, бажано місць відпочинку і розваг. Сходіть на молодіжні тусовки і там попросите грошей, наприклад на новий iPhone. Гроші просите по-доброму і з позитивом. Так, хтось відмовить. А хтось, особливо дівчата дадуть трохи грошей. Особливо, якщо ти симпатичний і розкажеш щось веселе або фокус з картами покажеш. Цей спосіб відмінно підійде підлітку щоб знайти грошей на iPhone 15 000 рублів.
 • Додайте пости з проханням грошей на форумах і в коментарях на сайтах. Вкажіть платіжні реквізити: електронні гаманці, номер телефону. На моєму сайті є спеціальна сторінка з оголошеннями людей, які хочуть дати грошей безоплатно або терміново знайти грошей за просто так.

Взяти грошей у інвестора

Напишіть бізнесу план, в інтернеті повно інструкцій як їх писати. Знайдіть в інтернеті інвестора під свій проект. Мій сайт 24000.RU досить часто відвідують такі інвестори. Далі схема така: взяти гроші під проект, освоїти, відзвітувати. Навіть якщо проект буде збитковим, головне прозора звітність і претензій до вас не буде. Цим способом можна взяти велику суму грошей від 10 000 до 3 млн рублів в середньому.

Отримати допомогу по безробіттю

Дуже легкий спосіб отримати гроші просто так, можна отримати до 5000 рублів. Інструкція довга, тому я розмістив її на окремій сторінці, ось посилання, як отримати допомогу по безробіттю .

Отримати грант від держави

Гранти не видаються фізичним особам. Щоб отримати грант у вас повинна бути оформлена організація або ІП. Видає гранти держава в особі таких міністерств, як Комітет з розвитку малого та середнього підприємництва, Комітет економічного розвитку, промислової політики і торгівлі, просунуті органи самоврядування на місцях, вони ж муніципалітети. Подібні гранти можуть фінансуватися з бюджету міста, області, а можуть частково з місцевого і федерального бюджетів. Оголошення про гранти не висять на кожному стовпі, як "здам" або "куплю", тому уточнюйте у місцевої адміністрації, де і як можна дізнатися про проведених конкурсах на гранти.

Здати речі в ломбард

Кожна людина має якісь коштовні прикраси або техніку, які можна здати в ломбард. Наприклад: брошка, кільце дісталося від бабусі або в шафі залежалися старі книги, деякі з них цілком можуть бути дуже цінними їх вартість може досягати 20 000 - 30 000 рублів за книгу.

Важливі особливості:

 • Здійснювати операції можуть тільки повнолітні.
 • При собі необхідно мати документ, що засвідчує вашу особу.
 • За зберігання речей береться комісія.
 • Повернення відбувається лише після сплати всієї суми і відсотків за позикою.

Ломбард - це непоганий спосіб отримання грошей. При такому способі самий основний його недолік полягає в тому, що здані речі будуть оцінюватися нижче їх реальної вартості.

Здати склотару, макулатуру, металобрухт

Сильно на цьому не заробиш, але як один з джерел додаткового доходу протягом декількох місяців цілком підійде. Ви можете організувати збір макулатури там, де її дуже багато, наприклад: в нових житлових кварталах, в університетах, великих магазинах - домовитися, що в певні дні ви самі будете вивозити макулатуру. Співробітники будуть позбавлятися від паперу, а ви отримувати свої гроші.

Попросити грошей у благодійних фондів

Зараз існує досить велика кількість благодійних фондів, які готові допомогти людям грошима безоплатно. В основному такі фонди спеціалізуються на допомозі пенсіонерам, інвалідам, дітям та багатодітним матерям. Шанси отримати допомогу не великі і очікування буде довгим. Щоб знайти фонди допомоги нужденним в грошах використовуйте пошуковики.

Взяти гроші за аккаунт в World Of Tanks або CS: GO

Всі грають в ігри на своїх смартфонах і ПК, прокачувати акаунти. Так ось, Прокачані акаунти популярних ігор дуже добре продаються в інтернеті. Є спеціальні біржі з купівлі-продажу акаунтів, на яких можна вигідно продати свій особистий ігровий аккаунт. Наприклад, вартість прокачаний аккаунта в WOT може досягати 10 000 рублів.

Продати, купити, а потім перепродати речі

Не зовсім безоплатний спосіб взяти грошей, але теж може стати в нагоді. У великих містах є цілий клас людей, які досить добре піднімають грошей таким способом. Є категорії товарів з дуже високим просом у населення, наприклад: айфони, недорогі ноутбуки або зимова гума перед зимою.

Аналізуйте попит і його сезонність на популярних інтернет дошках оголошень. У період спаду попиту багато людей хочуть продати швидше і готові знизити ціну. А в пік попиту ці товари, навпаки, можна продати дорожче. У такі моменти можна швидко заробити грошей.

Це все способи, якими можна отримати гроші без повернення. Все що пишуть інші сайти, там або марення, або мова йде про роботу або про кримінал, а не про халявних грошах.

Знайду де взяти грошей

Я продовжу пошуки нових способів отримання грошей і коли знайду, обов'язково розповім про них в роликах на Ютюб каналі 24000 і на моєму сайті 24000.RU

Є питання по способам отримання грошей швидко і безоплатно? Задавайте їх в коментарях.

YouTube канали дають гроші просто так
Список YouTube каналів, де можна виграти цінні призи або отримати гроші просто так.

Які банки не відмовляють у кредиті
Які банки не відмовляють у кредитах. Як швидко знайти банки, в яких найлегше взяти кредит. Список банків.

Причини відмови в кредиті
Причини відмови в кредиті. Чому банки відмовляють у кредиті і що робити щоб дали кредит.

Коментарі

Автор статті: Микола Саркісян
Я професійно займаюся бізнесом, кредитами та інвестиціями понад 14 років. Покупка, збільшення доходів, позики, FOREX, акції, стартапи, криптовалюта, інвестиції в золото і нерухомість - це те, на чому я роблю гроші. Друзі скромно називають мене Микола Професор економіки. Мій контактний e-mail: [email protected]

Дам грошей просто так терміново

У мене питання до цих авторів - "оленям", ви самі-то кров пробували здавати?